999 rezultate për

thacit

48 orët e Thaçit, Albin Kurti mbledh sot kryesinë Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti sot gjatë ditës pritet që të mbledhë kryesinë e partisë. Në këtë takim, Kur
E FUNDIT/ Albin Kurti i përgjigjet ftesës së Thaçit për takim: A shkoi? (FOTO LAJM) Albin Kurti ka refuzuar për të tretën herë ftesën e Hashim Thaçit për tu takuar me qëllim gjetjen e një zgjidhjeje për n
As sot nuk ka takim mes Kurtit dhe Thaçit Albin Kurti duket se po e shmang takimin me Thaçin duke e lënë pas formimin e qeverisë. Mungesën e takimeve me Thaçin
Videoja që shpërfaq "armiqësinë" e madhe mes Thaçit dhe Kurtit (VIDEO) Presidenti Hashim Thaçi dhe Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti tash e 20 vjet gati janë ‘armiq’ ideologjik dhe politi
Pal Lekaj i del në mbrojtje Thaçit, i përmend Kurtit aktivistët e vdekur të VV-së Deputeti i AAK-së, Pal Lekaj ka komentuar refuzimin për t’u takuar sot me presidentin e vendit, nga lideri i LVV-së, Alb
Kurti refuzon ftesën e Thaçit Lideri i LVV-së Albin Kurti ka refuzuar ftesën e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit për takim me arsyetimin se ai ndo
Kurti shkon në prokurori, dëshmon kundër Thaçit e Veselit Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka arritur në Prokurorinë Themelore në Prishtinë, aty ku do të dëshmojë lidhur
Albin Kurti i sygjeron Thaçit dorëheqjen: Do t'i bënte mirë popullit "Dorëheqja e Hashim Thaçit do të bënte mirë". Kështu ka deklaruar mbrëmjen e sotme në Abc News kreu i Vetëvendosjes A
Vjosa kritikon Kurtin dhe thotë se kurrë nuk do ta mbajë fotografinë e Thaçit në zyrë Kandidatja e Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryeministre, Vjosa Osmani, ka qenë e ftuar mbrëmë në emisionin Pressing
Haradinaj bën deklaratën e fortë: Dialogun s'ja kam lënë Thaçit në dorë Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka thënë se nuk ia kishte lënë në dorë dialogun presidentit Hashim Thaçi, p
Digjet qëllimisht arat me grurë në fshatin e Hashim Thaçit (VIDEO) Zjarri ka përfshirë një zonë të fshatit Burojë të Skënderajit mbrëmë në orët e vona. Ka qenë ish-deputeti Gani Geci a
Vendimi i Gjykatës Kushtetuese i ka dhënë fund rolit të Thaçit në dialogun, Kosovë-Serbi Deputeti i Alternativës, Ilir Deda, ka thënë se vendimi i Gjykatës Kushtetuese i dha fund edhe rolit të presidentit Hash
AKI nuk ka verifikuar spiunin e BIA-s në zyrën e Thaçit Ndonëse raportimi i Shefit të AKI-së, Shpend Maxhunit në Komisionin për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligje
Asnjë ditë punë, por shikoni sa para ka në llogari djali i Hashim Thaçit (FOTO LAJM) Pa asnjë ditë pune, fëmijët e politikanëve kanë arritur që të “kursejnë” me mijëra euro në bankat e vendit. Djali i Pres
Pas Thaçit, delegacioni franko-gjerman takon Haradinajn Ka filluar takimi i delegacionit gjermano-francez me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Anëtarët e delegacionit
Berisha i rikthehet Thaçit: Me SHIK-un bënin listat e vdekjes Ish-Kryeministri Sali Berisha gjatë një interviste për një televizion kosovar, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama si përç
Shtrenjtohet pamja e Thaçit, një portret i tij kushton më shumë se e Skënderbeut 946 euro janë shpenzuar nga buxheti i Qeverisë së Kosovës për një fotografi të presidentit Hashim Thaçi. Por një pikt
Gazetari kosovar komenton sharjet e Berishës dhe Thaçit Për përlasjen e vazhdueshme virtuale mes Hashim Thaçit e Sali Berishës, mendim ka edhe gazetari Adriatik Kelmendi. Ke
Ti nuk shkruan dot kaq gjatë! Ndjekësit i sulen Thaçit pasi sulmoi Berishën (FOTO LAJM) Po merr përmasa të tjera sherri publik mes Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali
Haradinaj mbron Berishën kundër Thaçit: Ja historia që më tregoi për Kosovën Kryeministri Ramush Haradinaj në emisionin Pressing ka komentuar përplasjet e ashpra mes Presidentin Hashim Thaçi dhe is