999 rezultate për

theo

Dëmtimi i Hernandez, lajm i keq për tifozët kuqezi Dalin rezultatet e para të analizave të mbrojtësit francez të Milanit, Theo Hernandez, i cili u dëmtua në një ndeshje mi
Blerja me re e Milanit humbet ndeshjet parasezonale Mbrojtësi i majtë i Milanit, Theo Hernandez pritet që mos të paraqitet më në asnjë ndeshje parasezonale, por ai pritet q
U dëmtua ndaj Bayern-it, zbulohet sa do të mungojë Theo Hernandez Theo Hernandez pësoi një dëmtim ditën e djeshme në ndeshjen kundër Bajern Mynihut, i cili trembi tifozët kuqezi. Lojt
Theo Hernandez e nis më këmbën e mbarë, shënon supergol në miqësore (VIDEO) Milani u ndesh me Novara sot në një ndeshje miqësore në qendrën e trajnimit të klubit Milanello. Kjo ishte ndeshja e
Theo pranë Milanit, dalin kushtet e transferimit pas takimit me Maldinit Theo do të shkojë në Milan në formë huazimi dhe do të fitojë 2 milionë euro në sezon. Përveç Dani Ceballos, duke se d
Kush është eurodeputetja "non grata", e arrestuar në Turqi e kërkuar në Azerbajxhan Eurodeputetja qipriote, Eleni Theocharous u shpall person i padëshirueshëm në shtetin shqiptar, pas një vendimi të bërë
Këngëtarja Lindita Theodhori ka një këshillë për gocat e reja në muzikë Këngëtarja Lindita Theodhori u dha një këshillë të gjitha artisteve të reja nga studio e “Top Show Magazine”. “Para s
Zidane i lë pushim yjet për ndeshjen me Sevillan Reali i Madridit nuk ka asgjë tjetër në mendjevetëm se finalen e Championsit kundër Liverpoolit. Me mendjen në atë n
Kocias, përsëri në Shkup Java e ardhshme pritet të sjellë një takim të ri mes ministrave të Jashtëm të Maqedonisë dhe Greqsië, Nikolla Dimitrov d
Wenger del hapur: Giroud dhe Walcott i larguam pa dëshirë Walcott zgjodhi kalimin te Evertoni, ndërsa Giroud mbeti në kryeqytet te Chelsea, por Arsene Wenger, beson se dyshja Th
Ndeshjen e parë e shpëtoi Cabellos, por këtë herë Reali e pret Alavesin plot me mungesa Zinedine Zidane ka zyrtarizuar listën e lojtarëve anti Alavesit, që do të pwrballen ditwn e sotme nga ora 16:15 në “Sant
Theodorakis: Ne kurrë nuk do t'ia japim emrin Maqedonisë Duke folur për demonstratat masive në Athinë mbi kompromisin e mundshëm të Greqisë me autoritetet në Shkup rreth emrit z
Zyrtare: Theo Walcott nënshkruan me Evertonin (FOTO LAJM) ​Theo Walcot ka lënë Arsenalin për të nënshkruar me skuadrën tjetër angleze, Arsenal Everton përmes një komunik
E FUNDIT / Theo Walcott transferohet tek Evertoni Para pak minutash është zyrtarizuar kalimi i mesfusshorit të anglisë dhe Arsenalit tek skuadra nga Merseysides, Everton.
Titullarët janë dobët, Reali po mendon që në vazhdim të startojë me rezervat Nga transferimet e verës, vetëm Theo ishte në listën e lojtarëve të ftuar për El Clasicon e së shtunës. Por, tani me 14
Wenger flet për të ardhmen e Theo Walcott Arsene Wenger këmbëngul se Theo Walcott ka një të ardhme tek Arsenali dhe nuk ka nevojë të largohet nga klubi për të rin
Theo Henandez i shpëton një aksidenti me makinë (VIDEO) Theo Hernandez për pak sa nuk u godit nga një veturë gjatë ditës së sotme në hyrje të qendrës stërvitore të Real Madridi
Zidane pas dëmtimeve të Marcelos dhe Theos, e ka një lojtar që luan ku ti thuash Dëmtimet e shpeshta në skuadrën e Real Madridit janë duke sjellur vështirësi për trajnerin Zinedine Zidane I fundit q
Zidane mbush Realin me rotacione ndaj Barcelonës Real Madrid filloi përgatitjet e tyre dje për Supercopa ku trajneri Zinedine Zidane po mendon të përgatisë skuadrën e ti
Saul Niguez: Real Madrid më kontaktoi dhe mua me Theo Hernandezin Saul Niguez sapo rinoivoi kontratën e tij me Atletikon Madrid. Teksa hodhi firmën mbi kontratën e re me Atletiko Mad