999 rezultate për

therjes

Zhul i vërtetë! Bllokohen 257 kg mish që mbahej në kushte mizerabël (FOTO LAJM) 257 kg produkte mishi janë bllokuar nga Autoriteti Kombëtar i Ushqimit. Nga kontrolli i ushtruar rezultoi se subjekti
Barbari! Vjen reagimi i fortë nga Greqia pas pamjeve të therjes së shqiptarit (VIDEO) Pamjet e masakrimit me thika të Albert Bakos, ndërkohë që gardianët bëjnë sehir në qelitë e burgut famëkeq të Koridalos
Pas thertoreve, AKU godet edhe vendet e fshehta dhe të paligjshme të therjes së kafshëve Autoriteti Kombëtar i Ushqimit, përveç masave për displimimin e therjes së kafshëve dhe tregtimit të mishit, gjatë të ci
Alarmante! Ja e vërteta e mishit që hanë shqiptarët Zinxhiri i hallkave për të patur një mish të sigurt në vendin tonë nuk funksionon. Eksperti i sigurisë ushqimore Drit
Ekspertët japin alarmin: Mishi i pasigurt, rrezik për jetën e konsumatorëve Zinxhiri i hallkave për të patur një mish të sigurt në vendin tonë nuk funksionon. Eksperti i sigurisë ushqimore Dritan
Ja ç'bën derri për ti shpëtuar therjes (VIDEO-LAJM) Duket se derri që shihni në video e dinte se ishte nisur për në thertore ndaj e provoi të rrezikonte njëherë. Sic e shih