999 rezultate për

themi

Rama kërkoi shkarkimin, vjen reagimi nga Presidenca: E themi ne kur mbahen zgjedhjet Këshilltarë të Presidentit të Republikës Ilir Meta kanë dalë në një konferencë për shtyp pak minuta pas miratimit të rez
Jim Belushi "lë kokën" pas Valbonës, si qëndron e vërteta e këtij thashethemi Para disa kohësh është publikuar një foto teksa Jim Belushi e përqafon Valbonën, dhe sipas aludimeve të ndryshme, aktori
Na thuaj çfarë tipi vajze je të të themi çfarë dashuron partneri tek ti Pyetja e cila mundon gratë në të gjithë botën, është se cili është lloji i vajzës që preferohet më shumë nga meshkujt. Ç
Pse themi shëndet kur teshtijmë Një nga këshillat e përsëritura të mamit që herët ka qenë padyshim: “Kur dikush teshtin, themi “Shëndet””. Sigurisht
Deputetin e PD-së e "lëshojnë" nervat, ngrihet dhe bërtet në emision (VIDEO) Deputeti Ervin Salianji mbrëmjene djeshme ka qënë i ftuar në emisionin "360gradë" për të folur për protestën e të shtun
Zhbllokohet sfida në Vlorë, Edhemi i jep avantazhin Kukësit (VIDEO) Kukësi e ka nisur mjaft mirë sfidën në transfertë ndaj Flamurtarit duke kaluar në epërsi që në minutën e 8. Ishte Valon
Haradinaj: Nëse Serbia thotë kurrë, edhe ne themi kurrë “Një marrëveshje mes Kosovës dhe Serbisë është e mundur këtë vit, por jo duke përfshirë ndryshimin e kufijve”, ka thënë
Gattuso flet pas kualifikimit: Djemtë dhanë maksimumin Gennaro Gattuso ka folur për “"MilanTV" pas ndeshjes që ekipi kuqezi ka fituar kundër Sampdorias dhe u kualifikuan për n
Na thoni se çfarë gjatësie ka gishti juaj i unazës, të të themi cili je Na thoni se çfarë gjatësie ka gishti juaj i unazës të të themi cili je. Më poshtë do të gjeni karakteristikat e secil
Icardi në mbështje të Koulibalys: Ti themi STOP racizmit Mbrojtësi enegalez, Kalidou Koulibaly ishte subjekt i koreve raciste gjatë ndeshjes së mbrëmshme, me napolitanët që kanë
Nëse mendoni se këto fruta-perime i keni larë siç duhet, po ju themi se jo Njerëzit që kujdesen për shëndetin e tyre e dinë se është jashtëzakonisht e rëndësishme të lahen produktet ushqimore. Pr
Thuaj cilën pjesë të trupit lani të parën t'ju themi kush jeni Pjesa e trupit që ju lani së pari në dush zbulon diçka interesante për personalitetin tuaj. A jeni optimiste apo … Kr
Merkel e qartë me Maqedoninë: Bëni siç themi ne ose do të jeni larg nesh Me mbi 91 për qind të votave "Për" votuesit në Maqedoni dhanë mbështetje të madhe për rrugën evropiane dhe për perspekti
Lanë nam me gafat e tyre, deklaratat qesharake të VIP-ave shqiptarë (VIDEO) Në jetën e përditshme të gjithë na ndodh që të ngatërrohemi e të bëjmë gafa gjatë kohës që flasim. Në moment mundohe
Kjo vajzë pati shoqëruesen më të veçantë në botë: Rihanna ndez atmosferën Sa njerëz e kanë fatin të kenë në ditën e tyre të dasmës të pranishme Rihanna- n? Epo le të themi se akoma më pak njerëz
Na thoni kush e theu vazon, t’ju themi çfarë keni në mendje! (FOTO LAJM) E keni menduar ndonjëherë pse dy njerëz me personalitete të ndryshme janë shokë të ngushtë dhe dy të tjerë që ngjajnë sh
Thashethemi që do të donim për Instagramin, nuk është aspak i tillë Kur hapni listën e njerëzve që ju kanë parë postimet në Instagram Stories, në krye ju dalin disa persona specifikë dhe j
Zgjidh një shkretëtrirë, të të themi cili je Shkretëtira mund të thotë shumë për ty…megjithëse në thelb janë të njëjta, imazhet ndryshojnë nga njëra tjetra. Pikë
Protesta për Teatrin/ Bujar Asqeriu bën thirrjen e fundit: T’u themi grabitqarëve të heqin thonjtë nga… Bujar Asqeriu ka qenë ka qenë aktori i radhës që ka bërë thirrje qytetarëve që të marrin në Protestë ditën e premte. Në
11 vite bashkë, por Miriami dhe Albani më në fund do të bëjnë dasmë Këngëtarja Miriam Cani ndihet vërtetë me fat, me familje të kompletuar dhe me një karrierë të suksesshme. Por ama ka