999 rezultate për

tetor

Trupi iu gjet në valixhe, identifikohet trupi i pajetë i gruas që tronditi Greqinë Trupi i gjetur ne një valixhe në pyllin Vilia i përket një gruaje 37 vjeçare kineze. Ajo është Qiu Yun Lin e cila u zhd
Liga e Kombeve: Përcaktohen gjysmëfinalet, përplasje titanësh Është hedhur shorti për gjysmëfinalen e edicionit të dytë të Ligës së Kombeve. Italia do këtë përballë Spanjën, teksa
Champions: 3 ndeshje nga fundi i grupeve, rezultatet, klasifikimi dhe kalendari Pas ndeshjeve të Kombëtareve dhe kampionateve në fundjavë, kjo mesjavë sjell edhe elitën e futbollit europian për klube,
A kanë lekë shqiptarët?! Shqipëria, e katërta në Europë për rritjen e çmimeve në tetor Shqipëria u rendit e katërta në Europë për Rritjen e Përgjithshme të Çmimeve në muajin tetor sipas metodologjisë së Euro
I zhdukur prej 12 tetorit, Artan Hoxha zbulon detaje për 40-vjeçarin vlonjat Gazetari Artan Hoxha ka dhënë detaje për zhdukjen e 40-vjeçarit Ermal Ngucaj, për të cilin nuk ka asnjë gjurmë që prej 1
COVID-19 u mori jetën 7 pacientëve vetëm sot Gjatë 24-orëve të fundit në vend kanë ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit 7 persona, si dhe janë regjistruar 241 ras
Nga koalicionet, te pragu zgjedhor dhe listat: Çfarë ndryshoi në Kodin Zgjedhor Brenda pak muajsh Kodi Zgjedhor ka ndryshuar dy herë, fillimisht si rezultat i akordit në Këshillin Politik mes PS-PD-LS
HOROSKOPI/ E premte, 30 tetor: Kjo shenjë merr sot një ketër të rëndësishme Dashi Horoskopi për sot ju paralajmëron se Mërkuri dhe Dielli mund t’ju shkaktojë disa probleme. Përqendrimi i dobët
Horoskopi javor/ ç'kanë parashikuar yjet për datat 26 tetor - 1 nentor Dashi Nuk pritet që kjo të jetë një javë fort e mbarë për të lindurit e shenjës së Dashit, sidomos në aspektin sentim
HOROSKOPI/ E hënë, 26 tetor: Shenja më me fat për këtë javë Dashi Nganjëherë më mirë të tregoheni pragmatistë e të mos shihni shumë aspektin moral të gjërave. Hëna sot përveçse të
HOROSKOPI/ E diel, 25 tetor: Si do të mbyllet java për secilën shenjë Dashi Këtë të diel do të keni një nevojë në rritje për të thënë atë që mendoni, pa u shqetësuar shumë se si do të rea
HOROSKOPI/ E enjte, 22 tetor: Kjo shenjë duhet të mbajë në kontroll vetveten Dashi Përpiquni t’u kushtoni vëmendje fjalëve që përdorni. Në frontin e punës, ndryshime të vogla janë në rrugë e sip
COVID-19/ Rritet fluksi i të pacientëve, spitali Infektiv drejt mbarimit të shtretërve Orët e mbrëmjes së ditës së mërkurë kanë vënë në gatishmëri të plotë spitalin Covid 1 ku në më pak se gjysmë ore kanë mb
HOROSKOPI/ Tetori është muaji i zgjedhjeve të rëndësishme, favorizohen projekte të reja Dashi Ruani qetësinë, sepse nëse lind një krizë në çift sot dhe nesër, ajo mund të rritet më shumë. Kur bëhet fjalë p
Lajme të mira nga Britania, si ndryshoi kurba e infeksionit COVID në ditët e fundit Vala e dytë e koronavirusit në Britani duket se po ‘avullon’, pasi numri mesatar i testeve pozitive ditore ka rënë për h
Për herë të fundit? Në natën mes 24 dhe 25 tetorit kthehet ora diellore Dy gjëra janë tashmë të qarta. E para që pas pak ditësh, pikërisht në natën mes 24 dhe 25 tetorit, kthehet ora diellore
Festoi 24 vjetorin, Bella Hadid zbulon dhuratën nga kunata Dua Lipa (FOTO LAJM) Më 9 tetor super modelja Bella Hadid festoi ditëlindjen e saj të 24 dhe në rrjetet sociale vërshuan mesazhet e urimit.
"Javë e re, kësmet i ri", zbuloni ç'surpriza ka parashikuar Paolo Fox për datat 19-25 tetor Dashi: Mërkuri do të kthehet më në fund nga shenja juaj, por Venusi dhe Dielli do të jenë në prapavijë. Shpeshherë do të
HOROSKOPI/ E hënë, 19 tetor: Si do të nisë java për secilën shenjë Dashi Një ditë e shkëlqyeshme për ndjenjat: ajo që ka lindur në shtator nuk duhet të shkatërrohet. Sa i përket punës,
HOROSKOPI/ E diel, 18 tetor: Mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për sot DASHI Hëna mund t’ju krijojë disa çështje familjare, por mos u jepni atyre shumë peshë. Ngadalë do të ktheheni për të