999 rezultate për

them

Gent Hazizi nuk kursen kritikat për Mamaqin: Kur monton gjëra s'do të thotë se bëre film Aktori i njohur Gent Hazizi, i ftuar në ‘Ditë e re”, ka folur ndër të tjera edhe për suksesin që ka arritur Ermal Mamaqi
Rama: Kush më thotë je vëllai i Vuçiçit, i them "amanet mushkat" Kryeministri Rama është përfolur shpesh here për një marrëdhënie të ngushtë me Vuçiçin. "Kush më thotë je vëllai i Vu
Gazetari shqiptar i prekur nga Covid-19 tregon simptomat dhe bën thirrjen e fortë Gazetari Berat Buzhala, i cilika rezultuar pozitiv me koronavirus, thotë se është në ditën e gjashtë të simptomave të vi
Më thuaj çfarë muaji ke lindur, të të them si je në shtrat Sa më shumë duam të bëjmë shaka me horoskopin, aq më shumë lidhemi kur dëgjojmë nga astrologjia ndonjë detaj të karakter
OKB në Shqipëri thirrje qytetarëve: Mos u vini veshin thashethemeve për COVID-19 "Është shumë e rëndësishme që njerëzit të mos ua vënë veshin thashethemeve të çmendura se si mund të ndihmojë rakia apo
Xhensila Myrtezaj flet për marrëdhënien me vjehrrën: Nuk i them "mami" por ... Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” ka rrëfyer për herë
Presidenti i Serbisë për dialogun: Nuk mund t’i them jo Grenellit Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka zbuluar detaje në lidhj e me vazhdimin e mundshëm të dialogut midis Kosovës d
Skandal në Kakavijë, kush është polici që ngacmoi gruan shtatzënë pasi i kaloi burrin në Greqi Mbrëmjen e së hënës u denoncua një punonjës policie me detyrë në pikën e kalimit kufitar në Kakavijë të Gjirokastrës se
Shkërmoqet Partizani, verilindorët shënojnë edhe golin e 3 (VIDEO) Partizani po turpërohet në Selman Stërmasi. Kukësi ka shënuar një super gol me anë të Ethemit, i cili kalon Teqen me
Përdhunimi i 15 vjeçares, Besa Shahini "shkund nga themelet" shkollën Miistrja e Arsimit, Besa Shahini ka reaguar lidhur me ndodhinë e rëndë të përdhunimi të 15 vjeçares nga roja i shkollës
Infantino i del në mbrojtje lojtarëve të Bundesligës: Duhet t’i duartrokasim, jo t’i ndëshkojmë Kreu i futbollit botëror deklaroi se shprehja e hapur e mesazheve të tilla nuk përbëjnë asnjë arsye për të penalizuar lo
I lidhur me "Sanemin"? Çfarë thotë aktori i njohur turk (FOTO LAJM) Aktorja Demet Ozdemir të cilën e njohim si “Sanem”, nga seriali “Erkenci kus”, së fundmi po përflitet se ka nisur një li
Kosova mbylli kufirin me Shqipërinë, Rama thumbon Albin Kurtin: Na hap kufijtë o Ramazon! Ditën e sotme qeveria e Kosovës dha vendimin për të bllokuar lëvizjen në kufi nga Shqipëria në Kosovë si dhe vendosi një
Plas LIVE në emision mes vajzave të "Përputhen": Kur e ke humbur virgjërinë ti? (VIDEO) Një debat i ashpèr plasi ditën e djeshme mes Antonetës dhe Edonës, dy prej protagonisteve të emisionit “Përputhen”, qëll
Strakosha: Ëndërrojmë titullin, por nuk jemi arrogantë të themi se jemi më të fortë se Juventusi Para disa ditëve u aludua se Tomas Strakosha ishte i infektuar me koronavirus. Mirëpo, portieri i mohoi këto zëra, ndërs
Maradona: Futbolli i kohës sime ishte xhungël Maradona, gjatë një Instagrami “live” ka kujtuar 35-vjetorin e ndeshjes kundër Venezuelës, e vlefshme për kualifikimin n
Ndjekësit "kryqëzojnë" Aulona Mustën: Gjykoje të tjerët, tani shkon në plazh (FOTO LAJM) Moderatorja Aulona Musta pati një pérplasje virtuale me Arbana Osmanin, ndonëse nuk përmendën asnjëherë emrat e njëra-tj
Kërcënohet Meta? Presidenti: Unë jam objektiv i disa gangsterëve Presidenti Ilir Meta bëri një tjetër deklaratë të fortë gjatë intervistës së tij në Syri TV. Kreu i shtetit foli për
Neritan Liçaj me zërin e ngjirur: U përpoqën të na vrasin shpresën Me zërin e ngjirur, por i fuqishëm për të vazhduar kauzën, aktori Neritan Liçaj tha se pushteti që rrëzoi Teatrin Kombët
"Ëndrra ime? Të gjithë e dinë, por nuk duam të them asgjë" Nuk e ka thënë haptas, por Simone Inzaghi e ka në mendje titullin në Serie A këtë sezon, për herë të parë si trajner.