999 rezultate për

thacit

Baton Haxhiu fotograf i Hashim Thaçit, tradhtohet nga pasqyra Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është takuar sot kreun e Partisë Demokratike Shqiptare të Maqedonisë së Veriut, Mendu
Kosova 12 vjet shtet, Presidenti Meta letër Hashim Thaçit Presidenti Ilir Meta ka yuruar sot me rastin e 12 vjetorit të pavarësisë presidentin Hashim Thaçi. Përmes një letre,
Kosova e Serbia do të lëvizin drejt marrëveshjeve të reja, deklaratat e Thaçit dhe Vuçiç Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë të enjten se i dërguari i posaçëm i SHBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Richa
Ja ku ka përfunduar fotografia e Hashim Thaçit Fotografia e presidentit Hashim Thaçi që ishte vendosur prapa ulëses së kryeparlamentares Vjosa Osmani është larguar nga
Albin Kurti i propozon oraret e takimit Hashim Thaçit Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, të mërkurën, përmes një letre, ka kërkuar takim me presidentin Hashim Thaçi, për të
Hoqi fotografinë e Thaçit që ditën e parë që hyri në zyrë, Osmani merr "hakmarrjen" që nuk priste (FOTO LAJM) Kryeparlamentarja e Kosovës Vjosa Osmani me marrjen e detyrës, hoqi fotografinë e Hashim Thaçit nga muri sapo hyri në z
E pabesueshme, modelja shqiptare bën tatuazh në trup fytyrën e Hashim Thaçit (FOTO LAJM) Po bën xhiron e mediave kosovare foto e një vajze e cila ka bërë tatuazh në krahë fytyrën e presidentit Hashim Thaçi. Ad
Zbulohet marrëveshja sekrete për të shtypur protestuesit e opozitës, i përfshirë edhe ministri i Hashim Thaçit Drrejtori i Policisë Rashit Qalaj ka ndihmuar që të shtypen protestat e opozitës në Shqipëri. Sandër Lleshaj, ministri i
Vjosa Osmani flet për fotografinë e Hashim Thaçit: Lëvizja e fotos ishte e ligjshme Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se lëvizja në zyrën e saj e fotografisë së presidentit të Kosovë
Osmani: Nuk kam shkelur ligjin që lëviza fotografinë e Thaçit (VIDEO) Vjosa Osmani ka thënë se nuk ka shkelur ligjin me lëvizjen e fotografisë së presidentit Hashim Thaçi në një nga zyrat e
Hoqi fotografinë e Thaçit, Kurti reagon për veprimin e Vjosa Osmanit Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se ndoshta kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka vërejtur ndon
Zbardhen SMS-të sekrete mes Thaçit dhe Pacollit për Kurtin (FOTO LAJM) Kreut të AKR-së Behgjet Pacollit i kanë dalë telashe sot pasi premtoi votën e AKR-së për qeverinë Kurti gjatë fjalimit n
Haradinaj tregon çfarë ndodhi tek darka në shtëpinë e Thaçit: Debatova me Ramën për ndarjen e Kosovës Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zbardhur darkën që është zhvilluar pak kohë në shtëpinë e Hashim Thaçit në
"Emrin, ose do të ketë hapa ligjore", VV i përgjigjet kërcënimit të Thaçit: Do ta sjellim Lëvizja Vetëvendosje i është përgjigjur deklaratës së Presidentit, Hashim Thaçi I cili kërcënonte se do të ndërrmerrte h
Kurti i kthen përgjigje Thaçit: Mos bëj presion! Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti i ka kthyer përgjigje presidentit të vendit, Hashim Thaçi nga i cili ka kërkua
BDl i reagon sërish Taravarit: Kërkoni falje qytetarëve, Kosovës dhe Shqipërisë Edhe tre ditë pasi e tha gënjeshtren e madhe në media, as Arben Taravari e as e partia e tij, fraksioni i PDSHsë së Mend
Përfundon afati 48 orësh i Thaçit Ka përfunduar sot afati 48 orësh i Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, që e kishte vendosur ndaj kryetarit të Lëvizje
Sot takohen Kurti e Mustafa, cili është ultimatumi i Thaçit Kryesia e lëvizjes Vetëvendosje pritet te mblidhet sërish sot për të vazhduar mbledhjen e lënë përgjysmë. Në orën 14
48 orët e Thaçit, Albin Kurti mbledh sot kryesinë Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti sot gjatë ditës pritet që të mbledhë kryesinë e partisë. Në këtë takim, Kur
E FUNDIT/ Albin Kurti i përgjigjet ftesës së Thaçit për takim: A shkoi? (FOTO LAJM) Albin Kurti ka refuzuar për të tretën herë ftesën e Hashim Thaçit për tu takuar me qëllim gjetjen e një zgjidhjeje për n