999 rezultate për

therrase

Shpërtheu në Bundesligë, Panucci po mendon që të thërrasë talentin 20-vjeçar Shqipëria po mendon që të thërrasë disa lojtarë të rinjë për të rinovuar skuadrën. Një ndër ta është talenti 20-vjeç
PAN mund ta thërrasë seancën më 7 shtator Koalicioni PAN vazhdon që javë pas jave të premtojë konstituimin e Kuvendit dhe formimin e qeverisë derisa vendi po rrum
Lista me 124 “shefat” e drogës, Luan Rama: Meta të thërrasë Llallën dhe Ajazin Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama në një postim të tijin në Facebook shkruan se situata nga zjarret
Berisha në krye të PD-së, shpërthen deputeti socialist: Si të thërrasësh “qametin” Ndërkohë që PD është më e tensionuar se kurrë për shkak të zgjedhjeve për kryetar si dhe për shkak të dështimit në zgjed
De Biasi ndryshon mendje, gati të thërrasë sërish Kaçen Ergys Kaçe pritet të rikthehet në Kombëtare. Trajneri Gianni De Biasi nuk e grumbulloi në takimet e fundit, ndërsa mesfu
Ja kur Xhaferi do të thërrasë seancën e Kuvendit Kreu i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, theksoi se thirrja e seancës së radhës të Kuvendit varet se kur do të mbër
LSDM dorëzon kërkesën në Kuvend: Ska arsye që Velanovski të mos e thërrasë seancën Sekretari i përgjithshëm i LSDM-së, Oliver Spasovski, ka dorëzuar kërkesën e LSDM-së për vazhdimin e seancës konstitutiv
"Rama të thërrasë në takim edhe Zoran Zaevin" Ish-ministri i Financave i Maqedonisë Xhevdet Hajredini, në një intervistë në emisionin "Click Plus" të "TV21", ka thënë
Kur ka të drejtë kryetari i Kuvendit të thërrasë policinë? Ja rregullorja Kryetari i Kuvendit ka të drejtë, sipas rregullores, që të marrë edhe masa shtesë duke ftuar edhe policinë në Kuvend. Në
Brovina: Vetëm unë mund ta thërrasë seancën Kryesuesja e Kuvendit të Kosovës, Flora Brovina ka thënë se vetëm ajo mund ta thërras vazhdimin e seancës konstituive, e
Blloku përgatitet të thërrasë seancën konstituive Blloku LDK-AAK-Nisma të mbështetura edhe nga Vetëvendosje, po provojnë që ta përsërisin seancën konstituive. Këtë ata e
Tahiri: Gjykata të thërrasë dëshmitarët Deputeti i partisë Socialiste Sajmir Tahiri, i paditur nga fëmijët e kryeministrit Berisha për shpifje ka kërkuar të mër
Presidentja duhet t’i thërrasë të gjitha partitë, pas zhvillimeve të fundit Kryetari i Kuvendit, Jakup Krasniqi, ka deklaruar se presidentja Atifete Jahjaga duhet t’i thërrasë të gjitha subjektet
PD do te therrase Kuvendin ne 3 shtator Sekretari per ceshtjet ligjore te PD-se, Ilir Rusmalji nepermjet nje deklarate per media beri te ditur se ne baze te nen
Presidenti duhet te therrase Berishen per formimin e qeverise se re Nenkryetari i PD-se, Bamir Topi e beri publike kete kerkese drejtuar kreut te shtetit, qe sipas tij behet per t'i dhene