999 rezultate për

thaci

Thaçi mesazh ngushëllimi për Ramën: Bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë! Kryeministri Rama ka humbur ditën e sotme nënë, Aneta Rama e cila u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare. Një mesazh ngu
Thaçi dhe Hoti: Dialog politik për njohje reciproke Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti thonë se objektivi i dialogut me Serbinë ës
A duhej të dorëhiqej Thaçi pas aktakuzave, flet Haradinaj Ish kryeministri Ramush Haradinaj, ka komentuar aktakuzën e pakonfirmuar ndaj presidentit të vendit Hashim Thaçi, nga Pr
Shkëputi kontaktet me Presidentin Thaçi? Reagon Ambasada Britanike Ambasada e Britanisë së Madhe ka mohuar raportimin e sotëm në të cilin thuhej se misionet të huaja në Kosovë, përfshirë
"Izolohet" Hashim Thaçi Presidenti Hashim Thaçi, është izoluar nga brenda e nga jashtë. Që prej kohës kur Gjykata Speciale ka treguar për aktaku
Thaçi bën lapsusin epik teksa prezanton Bashën Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka pritur sot në një takim kreun e opozitës më Shqipëri, Lulzim Bashën. Gjatë takim
Sakrifikuan 22 vite për lirinë e Kosovës, Basha takon Thaçin Kryetdemokrati Lulzim Basha u takua sot në Prishtinë me Presidentin e Kosovës Hashim Thaçi. Në një deklaratë të përba
"Faleminderit nga zemra", Thaçi publikon pamjet nga Haga Pas kthimit në Kosovë nga marrja në pyetje e prokurorëve të Gjykatës Speciale, pas aktakuzës së ngritur për krime lufte,
Rama në krah të Thaçit, i publikon foton me flamurin kuq e zi (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka reaguar pas deklaratës për media të Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi. Rama ka publikuar fotog
Fjalimi i Thaçit pas intervistimit në Hagë: Këto janë shpifje ndaj UÇK-së Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i është drejtuar qytetarëve për çështjen e intervistimit nga Specialja, lidhur me akt
Hashim Thaçi: Isha gati të jap jetën i ri, tani që jam me thinja e kam amanet t'a ruaj Kosovën "Për mua, Kosova është gjithmonë e para. Isha gati të jap jetën i ri për Kosovën, e sot që jam prind me thinja nuk ka dy
Thaçi i bindur pas kthimit nga Haga: Ky proces do të vulosë të vërtetën e UÇK-së! "Sot them me bindje se kjo histori është vulosur me gjakun e një populli për liri..." Presidenti i Kosovës, Hashim Th
Thaçi i drejtohet popullit: Historia nuk mund të rishkruhet nga askush Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka dalë sot me një deklaratë për të shpjeguar se çfarë ndodhi gjatë intervistimit në
U mor në pyetje 4 ditë me radhë, Thaçi sqaron sot qytetarët Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sonte në ora 20:00 pritet të flasë lidhur me intervistimin 4 ditor nga Dhomat e Speci
Flamuj dhe brohoritje, kështu u prit Thaçi nga simpatizantët në Morinë Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka mbërritur pasditen e sotme në aeroportin e Rinasit nga ku është drejtuar menjëherë
Thaçi mbërrin në Rinas, pritet të jap detaje nga deklaratat e tij në Hagë Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka mbërritur në Aeroportin e Rinasit pas intervistimit prej katër ditësh nga Prokuror
Katër ditë u mor në pyetje, çfarë deklaroi Thaçi para prokurorit në Hagë? Pas katër ditësh, ka përfunduar intervistimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, në Zyrën e Prokurorisë së Specializ
Thaçi: Nëse veprohet drejt, do të dëshmohet që s’kam bërë krime lufte Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka folur para medieve pas intervistimit të sotëm që ishte rrjedhimisht dita e katër
DW tregon ç’ndodhi dje gjatë marrjes në pyetje të Thaçit Procesi më i gjatë i marrjes në pyetje nga prokurorët e Dhomave të Specializuara për Kosvën të Gjykatës Speciale për Kri
Akuzat për krime lufte, Thaçi merret sërish në pyetje sot në Hagë Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi edhe ditën e sotme do të merret në pyetje nga zyra e Prokurorisë së Specializuar në Ha