999 rezultate për

thĂnĂ

I riu shqiptar zhduket në rrethana misterioze në Angli Një 20 – vjeçar nga Shqipëria rezulton i zhdukur në rrethana misterioze në Angli që prej gati një jave. Bëhet fjalë p
Shërbimi Korrektues sqaron rrethanat e vdekjes së Naser Makollit Dje ndërroi jetë shoku i dhomës së Astrit Deharit në burgun e Prizrenit, Naser Mekolli, i cili më pas ishte transferuar
Vdes në rrethana të paqarta i burgosuri në burgun e "Shenkollit" Ka humbur jetën një i burgosur nga burgu i Shënkollit. Burime zyrtare bëjnë me dije se i burgosuri është dërguar pa
Tronditet Sllovakia, ndërron jetë në rrethana misterioze politikani Gaulieder Sllovakia është tronditur sot pasi ish-politikani kontrovers sllovak, Frantisek Gaulieder, ka ndërruar jetë në rrethana
Rusia dhe Serbia, më afër në partneritetin strategjik Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është takuar sot me zëvendësministrin e Punëve të Jashtme të Rusisë, Mihail Bo
Digjet me benzinë i riu në Sarandë, ende mister rrethanat Ditën e sotme, rreth orës 17:43, një person ka djegur veten me lëndë djegëse të dyshuar “benzinë”. Ngjarja ka ndodhur
Peqin, zhduket në rrethana misterioze babai i 5 fëmijëve Babai i 5 fëmijëve në një fshat të Peqinit është zhdukur në rrethana misterioze. Rrahman Nexhip Tabaku 70 vjeç me ba
Aksident i rëndë në Tiranë, humb jetën këmbësori Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur në segmentin rrugorë Tiranë-Fushë-Krujë. Drejtuesi i automjetit tip "Merced
Elbasan/ Pranga të dënurit me burg përjetë Blutë e Elbasanit kane arrestuar një person të kërkuar, i dënuar për vrasje. Bëhet fjalë për një person të dënuar me
Kur “plumbi” ndryshon historinë, çfarë do të përfitojë Putini nga vrasja e ambasadorit Vrasja e ambasadorit rus, Andrej Karlov, ishte një akt tragjik, por përveç ngushëllimeve të nevojshme, lind pyetja: cila
Si do t'a shfrytëzojë Putin vdekjen e ambasadorit? "Vrasja e ambasadorit rus, Andreji Karlov, ishte një akt tragjik, por përveç ngushëllimeve, ngritet pyetja: çfarë do të
Humbi jetën në rrethana të mistershme, familjarët: Vdiq nga dhuna Endri Dhimitri ka humbur jetën 3 ditë më parë në rrethana misterioze dhe policia akoma nuk ka një variant përfundimtar p
O’Connell: Të bëhen të ditura rrethanat e vdekjes së Astrit Deharit Ambasadori britanik Ruairi O’Connell, ka folur për vdekjen e aktivistit të Vetëvendosjes, Astrit Dehari, i cili ndërroi
Avokati familjes Dehari: Shkaku i vdekjes së Deharit do të vërtetohet shpejt Avokati i familjes Dehari, Tomë Gashi, është zotuar se ekspertiza e trupit të ndjerë të Astrit Deharit do të tregoj mbi
Ja lokali ku ndodhi vrasja në Tiranë Ky është lokali ku ndodhi vrasja në Tiranë dhe ndodhet shumë pranë stadiumit "Selman Stërmasi". Dyshohet se viktima ë
"Helikopteri i rrëzuar po transportonte mermer për rezidencën e Mimi Kodhelit?" Ish kryeministri Berisha, me anë të një statusi në rrjetin social Facebook ka hedhur hije dyshimi në lidhje me helikopte
Ethet e ditës së nesërme (VIDEO) Simpatizantët e pozitës dhe opozitës mesa duket do të jenë të detyruar të bashkohen nesër për shkak të festës dhe protes
Një mjet në Durrës digjet në rrethana të dyshimta Gjatë mesnatës së lënë pas, në lagjen Nr.12 Durrës, është djegur pjesërisht një mjet në rethana të dyshimta. Bëhet fjalë
Një selfie me shumë dashuri nga Braçe dhe Kodheli (FOTO) Selfiet janë trend i padiskutueshëm, ku edhe klasa politike është e prekur nga kjo dukuri. Një foto ka bërë bashkë Braçe
Korrupsioni në dogana, pranga tre doganierëve në Kakavijë Nën akuzat për "kontrabandë" dhe "korrupsion", Sektori kundër Krimit Ekonomik-Financiar në Policinë e Gjirokastrës ka ar
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.