999 rezultate për

themi

Thashethemi që do të donim për Instagramin, nuk është aspak i tillë Kur hapni listën e njerëzve që ju kanë parë postimet në Instagram Stories, në krye ju dalin disa persona specifikë dhe j
Zgjidh një shkretëtrirë, të të themi cili je Shkretëtira mund të thotë shumë për ty…megjithëse në thelb janë të njëjta, imazhet ndryshojnë nga njëra tjetra. Pikë
Protesta për Teatrin/ Bujar Asqeriu bën thirrjen e fundit: T’u themi grabitqarëve të heqin thonjtë nga… Bujar Asqeriu ka qenë ka qenë aktori i radhës që ka bërë thirrje qytetarëve që të marrin në Protestë ditën e premte. Në
11 vite bashkë, por Miriami dhe Albani më në fund do të bëjnë dasmë Këngëtarja Miriam Cani ndihet vërtetë me fat, me familje të kompletuar dhe me një karrierë të suksesshme. Por ama ka
Jo vetëm largimi i Tahirit, Rama paralajmëron lëvizje të mëdha Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Facebook ka reaguar pas lajmeve dhe reagimeve ndaj largimit të Saimir Tah
Keni kujdes nga 5 llojet e ndjenjave: Shkaktojnë sëmundje serioze! Tek personat e “trishtuar” paraqiten vështirësi kronike të frymëmarrjes (astma, bronkit), tek personat e “shqetësuar”
"Emri" Kamenos: Termi Maqedoni nuk vjen në shprehje "Ne në çfarëdo mënyre do ta pengojmë përdorimin e termit Maqedoni në emrin e Shkupit, kjo është e qartë", ka deklaruar l
Vuçiç: Nëse shqiptarët thonë jo, ne themi faleminderit Udhëheqësi shtetëror serb Aleksandar Vuçiç ka aluduar për mundësinë e ndërprerjes së bisedimeve për normalizimin e marrë
Shihni Fjollën bjonde se si duket Është ndër artistet më të komentuara në shtypin rozë Bëhet fjalë për Fjolla Morinën e cila shquhet për linjat trupore b
Vesa Luma në Zelandë të Re, feston e para Vitin e Ri (FOTO LAJM) Zelanda e Re sapo ka hyrë në minutat e para të vitit 2018-të, e këtë moment, po e përjeton edhe këngëtarja, Vesa Luma.
Vucic tallet me Kosovën: Dialogu bëhet si të themi ne Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se vazhdimi i dialogut në Bruksel, për sa i përket pjesëmarrësve, do të
Haradinaj: Miqve u themi edhe jo (VIDEO) Kryeministri Ramush Haradinaj, në Emisionin “Jeta në Kosovë” të enjten që shkoi u pyet edhe për demarkacionin, si penges
Shumë lidhje dhe ndarje, Majk kapet mat me të dashurën e re (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme reperi i famshëm Majk është fotografuar nga paparaci i “revistawho.com” në Tiranë nën shoqërinë e një v
Leonardo Bonucci i përgjet pyestjes se pse u largua nga Juventusi Leonardo Bonucci është pyetur nga një fëmijë pse e braktisi Juventusin për Milanin. Mbrojtësi italian shkaktoi tërmet
Më thuaj çfarë gjoksi pëlqen të të themi çfarë tipi je Mënyra se si meshkujt i shikojnë gjokset e femrave mund të thotë shumë për të ardhurat dhe dëshirën e tyre për t’u bërë
Avdyli: Duhet t’i themi stop vjedhjeve nga KEDS-i Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Haxhi Avdyli, në seancën e Kuvendit të Kosovës, ka ngritur si çështje faturat
Fajon- Kosovës: Mos bëni sikur ne por bëni siç ju themi ne Kontesti kufitar i cili ka mbetur i hapur mes Sllovenisë dhe Kroacisë, e që të dyja janë pjesë e BE-së, ka shërbyer si s
U tha se tre nga vajzat Kardashian janë shtatzënë, por paska qenë e gjitha një gënjeshtër Pak javë më parë të gjithë u çuditëm kur mësuam se Kylie, Kourtney dhe Kim Kardashian ishin në pritje të fëmijëve të tyr
"Pijmë kafe dhe shohim nëse do puthemi", biseda e pazakontës mes Ilirit dhe Eglës në TV Eglantina nga Durrësi ka telefonuar mëngjesin e sotshëm tek "Aldo Morning Show" dhe ka shprehur interes për Ilirin, një
I vdes fëmija 1 orë pasi u la në pishinë, nëna: Mos bëni gabimin tim Të gjithëve na ndodh që kur kthemi nga plazhi apo pishinat të ndjejmë lodhje dhe të duam të flemë. Kjo ka ndodhur edh