999 rezultate për

tetove

Brenda spitalit-Covid në Maqedoni, ja ç'ndodh me pacientët (VIDEO) Çdo ditë është betejë për mjekët e repartit infektiv në Spitalin klinik të Tetovës. Do ta kishin shumë më lehtë nëse
Arrestohen 5 persona në Maqedoninë e Veriut, akuzat e rënda për vjedhje Ministria e Punëve të Brendshme informon se SPB Tetovë ka zbardhur 12 vjedhje për të cilat është parashtruar kallëzim pe
Arrestime nga Specialja në Maqedoni? Katër makina të EULEX futen në Maqedoni dhe nisen drejt Tetovës Katër vetura të misionit ndërkombëtar në Kosovë, EULEX sapo janë futur në Maqedoninë e Veriut, kanë njoftuar burime kufi
Super Shkëndija, "perla" e Ibrahimit kualifikon skuadrën shqiptare (VIDEO) Shkëndija me 10 lojtarë eliminon Botosanin në rrethin e tretë të Europa Ligë. Shkëndija e Tetovës ka arritur që të fi
TETOVË/ Qentë i shpëtuan jetën nga ariu (VIDEO) Gafurri jeton në këto bjeshkë gjatë gjithë jetës dhe jo rrallë herë është ndeshur me arinj e ujqër, por deri para dy dit
TETOVË/ Zbulohet rrjeti i trafikantëve të heroinës, baza ishte pranë një kasolle Një grup shpërndarësish të heroinës është arrestuar në një kasolle në afërsi të fshatit Miletinë të komunës së Bërvenicë
Rritja e çmimit të energjisë elektrike, protestuesit kanë bllokuar autostradën Tetovë-Shkup (VIDEO) Qytetarët e Tetovës me automjete sot kanë protestuar për të tretën herë me radhë pasi që Komisioni Rregullator i Energje
ZYRTARE/ Ylli i Skëndërbeut firmos me Shkëndijën e Tetovës Bruno Dita është futbollist i Shkëndijës së Tetovës. Lajmi qarkullonte prej disa kohës, por tashmë sipas burimeve të Sup
Shtatë raste të reja me koronavirus në Tetovë Shtatë raste të reja me koronavirus janë regjistruar gjatë 24 orëve të kaluara në Tetovë. “Nga gjithsej shtatë, pesë
MAQEDONI/ 10 të vdekur dhe 96 raste të reja me COVID-19 Ministria e shëndetësisë ka informuar se në 24 orët e fundit janë bërë 724 testime ndërsa janë regjistruar 96 raste të r
Pamje nga një incident në Tetovë, sulmohet shefi i policisë (VIDEO) Sipas dëshmitarëve okularë që ishin në vendngjarje, thuhet se ishte këshilltari i Ministrit të Brendshëm Çulev, Zoran Gj
Vini re parregullsi në zgjedhje? Ky është numri ku mund të denonconi Një linjë telefonike pa pagesë dhe shtatë zyra të Avokatit të Popullit janë sot në funksionim për të raportuar shkelje t
Me sloganin "Realizo ëndrrën", Ziberi shkon në Tetovë Kandidati për Kryeministër, Naser Ziberi, me sloganin “Realizo ëndrrën” ka vizituar ditën e sotme komunën e Tearcës dhe
BDI: Investim i ri në Tetovë me 300 vende pune Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti dhe kandidati për Kryeministër të parë shqiptar, Naser Ziberi,
Partizani tenton transferimin e ish-futbollistit të Shkëndijës së Tetovës Te Partizani priten ndryshime të mëdha në merkaton e kësaj vere, me skuadrën që mund të përjetojë një revolucion të vërt
U përmbyt traktori, humb jetën 53 vjeçari Një person nga fshati Gllogji të Tetovës dje e ka humbur gjatë përmbysjes me traktor. Fatkeqësia ndodhi në rrugën lokale
Dhjetra raste të reja dhe sot, si paraqitet situata e COVID 19 në Maqedoninë e Veriut Maqedonia e Veriut ka shënuar 87 raste të reja me koronavirus. Prej tyre, 41 janë në Shkup, 12 në Kumanovë, 16 në Shtip,
Dikur komandat i UÇK-së, sot ruan dhen, ja historia e tij (VIDEO) Në Pollog, por edhe në Shqipëri të gjithë e njohin si Komandant Leka që nga konflikti i vitit 2001. Ai nga viti 1988
Sulmohen policët në Tetovë me sëpatë dhe me drunj Policia të shtunën pasdite ka arrestuar Zh.M. dhe V.M. (68) nga fshati Radiovc i Tetovës, për sh
25 vite e martuar në Tetovë, shtetasja nga Tirana e divorcuar mbetet në fatin e jetës (VIDEO) Pas ndarjes nga ish-bashkëshorti në Tetovë, Flutura Stafa prej një viti jeton e vetme në një garsoniere në Tiranë. Banes