999 rezultate për

them

"Edhe në rrug do ia them që s'bën", Xhensila Pere nuk le rehat Alesia Bamin (FOTO LAJM) Xhensila Pere ka folur për marrëdhënien e saj me Alesia Bamin, pas disa përplasjeve virtuale që kanë pasur pak kohë më p
Deputeti i PS i prekur nga COVID-19: Jua them nga zemra, virusi është i rrezikshëm! "Virusi është i rrezikshëm dhe ka goxha pasoja serioze ndaj jua them nga zemra bëni kujdes vendosni maskën, ruani distan
COVID-19 i merr jetën fierakut COVID-19 ka marrw jetwn e njw tjetwr pacienti nw Fier. Burimet bwjnw me dije se është vëllai i kreut të shoqatës së
"Le ta themi publikisht", urimi epik i Turjan Hyskos në 3 vjetorin e martesës (FOTO LAJM) Sot 3 vite të maruar, por shumë vite të dashuruar, Orina Huta dhe Turjan Hyskojanë ndër çiftet më të dashur shqiptar dhe
"Këtyre u themi buzë", motra e Encës publikon pamjet duke kryer ndërhyrjen (FOTO LAJM) Ajo gëzon 91 mijë ndjekës në Instagram he të gjithë këto falë karakterit të saj. Motra e Encës është vetëm 20 vjeç dh
Plas sherri mes shokëve: Të besova, por ti më ke mashtruar Shkak për mosmarrëveshje midis dy ish-shokëve është bërë një shumë parash që Arbeni i dha shokut të tij Albertit. Nuk e
Lista të hapura? Ku qëndron "thembra e Akilit" në debatin që zien prej kohësh Kryetema e ditës së sotme ka qenë padyshim deklarata e Ramës se pranonte listat e hapura duke realizuar kështu kërkesën
Jep dorëheqjen drejtori i 7-të brenda 10 muajve në kadastrën e Vlorës, ku është "thembra" e Akilit Vetëm 1 muaj e gjysmë në detyrë dhe Jurgen Pilkapi ka dhënë dorëheqjen nga drejtoria e Kadastrës në Vlorë. Ai dhënë
Më thuaj cila shenjë e horoskopit je, të të them se cilin lloj stresi ke Si e përjeton njëri një situatë se përjeton tjetri. Të gjithë jemi të ndryshëm dhe gjejmë zgjidhje të ndryshme për penge
Pse plasariten thembrat dhe si t'i rregulloni ato natyralisht Nëse vini re çarje tek këmbët, me siguri supozoni se është për shkak të dehidrimit ose mungesës së lagështirës në lëkurë
"Për ndeshjen në Ballsh humbën miliona", flet Halili: Ishte për 4+, qentë nuk ia arritën qëllimit Refik Halili është i sinqertë dhe flet haptazi. Pranon se skuadra e tij u tërhoq në fushë, që Tirana mund të ishte thyer
Shkonin tek "aleluja", flasin të njohurit e familjes Josifi në Përmet (VIDEO) Të njohurit e familjes Josifi në Përmet kanë folur rreth ngjarjes së rëndë që ndodhi në Kombinat pak ditë më parë. Ki
"Më quajti k*rvë", Antoneta tregon pse i vuri "vizën" Anduelit Javën e kaluar Antoneta u largua e vetme nga Përputhen, duke i thënë kështu JO edhe Anduelit. Për herë të parë pas këtij
Gent Hazizi nuk kursen kritikat për Mamaqin: Kur monton gjëra s'do të thotë se bëre film Aktori i njohur Gent Hazizi, i ftuar në ‘Ditë e re”, ka folur ndër të tjera edhe për suksesin që ka arritur Ermal Mamaqi
Rama: Kush më thotë je vëllai i Vuçiçit, i them "amanet mushkat" Kryeministri Rama është përfolur shpesh here për një marrëdhënie të ngushtë me Vuçiçin. "Kush më thotë je vëllai i Vu
Gazetari shqiptar i prekur nga Covid-19 tregon simptomat dhe bën thirrjen e fortë Gazetari Berat Buzhala, i cilika rezultuar pozitiv me koronavirus, thotë se është në ditën e gjashtë të simptomave të vi
Më thuaj çfarë muaji ke lindur, të të them si je në shtrat Sa më shumë duam të bëjmë shaka me horoskopin, aq më shumë lidhemi kur dëgjojmë nga astrologjia ndonjë detaj të karakter
OKB në Shqipëri thirrje qytetarëve: Mos u vini veshin thashethemeve për COVID-19 "Është shumë e rëndësishme që njerëzit të mos ua vënë veshin thashethemeve të çmendura se si mund të ndihmojë rakia apo
Xhensila Myrtezaj flet për marrëdhënien me vjehrrën: Nuk i them "mami" por ... Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” ka rrëfyer për herë
Presidenti i Serbisë për dialogun: Nuk mund t’i them jo Grenellit Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka zbuluar detaje në lidhj e me vazhdimin e mundshëm të dialogut midis Kosovës d