999 rezultate për

theos

Theo pranë Milanit, dalin kushtet e transferimit pas takimit me Maldinit Theo do të shkojë në Milan në formë huazimi dhe do të fitojë 2 milionë euro në sezon. Përveç Dani Ceballos, duke se d
Zidane pas dëmtimeve të Marcelos dhe Theos, e ka një lojtar që luan ku ti thuash Dëmtimet e shpeshta në skuadrën e Real Madridit janë duke sjellur vështirësi për trajnerin Zinedine Zidane I fundit q
Klerikët grekë projektuan genocidin kundër popullsisë shqiptare në Çamëri (FOTO LAJM) Replikë me fakte z.Miron Çakos Arben LLALLA - Përfaqësuesi i zyrës së KOASH-it, z.Miron Çako më akuzon se ato që shkr