999 rezultate për

thahen

E pabesueshme, 124 liqene thahen për pesë ditë (FOTO LAJM) Liqenet në Grenlandë po thahen si pjesë e një "reaksioni zinxhiror”"që mund të shkaktojë shembjen e plotë të akullnajave
Berisha denoncon: Dokumentet e Ministrisë së Kulturës po thahen me tharëse flokësh Ish- kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sërish me anë të qytetarit dixhital. Mesazhi thotë se arkivi i Ministrisë
Morata është kusuri në shenjë mirënjohje për De Gean Situata rreth lëvizjes së Alvaro Moratës nga Real Madridi tek Manchester United ka sjellë sërish në sipërfaqe tensione q
Qytetarët në Mirditë iu hedhin naftë pemëve që të thahen Gjatë natës që lamë pas në bashkinë e Mirditës, persona të paidentifikuar kanë hedhur naftë në rrënjët e pemëve dekorati
Po thaheni nga i ftohti? Çimi nga Saranda as që do t'ja dijë (VIDEO) Temperaturat janë nën zero pothuajse në të gjithë vendin,mjaft rrugë janë mbuluar nga bora dhe akulli, mjaft të tjerë po
Ja për çfarë shërbejnë çorapet me uthull Për të pasur një shërim sa më të shpejtë nga ftohja dhe gripi është e rëndësishme veshja e çorapeve, të zhytura në uthul
Kush e dinte se këto mbetje ushqimore janë të dobishme? (FOTO LAJM) Zakonisht, mbetjet ushqimore që na ngelen ne priremi ti hedhim, pa e ditur se ka dhe nga ato mbetje të cilat janë të dob
Provoni magjinë e vajit të limonit, efektiv edhe kundër celulitit Për të forcuar thonjtë, për të hequr celulitin, vaji i limonit do të ishte ideal edhe si një maskë për flokët. Ai është
Kinë, thahen prodhimet nga temperaturat e larta Provinca Zhejiang në Kinën Lindore është përfshirë nga temperaturat e larta, duke e kthyer atë në një shkretëtirë të vër
Thahen lulet e Arifit në Tetovë (FOTO-LAJM) Në Tetovë mungojnë hapësirat e gjelbëra, madje edhe ato pak që janë apo që krijohen nuk mirëmbahen çka i çon ato drejt s
Rama në Labinot Mal: Berisha, vetëm korrupsion e propagandë Update- Kryesocialisti Rama gjatë një takimi me banore të Labinot Malit, akuzoi kryeministrin dhe qeverine per mashtrim