999 rezultate për

thellĂ

Ne Dubai me sheikun? Kejvina e tregon publikisht (FOTO LAJM) Prej pak ditësh Kejvina Kthella ndodhet në Dubai, ku siç pritet nga modelja fotot e nxehta dhe provokuese nuk kanë mungu
20 mendime të thella nga Mbreti Solomon! Janë të vërteta universale Ka qenë një njeri në historinë e njerëzimit, emri i të cilit u bë sinonim i mençurisë. Ai ishte një mbret, sundimtar
I dolën të gjitha, Kejvinës i zbërthehet bluza në mes të emisionit (FOTO&VIDEO) Ish-velina Kejvina Kthella ka kaluar një skenë të sikletshme një natë më parë. E ftuar në “Binjakët shoë”, Kthella u fut
Pamjet bëhen virale, Kejvina Kthella filmohet e dehur dhe nuk kontrollon dot veten (FOTO&VIDEO) Kejvina Kthella, ish-velina bukuroshe është filmuar në një gjendje që nuk jemi mësuar ta shohim zakonisht. Në videon
Mos harroni çadrën! Njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira të dendura të cilat do të sjellin reshje shiu. Në zonat jugore dhe qendor
Reshje shiu dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira të dendura të cilat do të sjellin reshje shiu. Në zonat perëndimore reshj
Ekspertët: Dhjetori do jetë edhe më shqetësues, duhen kufizime të thella COVID-19 vazhdon me shifrat alarmante në vend, dhe situata pritet të vazhdojë shqetësuese edhe në muajin që sapo hymë.
Kejvina Kthella tregon të pasmet bobastike nga plazhi me bikini (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka joshur edhe njëherë ndjekësit e saj. Kejvina Kthella ka publikuar një seri fotografish së fundmi m
Policia lëshon "dronin" në Bulqizë, si u kap 31 vjeçari (VIDEO) Policia e Bulqizës ka vënë në pranga një 31 vjeçar i akuzuar për kultivim kanabisi. Sipas uniformave blu gjatë kontro
Kejvina Kthella ndahet e lënduar nga reperi në SHBA: Jam penduar (FOTO LAJM) Lidhja e ish-velinës së Ermal Mamaqit, Kejvina Kthella, me reperin Seven Saraqi zgjati aq sa karantina. Pak ditë më parë
Kuksianët bëjnë gjetjen gjeniale për mbjelljen e kanabisit, por droni i nxjerr zbuluar (VIDEO) Kuksianët kanë vendosur të punojnë malet e thella të zonës për t'i kthyer në ferma kanabisi. Një e tillë është zbulua
E penduar, Kejvina i jep fund lidhjes me Seven Saraqin? (FOTO LAJM) Ish-velina Kejvina Kthella ka bërë me dije përmes rrjeteve sociale se tashmë është single dhe i ka dhënë fund marrëdhëni
Kejvina Kthella i "rrëmben" të dashurin Adrola Dushit? (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka suprizuar sëfundmi me një foto të publikuar në rrjetet sociale krah një mashkulli mjaft të njohur.
''Zgjidh zemrën'', Kejvina Kthella publikon foton bombastike nga arkiva (FOTO LAJM) Ish velina Kejvina Kthella, tashmë i është përkushtuar botës së modës dhe photoshooting. Së fundmi, ajo ka publikuar
"Ik more gomar", Kejvina Kthella nuk përmbahet pas komentit thumbues të ndjekësit (FOTO LAJM) Fotot provokuese të Kejvina Kthellës nuk kalojnë shumë kohë për tu kthyer në qendër të vëmëndjes. Kështu në Instagram
Me flokët gërshet, s'do ta njihni si dukej Kejvina Kthella para famës (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është kthyer ndër vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar si për jetën profesinale ashu edhe për a
Ulen temperaturat, si pritet të jetë moti sot Ulje temperarturash, ere e forte dhe bore e dobet e ozoluar ne zonat e thella malore. Keshtu pritet te jete moti ne kete
Kejvina Kthella bëhet xheloze dhe i prish makinën ish-it (VIDEO) Modelja shumë e komentuar dhe që tërheq gjithnjë vëmendjen, Kejvina Kthella ishte e ftuar në "Thumb", ku zbuloi shumë pë
Iu sekuestrua makina dhe llogaria bankare, Kejvina sqaron çfarë ndodhi (VIDEO) Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisionin “ThumbOn”, ku foli për jetën luksoze që është përfolur si dhe sekuestrimin
Kejvina Kthella sulmon policinë: Të bien në qafë kot! (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella, velinë në një emision televiziv, dhe tashmë modele rezultoi se kishte kontakte të shumta, telefonata e