999 rezultate për

therur

PRISHTINË/ Vritet me thikë një person Një person është therur me thikë sot në rrugën “Nazim Gafurri” në Prishtinë. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se
U gjet pa jetë, kush është viktima i therur për vdekje në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Burimet zyrtare bëjnë me dije se një shtetas është gjetur i vrarë, në zonën e
Serbi kapet me 33 derra të therur në makinë Policia kufitare ka arrestuar një person në qytetin gjerman Passau. Policia kishte ndaluar furgonin të cilin po e voz
PRISHTINË/ Goditet me thikë një person Një person është lënduar me thikë mbrëmë në Prishtinë. Viktima mashkull ka pësuar lëndime në dorë pasi është therur m
E RËNDË/ Persona të panjohur dalin nga makina dhe therin dy të rinj në Prishtinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këto çaste në Prishtinë. Në rrugën “Ahmet Dërguti”, persona të panjohur kanë therur dy
E RËNDË/ Dy persona theren me thikë në Lipjan Dy persona janë therur me thikë sot në një lokal në Lipjan. Burimet e Indeksonline brenda policisë kanë thënë se i t
Një burrë dhe një grua shtatzënë theren në Londër Policia angleze ka njoftuar se një burrë dhe një grua që ishte në muajin e tetë të shtatzënisë janë therur për vdekje në
Shkolla e shqiptarit të therur në Basel reagon për ngjarjen e rendë Pas vdekjes së dhunshme të nxënësit të klasës së parë në Bazel të Zvicrës, shkolla ku djali po kryente shkollën janë shp
Një person është therur me thikë në Kaçanik Vetëm pak minuta më parë një person është thërur me thikë në qytetin e Kaçanikut, shkruan Albeu.com Për momentin nga
Horror në kufirin greko-turk, tre gra gjenden të therura dhe të lidhura Tri gra, origjina e të cilave nuk bëhet e ditur ende, janë gjetur të vdekura në Greqi, vetëm pak metra larg lumit Evros,
Dënimi qesharak i gjykatës gjermane për vrasjen e një të miture Një gjykatë në Gjermani dënoi një emigrant me tetë vjet e gjysmë burgim për vrasjen e ish të dashurës së tij 15 vjeçe. E
Vjena tronditet nga një shqiptar 67 vjeçar Dje rreth orës 13 në Favoriten të Vjenës, një burrë 67 vjeçar e ka sulmuar me thikë dhe e ka vrarë në mes të rrugës një
Plagoset një person në Prishtinë Një person ka therur me thikë një person tjetër, pas një mosmarrëveshjeje që kishte me të gjatë ditës së djeshme në Zonë
Theret një i mitur në Podujevë, një i arrestuar Një person, i mitur, është arrestuar dje në Podujevë me dyshimin se ka therur një të mitur tjetër, raporton Policia e Ko
A do t'a hanit mishin e therur këtu? Dalin fotot që të ngjallin krupën (FOTO LAJM) Një dyqan tregtimi mishi, prej 6 vitesh ushtronte aktivitet në Yzberisht, pa asnjë dokument ligjor dhe në kushte të frik
I mituri ther të miturën në Prishtinë Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur të mërkurën në kryeqendrën e Kosovës, kur një i mitur i gjinisë mashkullore ka therur
16 vjeçari ther me thikë bashkëmoshataren në shkollë Një zënkë mes dy nxënësve bëri që njëri të përfundojë në spital e tjetri në polici. Një 16-vjeçar, nxënës i shkollës
Motra sulmohet nga motra në Prishtinë Përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës është bërë e ditur se dje në Prishtinë e dyshuara femër ka therur me thi
I riu zgjohet nga një makth dhe gjen gruan të therur me thikë (FOTO LAJM) Matthew Phelps 28 vjeç ka marrë në telefon policinë dhe i ka thënë se ka vrarë gruan e tij. Kjo ngjarje ka ndodhur në
"Po të isha vonuar, ma kishin therur djalin", flasin të dyshuarit për plagosjen e katërfishtë në Pejë Tre të dyshuarit për plagosjen e pardjeshme me armë zjarri të katër personave në qendër të Pejës, treguan në gjykatë ver