999 rezultate për

thanĂ

E rëndë në portin e Durrësit, trajleri përplas për vdekje efektiven e sigurisë Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në portin e Durrësit. Një kamion ka përplasur për vdekje një 25-vjeçare
Gjendet i vdekur në rrethana misterioze shkëncëtari që zbuloi vaksinën kundër koronavirusit Një shkencëtar rus i cili punoi për zbulimin e një vaksinë kundër Covid 19, është gjetur i vdekur në rrethana misterioz
Vrasje dhe drogë, OFL shënjestron 3 "të fortit" e radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave të dënua
Gjendet një person i plagosur në Urën Vajgurore Një person është gjetur i plagosur mbrëmjen e sotme në Urën Vajgurore. Nga të dhënat e para dyshohet se pronari i kar
Furgoni i mallrave përplas për vdekje këmbësorin në Lezhë Një këmbësor është aksidentuar për vdekje në superstradën Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të ishull Lezhë këtë të dielë.
Reagon Ministria e Jashtme për kërkesën e Vuçiç: Ofendim! “Kërkesa e Vucic, Vulin, Gjuric e Petkovic për të vizituar Kosovën, në një kohë kur Kosova përballet me rihapjen e plagë
Mister rrethanat! 50-vjeçari gjendet i plagosur rëndë 10 metra larg shtëpisë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier. Një burrë rreth 50 vjec është gjetur i plagosur në afërsi të banesës së tij.
Gjendet një person i pajetë në Korçë, nuk dihen rrethanat Një ngjarje e rëndë është shënuar në Korçë pasi një person është gjendur i pajetë në fshatin Dishnicë. Policia është
COVID-19/ Pipero tregon rrethanat që çojnë në mbylljen e shkollave Mjeku Pëllumb Pipero, në një lidhje direkte me “Ditari” në A2, tregoi rrethanat e vetme që mund të çojnë në një rimbyllj
Aksident në Shkodër, një person niset në gjendje kritike drejt spitalit Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të hëne në hyrje të qytetit të Shkodrës. Burimet bëjnë me dije se n
E arrestuan pasi rrahu gruan, 52-vjeçari gjendet i vetëvarur në qeli Tonin Tuci është gjetur i vetëvarur në qelinë e paraburgimit në Komisariatin e Policisë së Durrësit, pasi ishte shoqërua
Zjarr i madh në Tiranë, re të zeza pushtojnë qiellin (VIDEO) Një zjarr i madh ka rënë mëngjesin e sotëm në zonën e Kasharit në Tiranë. Ashtu sikur mund të shihni dhe në video, r
Mbytet në lumë i riu Një i ri mësohet se ka humbur jetën ditën e sotme në Bujan të Tropojës, pasi është mbytur në lumin e Valbonës. Mësohe
Dy aksidente brenda pak minutash në Tiranë, policia jep detaje Dy aksidente kanë ndodhur pak më parë në Tiranë. Në një prej tyre, mjeti ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Fat
Alarm i rremë, çfarë u gjet brenda çantës së dyshimtë pranë ambasadës ruse Dyshimet për cantën pranë ambasadës ruse kanë qenë të rreme. Kjo pasi brenda çantës kishte vetëm rroba trupi, të cil
Kërkohej nga gjermanët, arrestohet në Tropojë 47 vjeçari i kërkuar nga Interpoli Një 47 vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia e Tropojës në pikën e kalimit kufitar të Qafë Morinës, pasi rezulto
Aksident në Tiranë, përfundon në spital 27 vjeçari Një aksident ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një 27 vjeçar. Grupi hetimor dhe shë
Ndërron jetë në rrethana misterioze futbollisti 22 vjeçar Një lajm tronditës për botën e futbollit vjen nga Brazili, ku një futbollit 22-vjeçar ka ndërruar jetë. Tigao Kortes,
Ishte i infektuar, rrethanat e vdekjes së shkodranit dhe pse nuk përfshihet në viktimat e COVID-19 Mbrëmjen e kaluar në Shkodër ka ndërruar jetë një shtetas, i cili ishte i infektuar me COVID-19. Burime nga ministria
E rëndë në Elbasan, gjendet i mbytur në liqen 25-vjeçari Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Belsh të Elbasanit. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dij