999 rezultate për

thate

5 këshilla të arta për të shpëtuar përgjithmonë nga lëkura e thatë Kalimi nga stinët e nxehta në të ftohta dhe e kundërta, kanë ndikim tek lëkura jonë. Ndryshimi i temperaturave e bën lëk
PS-ja mbetet "thatë" në Himarë, në takimin elektoral Gjiknurit nuk i shkojnë as 100 vetë (FOTO LAJM) Deputeti Damian Gjiknuri dhe kreu i Bashkisë Himarë, Jorgo Goro kanë vijuar fushatën e tyre për zgjedhjet e anuluara të
Puna dhe dashuria, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Parashikohet një ditë rinisje, në punë, por edhe në dashuri. Kush ka një histori të rëndësishme dashurie dhe dë
Kryeministrja më ë keqe e të gjitha kohërave Atë që duket se e nënvlerësoi plotësisht May ishte fuqia shkatërruese e Brexit-it. Për të ruajtur bazën e pushtetit në p
Befasuese, thatësira nxjerr në breg peshqit gjigandë (FOTO LAJM) Me dhjetëra gjigantë kanë mbetur në tokë të thatë dhe kanë ngordhur, për shkak të thatësirës. Peshqit-mace që arrijnë
Ngacmoi seksualisht gjyqtaren, futbollisti merr dënim shembullor Një 14-vjeçar është pezulluar nga futbolli për një vit në Itali pasi hoqi pantallonat e tij para një gjyqtareje femër dh
E keni menduar ndonjëherë Angela Merkelin me bikini, shikojeni (FOTO LAJM) Po të thoshte dikush në vitin 1988 se një grua, e cila u rrit në një komunizëm të zhurmshëm, një ditë do të bëhej udhëhe
Qielli në Kosovë pushtohet nga një fenomen i veçantë Në këtë pamje dallohet një fenomen i çuditshëm i krijuar në qiell. Më shumë ngjason me një re, e cila ka marrë ngjyra
Babai i portierit të Kosovës flet mbi të ardhmen e djalit Portieri i Kosovës Aro Muric sipas të gjitha gjasave do të largohet nga Manchester City. Megjithatë ende nuk dihet se
Krasniqi humb titullin kampion Europe, mposhtet nga gjermani Haertel Haxhi Krasniqi ka dështuar ta mbrojë titullin evropian të kategorisë së peshave të mesme të EBU-së në meçin kundër boksi
Horoskopi 10 maj 2019 Dashi Do të keni dëshira të ndryshme gjatë ditës së sotme. Nëse do të keni shansin të merrni disa ditë pushim, do të is
Dënimi me 3 ndeshje në Champions, PSG apelon vendimin për Neymar Paris Saint-Germain ka apeluar vendimin për Neymar. Brazilani u pezullua me 3 ndeshe në Champions nga UEFA, për sjell
Me mendjen te Ajax-i, Tottenhami humbet sërish në Premier League (VIDEO) Tottenhami nuk di të fitojë. Spërsat kanë regjstruar humbjen e dytë radhazi në Premier League pas asaj ndaj West Hamit.
Nuk do ta besoni, ky njeri mban rekord për numrin e gishtërinjve (FOTO LAJM) Ky burrë që shihni në foto mban rekordin botëror për shkak të numrit të madh të gishtërinjve në këmbë dhe duar. 46-vj
Klopp beson të përmbysja: Ishim pa fat, Liverpooli do të bëjë çmenduri Jurgen Klopp ka thënë se skuadra e tij nuk është duke menduar fare për ndeshjen e kthimit në Champions League ndaj Barce
"Paqe" në super sfidën Inter-Juventus (VIDEO) Interi nuk arriti të marrë më shumë sesa barazim 1:1 në ndeshjen kundër Juventusit, e cila u zhvillua sot në stadiumin “
DËSHMIA/ Klement Çala dhe Admir Murataj fqinj te "Liqeni i Thatë" Megjithëse në kërkim për grabitjen e mëparshme në Rinas, Admir Murataj, i cili thirrej ndryshe edhe "daja", bënte një je
"San Siro" pasuron Interin Inter-Juventus nuk mund të jetë kurrësesi një ndeshje normale. Jo nga pritshmëria, jo nga rivaliteti, jo nga atmosfera,
Inter kërkon Sanchez, por kileni duhet të ulë pretendimet Marotta ka një ide "të çmendur" për të sjellë Alexis Sanchez te Interi dhe i ka propozuar kilenit një rol prej protagoni
Nuk janë legjenda por njerëz të vërtetë (FOTO LAJM) Në galeri keni 7 histori reale, interesante dhe njëkohësisht të frikshme. E megjithatë shumë prej tyre kanë jetuar vi