999 rezultate për

tetĂ

Aksidentohet një burrë në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital Një burrë ka mbetur i plagosur sot pasi u përfshi në një aksident rrugor në periferi të Tiranës. Ngjarja ndodhi pak m
"Servil i Ramës!", aktori që u bë kryebashkiak sulmon qytetarin: Injorant! (FOTO LAJM) Erion Isai një ndër aktorët e humorit më të njohur në vend e braktisi profesionin e tij duke u angazhaur në politikë, ku
"Thuaj që ka vdekur nga Covid", ky është reagimi i Piperos pasi gazetari i lexon mesazhin e një qytetareje Në një intervistë në studion e Abc News, mjeku infeksionit Pëllumb Pipero foli për situatën e krijuar nga përhapja e kor
Arrestohen gjashtë persona dhe procedohen pesë të tjerë, ç'po ndodh në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 6 shtetas dhe procedohen penalisht 5 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme
"Virusi po gjunjëzon botën", mjekja shqiptare thirrje qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka bërë një postim në rrjetin scoial Facebook ku ka s
Distancë mbi 1 metër dhe maska, Ministria e Shëndetësisë apel qytetarëve Ministria e Shëndetësisë ka bërë apel për respektimin e masave në normalitetin e ri për t’u mbrojtur nga koronavirusi.
Mali i Zi merr vendim të ri për hyrjet e qytetarëve të vendeve tjera Qeveria e Malit të Zi ka njoftuar se Kosova, Shqipëria, Bosnje dhe Hercegovina, Izraeli, Libani dhe Singapori, janë në l
Mbyllet Kakavija e rikthehet karantina, nga sonte rregulla të reja për t'u futur në Greqi Policia e Shtetit ka dalë me një njoftim mbi lëvizjet e qytetarëve shqiptarë në kalimin e kufirit me shtetin grek. Si
15 shtetas të prekur vetëm sot! Punonjësi i AKU me COVID-19 infekton të gjithë familjen në Durrës COVID-19 në 24 orët e fundit ka marrë sërish 6 jetë dhe ka infektuar 127 shtetas. Në Durrës 10 nga 15 personat e rapo
Çoroditje me përgjigjet e tamponëve, reagon ISHP: Fajin e ka PD Instituti i Shëndetit Publik ka reaguar lidhur me denoncimet e bëra kryesisht nga Partia Demokratike, se testimet që kry
Përfundojnë pas hekurave shtatë persona në Tiranë, përse akuzohen Policia e Tiranëa ka vijuar punë për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë duke arrestuar 7 persona, d
Kapen vëllezërit "skiftera" në Tiranë, njëri prej tyre vetëm 13 vjeç Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona të dyshuar për një sërë vjedhjesh biçikletash në zona të ndryshme të Tiranës.
Përplasi për vdekje 57 vjeçarin dhe ja mbathi, i riu lëvizte me makinë me qira Autori i aksidentit me një viktimë mbrëmjen e të mërkurës në qytetin e Elbasanit është shtetasi me inicialet Sh.B., 20 v
E vërteta e videos ku Cardi B shfaqet duke dëgjuar këngën shqiptare (VIDEO) Ditën e sotme i gjithë rrjeti po zien nga lajmet se Cardi B në një video live në Instagram ka dëgjuar këngën “Të ka lali
COVID-19: 21 pacientë në terapi intensive tek Infektivi, 6 shtetas të intubuar Ditën e sotme ne vend janë shënuar shifrat më të larta të infektimeve me COVID-19, 139 infektime në 24 orë. MSH bën
Aksident i rëndë në Tiranë: Një shtetas në gjendje të rëndë Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Aksidenti raportohet të ketë ndodhur në rrugën dytësore n
U tha se vdiqën nga COVID-19, zbulohet e vërteta e ndarjes nga jeta e dy vëllezërve shqiptar Dy vëllezër nga Peja kanë ndërruar jetë në të njëjtën ditë dhe lajmi është përhapur në mediat shqiptare pasi u raportua
25 vjeçari u aksidentua teksa punonte: Arrestohet inxhinieri, çfarë ndodhi me pronarin e firmës Policia e Tiranës ka arrestuar një inxhinier për shkelje të rregulave të punës si dhe procedohet penalisht pronari i fir
Shmanget tragjedia në Tiranë, policia arreston në flagrancë dy fqinjët Policia e Tiranës ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti të ashpër mes dy familjeve, për motive pro
Merret peng 34 vjeçari në Durrës, detajet e para Një 34 vjeçar është marrë peng ditën e sotme për rreth një orë në qytetin e Durrësit. Ndërkohë, specialistët për Heti