999 rezultate për

theksi

A transmetohet koronavirusi nga ajri? Epidemiologu vë theksin mbi tre rregulla Epidemiologu Ilir Elimehmeti i referohet nje studimi të fundit sipas të cilit, “totali i evidences se disponueshme aktu
Jo pa shkak, pse ndryshimet drastike të këtyre njerëzve pushtuan rrjetin? (FOTO LAJM) Dihet që ndryshimet në jetën e një njeriu vijnë si për të mirë, si për të keq. Ama rastet kur ndryshimet janë të mira
Meta ka një thirrje për Zaevin, vë theksin në thellimin e marrëdhënieve Presidenti shqiptar Ilir Meta ka folur për TV Korça ku ka vënë specifikisht theksin të Maqedonia. Ai ka përshëndetur
13 ura janë jashtë funksionit, Rama vë theksin te jeta e njerëzve Komiteti i Emergjencave Civile është mbledhur sërish për të diskutuar mbi dëmet që kanë shkaktuar reshjet. Sandër Le
Rama ironizon mediat: Nuk mund të më bojkotoni, jam ushqimi juaj Mediat sipas Ramës nuk e kanë të mundur të bojkotojnë aktivitetet e qeverisë shqiptare, pasi aty është ushqimi dhe pë
Çfarë po ndodh me opozitën? LSI parashikon lëvizje të rëndësishme Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama ka dhënë jep një mesazh politik në përfundim të mbledhjes së kryesisë së kësaj partie, p
Shkrini më shumë kalori me këto ushtrime (VIDEO) Në video trajnerja e fitnesit Kelly Lee të orienton nëpër një sërë ushtrimesh të cilat do të forcojnë muskujt e barkut d
Eneda me një këngë tragjike? Bum kritikash për Shqipërinë Lajme aspak të mira vijnë për Eneda Tarifën, ku sipas kritikëve, kënga është e mërzitshme ndërsa në pikëpyetje është edh
Ronaldo i "shqetësuar", PSG gati të përfitojë Cristiano Ronaldo nuk po kalon aspak një moment të mirë në karrierën e tij. Fituesi aktual i "Topit të Artë", ka mbetur
Banderas: Origjina dhe theksi më kufizuan në Hollywood (FOTO LAJM) Aktori Antonio Banderas ka surprizuar me deklaratën e tij teksa ka thënë se origjina dhe theksi e kanë kufizuar në Holly
Brukseli si Tirana, vë theksin te Marrëveshja e Ohrit Bashkimi Evropian dhe Tirana kanë qëndrime identike lidhur me protestat e fundit të shqiptarëve. BE-ja ka theksuar ne
Titujt e mediave të huaja pas finales “Kampionë bote”. Kaq i mjafton gazetës më të madhe gjermane “Bild” për të celebruar suksesin e katërt botëror pas fitore
Ferrari prezanton F138-ën (FOTO LAJM) Një prej skuderive ikonë të Formual 1 dhe jo vetëm, Ferrari ka prezantuar në Maranello makinën e re për sezonin e ri. "K
Prezantohet plani strategjik për turizmin në Vlorë dhe Shkodër Në prag të fillimit të sezonit turistik zv ministri i Brendshëm Ferdinand Poni kërkoi nga drejtuesit lokalë marrjen e ma
Zgjat gjuhën për të folur koreançe Rhiannon Brooksbank-Jones ëndërron që të punojë dhe jetojë në Korenë e Jugut pas përfundimit të universitetit, edhe pse