999 rezultate për

thashethemeve

U përfol se do të prezantonte "Këngën Magjike" me Arbanën, Ardit Gjebrea i jep fund thashethemeve Ditën e sotme në media qarkulloi një lajm ku thuhej se dy moderatorët e njohur, Ardit Gjebrea dhe Arbana Osmani do të ba
Pas shumë thashethemeve, Albi Nako thyen heshtjen i pari dhe tregon vetë lidhjen me Albën dhe Klaudian Pas thashethemeve të ditëve të fundit, Albi Nako ka folur vetë në lidhje me Alba Hoxhën dhe Klaudia Pepën. Rudina e p
Era i përgjigjet ish të dashurit me pak fjalë Një postim i këngëtares shqiptare me famë botërore, Era Istrefit në Instastory u përhap me shpejtësi në portale ditën e
Kina mbyll masivisht faqet pornografike dhe të "thashethemeve" në Internet Kina ka mbyllur më shumë se 4,000 faqe dhe llogari në internet në një fushatë tre-mujore kundër informacionit online të
Fund thashethemeve, vjen lajmi i mirë për Icardin tek Interi Pas shumë thashethemeve se do të ikte diku, Icardi do të qendrojë tek Inter. “Gazzetta dello Sport” shkruan se së shp
19 vjet bashkë, çifti i njohur thyen heshtjen pas thashethemeve për ndarje Prej disa ditësh mediat shkruajnë për një krisje të marrëdhënies së çiftit Beckham. Si për t`i vënë kapak gjithë fja
Reali mbret i thashethemeve në merkato, por dështues në zyrtarizime Afati kalimtar dimëror është mbyllur të mërkurën dhe Real Madridi nuk ka afruar asnjë lojtar. Mbretërit ishin të lidh
Rita Ora është ankuar se ka qenë viktimë e thashethemeve Ora është ankuar se ka qenë “viktimë e thashethemeve” që nga marrja e fames, por sipas Ritës ajo ndihet krenare që ka ça
Batshuayi i'u përgjigjet thashethemeve se ai është homoseksual Gazetaria e shoë bizit posoi një zhgënjim në Londër ku gazetari i “The Chelsea Daily” tha se Batshuayi ishte një homos
Afërdita Dreshaj i kthen përgjigje thashethemeve për operacione plastike Modelja e njohur Afërdita Dreshaj ka reaguar ndaj lajmeve të fundit se ajo ka bërë operacione plastike apo ka përdor pho
Me shenja dhune nga fansi i Luanës? Çoçaj u përgjigjet thashethemeve (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së mërkurës moderatorja e njohur Luana Vjollca dhe i dashuri i saj Krenar Çoçaj u përfshinë në një sherr në n
Labi u përgjigjet thashethemeve të reja mbi të Që prej largimit nga RTV 21, prezantuesi Labinot Gashi është shndërruar në kryetemë të medias online. Lajmet mbi të a
Kim Kardashian nuk mban presionet, padit faqen e thashethemeve Kim Kardashian e vuajti shumë pjesën e plaçkitjes. Bashkëshorti i saj ndërpreu koncertin, motrat e saj lanë për një kohë
Fund thashethemeve, DiCaprio padit revistën franceze (FOTO LAJM) DiCaprio-s i është sosur durimi, ndërsa ka paditur një revistë franceze se ka publikuar lajme të cilat nuk janë aspak të
DiCaprio sërish me një supermodele? (FOTO LAJM) DiCaprio është kthyer në një person mjaf i dashur për paparacët, pasi ai shpesh shihet në shoqërinë e femrave të ndryshm
Belen në sulm ndaj thashethemeve (FOTO LAJM) Mediat rozë flasin sërish për një krizë në lidhjen mes Belen Rodriguez dhe bashkëshortit të saj balerin. Ajo dhe më herë
Soni dhe Mirko pranë njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Përkundër thashethemeve që vinin për një ndarje të mundshme të Sonit me bashkëshortin e saj, ajo ka vendosur që t'i japë
Ndahet nga "One Direction" dhe vendos të martohet Pas ndarjes nga grupi i famshëm "One Direction", Zayn Malik ka vendosur që të martohet në qershor. Përkundër të gjitha t
Tom Cruise i lidhur me një supermodele? Shpesh Miranda Kerr është në qëndër të thashethemeve për shkak të romancave të saj të reja. Zërat e fundit thonë se supe
Ja si i kundërpërgjigjet Beyonce thashethemeve për ndarje (FOTO LAJM) Ndërsa thashethemet nuk kanë fund sa i takon martesës së Beyonces, këngëtarja ka zgjedhur të hakmerret me të njëjtën mo