999 rezultate për

thash

Pas komenteve të xhaxhait dhe ish-agjentit të tij, Griezmann flet për marrëdhënien me Messin Antoine Griezmann ka hedhur poshtë idenë se ekziston një përçarje mes tij dhe shokut të ekipit tek Barcelona, Lionel Mes
Braktisi televizionin, Ermal Mamaqi tregon arsyen Aktori, producenti dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ishte këtë mbrëmje i ftuar në emisionin "Roped With Olsi", nga O
Berisha pranon të takohet me ministrin serb, por ka një kusht lidhur me Kosovën Ish-kryeministri Sali Berisha është shprehur se dënon vendosjen në tavolinë e integritetit të Kosovës në Serbi, e cila s
Vuçiç: Demokratët konfiskuan Kosovën, të gjithë e kuptuan mirë atë që thashë për konfliktin e ngrirë Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, deklaroi se të gjithë e kuptuan mirë, si në Perëndim ashtu edhe në Kosovë, atë q
Sazan Guri tregon të papriturën me Piperon Ambientalisti Sazan Guri e ka konsideruar koronavirusin si një grip të zakonshëm dhe se nuk i vjen mirë kur e trajtojnë
Quajti Megi Pojanin shkarravinë? Ori Nebijaj: Nuk e tërheq mbrapsht (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, moderatorja e njohur e programit të mëngjesit ‘Wake Up’, Ori Nebijaj tregoi me anë të një statusi përs
Nuk njeh humbje në "Camp Nou", Zidane: Përtej së gjithash, e merituam fitoren Real Madrid kanë mposhtur Barcelonën 1:3, duke marrë tri pikë të mëdha në ‘El Clasico’. Takimi mbeti nën hijen e deba
"Hajde merre vajzën se nuk ishte e virgjër", telefonata e dhëndrit për vjehrrën dhe denoncimi në polici Daja i një vajze të re të sapomartuar, dyshohet se kanosi dhe kërcënoi burrin e saj, i cili pas një muaji i martuar u ku
Marchisio zbulon refuzimet që i bëri Real Madridit dhe Interit në të kaluarën Claudio Marchisio zbulon se ai refuzoi një ofertë të Real Madridit në të kaluarën, ndërsa më vonë refuzoi edhe Interin.
"6 në 4 biznese", Basha sqaron lapsuset që nuk i ndahen (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha nga një konferencë për shtyp nga selia blu ka komentuar lapsusin e bërë nga ai vetë një ditë
Kreshnik Spahiu ironizon keq Rudina Hajdarin: Të thashë që do dalësh në pension 30 vjeç! Pas zërave për një largim të deputetes Rudina Hajdari, ka reaguar Kreshnik Spahiu. Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kr
Nuk janë më bashkë?! Stresi ju vë kapakun të gjitha thashethemeve për lidhjen e tij me Keisin Stresi dhe Keisi nuk janë më bashkë dhe duket se vendimi për përfundimin e martesës ka qenë i përbashkët. Sipas reperit
Kërkojnë partner në ekran, plas sherri LIVE mes vajzave të Përputhen (FOTO LAJM) Shqipja dhe Tea duket se nuk po kalojnë momente “paqeje” mes tyre. Shqipja ka postuar një foto ku shfaqet me Tean dhe ka
Kandidati për drejtor burgu zbulon fjalinë që i hoqi nga duart postin: Konkursi ishte i paracaktuar! Problematika e radhës e trajtuar në emisionin “Stop” lidhet me Ministrinë e Drejtësisë dhe kandidatin për drejtor burgu
Pas thashethemeve për ndarje, Burak tregon gjendjen në shtëpinë e tij dhe Fahriye-s! (VIDEO) Disa ditë më parë Fahriye Evcen hodhi poshtë çdo dyshim për divorc, duke komentuar në një foto të Burak me të voglin e t
Fqinji abuzon me 5 vjeçaren, babai rrëfen të vërtetën e dhimbshme Një ngjarje e rëndë u regjistrua 2 muaj më parë në Berat, ku një 48-vjeçar ngacmoi seksualisht një 5 vjeçare. Autori
Pika e tyre e fortë, 2 shenjat e horoskopit që "vdesin" për thashetheme Gaforrja Mund të duken të paqta, të qeta, sikur dhe një mize kanë frikë t’i bëjnë keq. Por Gaforret janë thashethemex
Pas shumë thashethemeve, vendoset e ardhmja e Hysajtt Elseid Hysaj ka disa afate kalimtare që bëhet subjekt i mediave për të kaluar në ndonjë skuadër tjetër, duke u larguar n
Dy shenjat e horoskopit që vdesin për thashetheme Astrologët thonë se 2 shenjat e Horoskopit që vijojnë si më poshtë, “vdesin” të marrin në gojë të tjerët. Kush janë k
Ëndrra e Enver Hoxhës për të pasur bombën atomike: Si e mashtruan në vitin 61' Gjyqi ndaj të akuzuarve si “grup armiqësor i Mehmet Shehut”, zhvilluar në Tiranë, në vitin 1983, nxori në dritë disa nga