999 rezultate për

thelbi

Jozefina Topalli me parti të re, reagon për herë të parë Sali Berisha Ish-Kryeministri Sali Berisha i ftuar në emsionin “Aktualitet” , ka komentuar për herë të parë krijimin e partive të rej
Kosova e përqarë për hapjen e bisedimeve me Serbinë dhe thelbin e marrëveshjes përfundimtare Prof. Lisen BASHKURTI Kosova po përjeton një situatë të vështirë politike, diplomatike, institucionale, ekonomike d
Studentët i përgjigjen Nikollës: Nuk paske kuptuar thelbin, ke ultimatum Pas deklaratës së ministres së Arsimit Lindita Nikolla se ajo ka katër ditë që I pret studentët për dialog, ka ardhur dh
Përfitimet e shëndetit nga lajthitë mundeni pasi ato kanë shumë dobi në trupin tuaj. Jo vetëm thelbi, por edhe gjethet e trupi i saj mund të kurojnë shëndet
Përfitimet e shëndetit nga lajthitë Konsumoni lajthi sa të mundeni pasi ato kanë shumë dobi në trupin tuaj. Jo vetëm thelbi, por edhe gjethet e trupi i saj
Përfitimet e shëndetit nga lajthitë Thelbi i lajthisë preferohet edhe për organizma të dobësuar Konsumoni lajthi sa të mundeni pasi ato kanë shumë dobi në t
Ylli me gjashtë cepa dhe dy kurthet e Veliajt ndaj gazetarëve (VIDEO) Erion Veliaj priste një debat të fortë gjatë mbrëmjes së djeshme në "Opinion" në lidhje me prishjen e Teatrit Kombëtar d
Lidhja e Tahirit me Habilajt, a është kjo qeveri në dispozicion të trafikantëve? Analisti Andi Bushati ka vendosur ta komentojë sërish situatën më pikante të castit. Ndër të tjera ai ka thënë se eg
Basha në Berlin, ish- presidenti i PE: Zgjedhjet e lira, thelbi i demokracisë Gjatë vizitës së punës në Berlin, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pritet të takohet me zyrtarë të lartë dhe
“LSI u rrit se frenoi arrogancën e abuzivizmin e qeverisë” Deputeti i LSI-së, Luan Rama ka deklaruar se e majta po shkon djathtas si në sistemin taksues, po ashtu edhe në mosmbësh
Halimi: Ramë dakord për antikorrupsionin, Xhafa: Debati s'do cënojë thelbin e reformës Sot Komisioni Parlamentar për Reformën në Drejtësi rinisi punën pas tre javë ndërprerjeje. Deputeti i PD, Eduard Halimi
Lëngu i hudhrës largon dhjamin Lëngu i hudhrës ka një rëndësi të veçantë në organizmin tonë duke ndikuar në largimin e shtresave dhjamore e po ashtu ed
Meta: Kompromisi të jetë thelbi i partive politike në Kuvend Në një seancë simbolike të zhvilluar në Parlament me të rinjtë shqiptarë, kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, u ka përcjellë
Zoto-Totozanin: Thelbi i dënimit, riintegrimi Drejtori i Drejtorisë së Përgjithshme të Burgjeve, Artur Zoto, zhvilloi sot një takim me Avokatin e Popullit, Igli Totoz
Foto mahnitëse të dallgëve të oqeanit (FOTO-LAJM) Këto foto mahnitëse të dallgëve të oqeanit janë kryer nga 40- vjeçari Pierre Carreau në plazhin Saint Barth, ku Carreau
21 Janari, protesta para Gjykatës Dhjetëra qytetarë protestuan para Gjykatës së Tiranës kundër vendimit që shpalli të pafajshëm të akuzuarit e ngjarjes së
Nxënësit shqiptarë dëmtohen nga thelbi Nxënësit do të fillojnë gjysmë-vjetorin e dytë me librat arsimorë të shkollave fillore të projekteve të Ministrisë së Ar
Rama-Papandreu: Transparenca, thelbi i qeverisjes Kyetari i Partisë Socialiste ka takuar gjatë ditës së djeshme ish-kryeministrin grek, Papandreu. Në Konventën Eurosocia
Thelbi i problemit Të merresh sinqerisht me thelbin e ndonjë problemi të caktuar, do të thotë se gjysmën e problemit e ke tejkaluar suksess
Tufa: Kadareja shprehu thelbin e problemit per te gjithe shqiptaret Shkrimtari Ismail Kadare ka shprehur thelbin e problemit për të gjithë shqiptarëve. Kështu u sh