999 rezultate për

tevez

Angazhim pak miliona shumë dhe Tevez filloi të trashet, klubi vendos kosto për kilogramët e shtuar Nuk është një gjë e re që pas rikthimit nga pushimet dimërore shumë futbollistë paraqiten në skuadrat respektive në form
Barça ha inat me Kloppin, vëzhgon të preferuarin e tij në Gjermani Barcelona e ka larguar vëmendjen e tyre nga Philippe Coutinho dhe mund të vendosin të konkurojnë me Liverpoolin për lojt
Pogba dhe Tevez ruajnë miqësinë, takohen në Kinë Paul Pogba dhe Carlos Tevez nuk e kanë harruar kohën kur kanë qenë së bashku tek Juventus. Francëzi dhe argjentinasi
Rooney drejt Kinës, synon të thyejë rekordin e Tevez Wayne Rooney ka marrë një ofertë të çmendur nga Kina, ndërsa për kartonin e tij Manchester United mund të përfitojë pak
Tevez e tepron: Shangani “shtëpia” ime e dytë Carlos Tevez firmosi kontratën që e bën atë lojtarin më të paguar në botë, dhe më pas bëri prezantimin zyrtar. Sulmuesi
Tevez tregon se ku do të luajë Messi pas Barcelonës Carlos Tevez është prezantuar si lojtar i ri i Shanghai Shenhua,. “Apache” ka folur dhe për të ardhmen e yllit Lionel Me
Kinezët presin në mënyrë spektakolare futbollistin më të paguar në botë (FOTO) Sulmuesi argjentinas Carlos Tevez ka mbërritur në aeroportin e Shangai-t, duke iu bashkuar klubit të tij më të ri Shangh
Tevez befason: Ja pse u transferova në Kinë Carlos Tevez u bë futbollisti më i paguar në botë para disa javësh, teksa pranoi që të transferohej në Kinë për të përfi
Lewandowski refuzoi ofertën kineze për t'u bërë lojtari më i paguar në botë Kanë qenë të shumta ofertat për Robert Lewandowskit nga ekipet e mëdha, por mes tyre ka qenë dhe një propozim i madh nga
Nga Kina mbërrin një ofertë shokuese për Aubameyang Kina po pushton futbollin europian duke tentuar që të rrëmbejë me të gjitha mënyrat yjet e futbollit. Pasi kanë marrë në
Tevez më i paguar në botë, mediat angleze i kujtojnë çfarë tha para 6 viteve Carlos Tevez sot ka nënshkruar kontratën me skuadrën e Shanghai Shenhua duke u bërë futbollisti më i paguar në botë për
ZYRTARE/ Tevez më i paguari në botë, 80 milionë euro për 2 vite Carlos Tevez është zyrtarisht futbollisti më i ri i skuadrës kineze te Shanghai Shenhua. Ish-sulmuesi i Juventusit është
Tevez transferohet në Kinë, ja detajet e kontratës së lojtarit më të paguar në botë Transferimi i bujshëm i Carlos Tevezit, që po merr formë këtë muaj, do ta bëjë futbollistin argjentinas më të paguarin n
Tevez martohet me të dashurën pas 19 vitesh (FOTO) Carlos Tevez më në fund ka vendosur që të djegë shaminë e beqarit, teksa është martuar pas 19 vitesh lidhje me bukuroshe
Tevez mbyll mes lotësh aventurën te Boca Juniors (VIDEO) Carlos Tevez i ka dhënë fund aventurës dy-vjeçare te Boca Juniors. Sulmuesi argjentinas, Carlos Tevez, nuk ka mundur t’
Nga një Porche çdo ditë, helikopter çdo javë ...çmendurit e Tevezit me pagën e re (FOTO) Carlos Tevez do të bëhet futbollisti më i paguar në botë, në momentin e transferimit të tij në Super Ligën Kineze. Kjo d
Nga Kina mbërrin një ofertë e çmendur për Tevez Carlos Tevez u transferua nga Juventus te Boca Juniors për të mbyllur karrierën, por bomberi argjentinas mund ta mendojë
Tevez paralajmëron tërheqjen nga futbolli Carlos Tevez paralajmëron edhe një herë largimin nga futbolli në fund të vitit, ndërsa përkrah grumbullimin në Kombëtare
Tevez driblon të gjithë, shënon një gol të çmendur (VIDEO) Boca Juniors po shkëlqen në Kupën Libertadores, duke fituar 3­1 kundër Bolivarit. Meritë e fitores së klubit argjentinas
Tevez i thyen nofullën kundërshtarit (VIDEO) Carlos Tevez i theu nofullën portierit kundërshtar në ndeshjen që skuadra e tij Boca Juniors fitoi ndaj Newell’s Old Boy