999 rezultate për

thella

Kejvina Kthella tregon të pasmet bobastike nga plazhi me bikini (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka joshur edhe njëherë ndjekësit e saj. Kejvina Kthella ka publikuar një seri fotografish së fundmi m
Policia lëshon "dronin" në Bulqizë, si u kap 31 vjeçari (VIDEO) Policia e Bulqizës ka vënë në pranga një 31 vjeçar i akuzuar për kultivim kanabisi. Sipas uniformave blu gjatë kontro
Kejvina Kthella ndahet e lënduar nga reperi në SHBA: Jam penduar (FOTO LAJM) Lidhja e ish-velinës së Ermal Mamaqit, Kejvina Kthella, me reperin Seven Saraqi zgjati aq sa karantina. Pak ditë më parë
Kuksianët bëjnë gjetjen gjeniale për mbjelljen e kanabisit, por droni i nxjerr zbuluar (VIDEO) Kuksianët kanë vendosur të punojnë malet e thella të zonës për t'i kthyer në ferma kanabisi. Një e tillë është zbulua
E penduar, Kejvina i jep fund lidhjes me Seven Saraqin? (FOTO LAJM) Ish-velina Kejvina Kthella ka bërë me dije përmes rrjeteve sociale se tashmë është single dhe i ka dhënë fund marrëdhëni
Kejvina Kthella i "rrëmben" të dashurin Adrola Dushit? (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka suprizuar sëfundmi me një foto të publikuar në rrjetet sociale krah një mashkulli mjaft të njohur.
''Zgjidh zemrën'', Kejvina Kthella publikon foton bombastike nga arkiva (FOTO LAJM) Ish velina Kejvina Kthella, tashmë i është përkushtuar botës së modës dhe photoshooting. Së fundmi, ajo ka publikuar
"Ik more gomar", Kejvina Kthella nuk përmbahet pas komentit thumbues të ndjekësit (FOTO LAJM) Fotot provokuese të Kejvina Kthellës nuk kalojnë shumë kohë për tu kthyer në qendër të vëmëndjes. Kështu në Instagram
Me flokët gërshet, s'do ta njihni si dukej Kejvina Kthella para famës (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është kthyer ndër vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar si për jetën profesinale ashu edhe për a
Ulen temperaturat, si pritet të jetë moti sot Ulje temperarturash, ere e forte dhe bore e dobet e ozoluar ne zonat e thella malore. Keshtu pritet te jete moti ne kete
Kejvina Kthella bëhet xheloze dhe i prish makinën ish-it (VIDEO) Modelja shumë e komentuar dhe që tërheq gjithnjë vëmendjen, Kejvina Kthella ishte e ftuar në "Thumb", ku zbuloi shumë pë
Iu sekuestrua makina dhe llogaria bankare, Kejvina sqaron çfarë ndodhi (VIDEO) Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisionin “ThumbOn”, ku foli për jetën luksoze që është përfolur si dhe sekuestrimin
Kejvina Kthella sulmon policinë: Të bien në qafë kot! (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella, velinë në një emision televiziv, dhe tashmë modele rezultoi se kishte kontakte të shumta, telefonata e
Mogherini: Ngushëllimet më të thella, të gatshëm të ofrojmë ndihmë Deklarata e përfaqësueses së lartë të politikës së jashtme dhe të sigurisë së Bashkimit Europian, Federica Mogherini për
Atentati ndaj Ndojës, Kejvina Kthella i kërkon Gjykatës makinën dhe llogaritë bankare E përfolur si e dashura e Redjan Rrajes, Kejvina Kthjella, ka bërë kërkesë për të hequr sekuestron e vënë mbi makinën, c
Lidhja me Rrajën, Kejvina Kthella sërish te Krimet e Rënda Pasi dha shpjegime për llogari të hetimit të atentatit të 1 nëntorit në Shkozet ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe dy të tj
Kejvina mashtron "Instagramin"? Ndjekësit e nxjerrin zbuluar (FOTO LAJM) Në korrik të këtij viti modelja e njohur Kejvina Kthella publikoi një foto me këngëtarin e njohur latin Maluma. "Tani
Në lidhje me Rrajën? Kejvina flet publikisht për "burrin ideal" (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka zbuluar talentin e saj në kërcim me performancat që bën çdo puntatë të "Dance With Me", ku tërheq të
Atentati ndaj prokurorit: Kejvina Kthella u mbajt 10 orë në pyetje në Prokurori Ditën e djeshme u mësua se Kejvina Kthella, ishte shoqëruar për t’u marrë në pyetje në lidhje me atentatin e ndodhur nda
"Rrugë të mbarë k*rvë", Einxhel Shkira pendohet për deklaratën ndaj Kejvinës (FOTO LAJM) Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo