999 rezultate për

tetovĂs

Ja lista e LSDM-BESA në zonën 5 (FOTO LAJM) LSDM dhe Besa para disa ditësh lidhën një koalicion të përbashkët parazgjedhorë për në zgjedhjet Parlamentare që do të m
SKANDAL/ Shqiptari rrihet për vdekje nga pronarët maqedonas në sy të policëve (VIDEO) Një skandal ka ndodhur në komunën e Bervenicës së Tetovës, kur disa maqedonas kanë sulmuar shqiptarin në sy të policëve
6 të vdekur në aksidente gjatë 24 orëve në Maqedoni (VIDEO) Gjashtë persona nga Koçani, Vinica dhe Dellçeva kanë humbur jetën dhe gjashtë të tjerë pësuan plagë të rënda dhe të leht
Ivanov në konferncë për shtyp Sapo ka filluar konferenca për shtyp e presidentit Ivanov. Pak më herët portali TetovaSot njoftoi se Presidenti Ivano
BDI-në e urojnë për fitoren nga Shemshova Në rrjetet social tashmë kanë nisur edhe të shpallin fitoret e para. Në rrjetin social nën emrin “BDI Shemshovë” kanë
Qytetarët në Gostivar mbushin me lule rrugët ku kaloi Ali Ahmeti (FOTO LAJM) Është mbushur me lule rruga ku ka ecur automjeti i Ali Ahmetit në Gostivar. Mijëra qytetarë kanë pritur sonte kreun e
Ministri i Ekologjisë kërcënon pronarin e portalit "TetovaSot" Ministri i Ekologjisë, Bashkim Ahmeti ka kërcënuar me vdekje pronarin e portalit "TetovaSot". Lajmin e ka bërë të dit
Dyshohet për 30 të vdekur në Hasanbeg?! Një banor i Hasanbegut njofton se nga 15, numri i viktimave që humbën jetën nga përmbytjet e djeshme, mund të shkojë der
Zaev dorëzon "bombat" te Prokurorja Speciale (FOTO LAJM) Lideri i LSDM-së Zoran Zaev pasditen e sotme i ka dorëzuar materialet e përgjimeve të paligjshme të komunikimeve në Prok
Ja gjendja skandaloze në burgjet e Maqedonisë (FOTO LAJM) Për kohësh disa shoqata qytetare janë duke informuar për gjendjen e tmerrshme në burgjet e Maqedonisë dhe kushtet çnjerë
Zyrtare/ Humb jetën 7 vjeçarja nga Reçica dhe 14 vjeçarja nga Shipkovica (VIDEO) Deri në këto momente zyrtarisht ka dy të vdekur nga vërshimet në Tetovë, një 7 vjeçare nga Reçica dhe një 14 vjeçare nga
BE njofton se mund të rikthejë vizat për Maqedoninë Pesë vendet e BE-së njoftuan se ata do të mund të kthejnë regjimin e vizave, për Ballkanin Perëndimorë. "Bashkimi Evr
Grabitet argjendaria në Strugë, 3 të plagosur Gjatë grabitjes së një argjendarie në Strugë, kanë mbetur të plagusor tre persona. Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës