999 rezultate për

teuta

Lot gëzimi: E ëma dëgjon pas 22 vitesh zërin e vajzës së humbur Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Pa gjurmë” është trasmetuar një histori e dhimshme, e cila ka përfunduar me sukses.
E zhdukur prej 22 vitesh, prindërit gjejnë vajzën Ishte e pabesueshme për familjarët: 22 vite e zhdukur, Teuta Rrahmani, sot 36-vjeçe, bëhet e gjallë para prindërve. T
ZYRTARE/ U ndërpre nga reshjet e dendura të shiut, merret vendimi se kur luhet ndeshja Flamurtari-Teuta Ndeshja mes Flamurtarit dhe Teutës, e vlefshme për javën e 17 të Kategorisë Superiore nuk u zhvilluar sot për shkak të r
Polemika, grushta dhe 5 kartona të kuq, Teuta triumfon ndaj Partizanit Edi Martini debuton me fitore në stolin e Teutës, duke mundur Partizanin në një ndeshje që kishte gjithçka brenda. Raste
Plas grushti në Teuta - Partizani, 4 lojtarë ndëshkohen me karton të kuq (VIDEO) Një situatë aspak e këndshme ka ndodhur në ndeshjen Teuta - Partizani. Lojtarët e të dyja skuadrave janë përplasur ke
Teuta mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë ndaj Paretizanit (VIDEO) Pjesa e parë në Teuta - Partizani ka përfunduar me avantazhin minimal të vendasve. Goli u shënua nga Kallaku me 11 me
Teuta zgjedh një shkodran për stolin, zyrtarizohet pasuesi i Shkëmbit Është Edi Martini, trajneri i ri i Teutës. Klubi durrsak me një komunikatë në Facebook, ka zyrtarizuar shkodranin si
ZYRTARE/ Dita e shkarkimeve, pas Partizanit edhe një tjetër klub i Superligës shkarkon trajnerin Teuta ka shkarkuar trajnerin Bledi Shkëmbi. Pas humbjes 4-0 ndaj Kukësit, klubi durrsak konfirmoi ndërprerjen e bashk
Teuta mposht Skënderbeun në minutën e 90 (VIDEO) Një fitore për klasifikimin, për moralin dhe për të kthyer pak buzëqeshje në qytetin e Durrësit ishte ajo e sotmja e Teu
Grushtoi gjyqtarin e ndeshjes Teuta-Tirana, arrestohet basketbollisti 34 vjeçar Policia e Durrësit ka arrestuar 34 vjeçarin Bruno Daliu, pasi ka goditur gjyqtarin e ndeshjes së basketbollit Teuta-Tira
Katër ndeshje pa fitore, Teuta "ngec" edhe ndaj Luftëtarit Luftëtari rikthehet të marrë pikë pas tre humbjeve rresht në kampionat. Ekipi gjirokastrit barazoi 0-0 në shtëpi kundër
Bylis dhe Teuta ndahen në paqe, Ballshiotët kapin kreun (VIDEO) 90 mintua shumë të luftuar ndërmjt Bylisit dhe Teutës që mbyllin gjithçka me rezultatin 0-0. Një barazim i merituar për
Aktores shqiptare i ngatërrojnë emrin, e bëjnë të martuar e me fëmijë (FOTO LAJM) Dy aktore shqiptare kanë emër e mbiemër të njëjtë, gjë që ndodh shumë rrallë. Bëhet fjalë për Teuta Krasniqin e serialit
Teuta fiton derbin bregdetar me një supergol nga kapiteni i Shpresave (VIDEO) Pas ndërprerjes për shkak të ndeshjeve të kombëtareve, është rikthyer këtë të premte Superiorja me ndeshjen e parë të kë
Tirana shkëputet në krye, Flamurtari prek fundin, paqe në Teuta-Vllaznia Tirana tregon qartë objektivat e këtij sezoni. Bardhëblutë kanë mposhtur me shifrat 3-1 Skënderbeun, duke marrë i vetëm
Dy traversa e gol fantazmë në një sfidë që zgjati dy orë e gjysmë, Tirana e Teuta ndajnë pikët (VIDEO) Tirana-Teuta, ndeshje e vlefshme për javën e dytë të Kategorisë Superiore, është mbyllur në barazim pa gola. Ka qenë një
Ikin dritat, ndërpritet ndeshja Tirana-Teuta (VIDEO) Ndërpritet në minutën e 22 ndeshja e vlefshme për javës e dytë të Kategorisë Superiore mes Tiranës dhe Teutës në stadium
EMRI/ Përplasi për vdekje 51 vjeçaren e plagosi 3 të tjerë në Lushnje, arrestohet i riu Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin:
I martohet ish burri, Teuta Krasniqi zbulon nëse do të jetë në dasëm (FOTO LAJM) Në 21 shtator çifti i njohur i shoëbizit, Blero Muharremi dhe Afrona Dika do t'i japin fund beqarisë në një dasma luksoz
Teuta fiton minimalisht, por eleminohet nga Europa League Teuta i ka dhënë lamtumirën Europa Leagues, duke u eliminuar me rezultat të përgjithshëm 3-1. Teuta është skuadra e p