999 rezultate për

tevezit

Nga një Porche çdo ditë, helikopter çdo javë ...çmendurit e Tevezit me pagën e re (FOTO) Carlos Tevez do të bëhet futbollisti më i paguar në botë, në momentin e transferimit të tij në Super Ligën Kineze. Kjo d
Zyrtare, ja e ardhmja e Tevezit (FOTO LAJM) Më në fund merr fund edhe një tjetër telenovelë transferimesh. Carlos Tevez është larguar nga Juventus për t’u kthyer në
8 emra që mund të marrin 10-n e Tevezit (FOTO LAJM) Emra të mëdhenj si Sivori, Brady, Platini, Baggio, Del Piero dhe Tevez kanë mbajtur në shpatulla numrin 10-të i kanë dhë
Ja dy super yjet që kërkon Juvja (FOTO LAJM) Juventus nuk ka ndërmend të ndalet në merkaton e kësaj vere. Bardhezinjtë pasi kanë siguruar shërbimet e Dybalës dhe të
Messi dominoi ndaj Tevezit, gati "Topi i Artë" Diferenca mes Messit dhe Tevezit, edhe pse nuk duhej finalja e Berlinit për ta kuptuar, nuk qëndron vetëm te shifrat. Ës
Evra: I kam thënë Tevezit, fitojmë Champions-in "Në Champions duhet të fitojmë në respekt të historisë së madhe të klubit". E kam folur gjatë me Tevezin: as ai nuk e ku
Derbi i Torinos, ja çfarë i ndodhi kaviljes së Tevezit (FOTO-LAJM) Tevez ka reaguar në lidhje me polemikat e ngritura në lidhje me fitoren e skuadrës së Juventusit në derbin e Torinos. Lo
Shkëmbim i çmendur Tevez-Lavezzi Pas shkëmbimit Cavani-Higuain, vjen ky mes Lavezzit dhe Tevez. Shpesh herë, Napoli nxit fantazinë e mediave të huaja që
Nuk e di të ardhmen e Tevezit Trajneri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, ka thënë se nuk e di nëse sulmuesi argjentinas Carlos Tevez do të luajë së
City refuzon huazimin e Tevezit Manchester City ka refuzuar ofertën e ekipit të cilit luan në Championship, West Hamit për marrjen në formën e huazimit
Edhe shtypi britanik kundër Tevezit, por… E përditshmja britanike "Daily Mail” ka gërmuar arkivat dhe ka gjetur një precedent të trajnerit të Cityt Roberto Mancin
Aguero: Dua të luaj përkrah Tevezit Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero, ka deklaruar se dëshiron që të luajë përkrah me bashkëkombësin e tij, Carlos
Mancini beson në qëndrimin e Tevezit Carlos Tevez i kishte kërkuar për ta lënë Cityn në fillim të verës, në mënyrë që të lëvizë më pranë familjes së tij, por
Interi rikthehet kah Tevezit Sipas raportimeve më të fundit skuadra braziliane e Corinthians ka hequr dorë nga sulmuesi argjentinas i Manchester City
Robinho - Tevezit: Eja ne City “Do të ishte kënaqësi të luaja bashkë me Carlosin. Ai është njëri nga lojt
Reali do t'i ofroje 25 milione funte Tevezit Real Madridi është i gatshëm të bëjë një ofertë zyrtare për ta joshur sulmu