999 rezultate për

testohet

Shqiptari pa letra kapet se theu karantinën: I gjendet drogë dhe testohet për COVID-19 Një ngjarja e pazakontë ka ndodhur me një të ri shqiptar në Greqi. Ai u shoqërua nga policia në rajon për shkak se u
Pavarësisht se deklaroi tërheqjen, Khabib testohet për doping për herë të 47-të Pavarësisht se rusi Khabib Nurmagomedov deklaroi tërheqjen nga sporti i arteve marciale mikse një muaj më parë, pas fito
Biden testohet sërish për COVID-19, ky është rezultati i testit Kandidati i demokratëve për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka rezultuar përsëri negativ në t
Testohet aeroporti i Rinasit, si do të veprohej në rast se vendoset një bombë Në aeroportin e Rinasit ka rënë sinjali i alarmit, çka ka bërë që autoritetet të evakuojnë pasaghjerët dhe punonjësit.
Infektohet gjimazistja në Gjirokastër, testohet e gjithë klasa Me fillimin e itit të ri shkollor, po shtohet dhe numri i mësuesve apo nxënësve të infektuar me koronavrus. Ditën e s
Testohet për Covid-19, Emina Cunmulaj ndan me të gjithë procedurën e dhimbshme (VIDEO) Modelja e njohur, Emina Cunmulaj, ka realizuar testin e Covid-19 për herë të dytë. Përveç rezultatit Emina ka treguar ed
Frikë për yllin e Realit, ritestohet për COVID-19 Zinedine Zidane zbuloi në konferencën për shtyp të enjten se kishte një problem me testin e COVID-19 për Vinicius dhe se
Testohet ilaçi kundër Covid-19, parandalon mpiksjen e gjakut Shkencëtarët janë duke testuar një ilaç eksperimental i cili mund të parandalojë mpiksjen e mundshme vdekjeprurëse të gj
Eriksen po testohet nga Conte për një rol të ri te Interi Christian Eriksen po testohet nga Antonio Conte në rolin e trekuartistëve te Interi, derisa po përgatitet për përballjen
Sot protestohet para Ministrisë së Arsimit Tri organizata studentore USPE, SKOK dhe Studim Kritik, Veprim kanë paralajmëruar protestë prej orës 11:00 para MASHTI-i
Polici me koronavirus, testohet gjysma e komisariatit të Kukësit Një punonjës policie i patrullës është konstatuar me koronavirus gjatë 24 orëvë të fundit në Kukës. Albeu.com mëson s
UEFA: Një skuadër mund të mos pranohet në qoftë se kontestohet nga publiku UEFA sot ka bërë prapakthehu duke kaluar nga kërcënimet me përjashtime nga Europa të kampionateve që nuk përfundonin në
Testohet droni për pandeminë, mund të masë temperaturën e rrahjet e zemrës 60m larg (VIDEO) Policia në Westport të Connecticut është duke testuar një “dron për pandeminë” që mund të monitorojë dhe zbulojë persona
Lajm i mirë nga Kina: Testohet vaksina e COVID 19 te njerëzit Koronavirusi lindi në Kinë e mesa duket një shpresë vjen nga po aty për të luftuar pandeminë. Shkencëtarët e Wuhanit
Vendimi i qeverisë: Do të testohet kushdo që hyn e del nga urgjenca e QSUT-së! Ministria e Shëndetësisë ka ngritur dy çadra për të kontrolluar personat që hyjnë dhe dalin nga urgjenca e QSUT-së.
70 të prekur në Shqipëri! Ja si testohet një pacient nëse është i infektuar me koronavirus Procedura e testit për koronavirus është e lehtë dhe mund të bëhet pothuajse kudo. Zakonisht testi përfshin marrjen nga
Futbollisti i Kosovës testohet për Koronavirus, shoku i tij është infektuar Futbollisti kosovar Florent Muslija është futbollisti i parë i Kosovës që testohet për Coronavirus, për shkak se një bas
Buzëqesh Reali para "El Clasicos", Barcelona pa dy titullarë Gerard Pique është dëmtuar në ndeshjen që Barcelona mbrëmë barazoi 1-1 ndaj Napolit në fazën e 1/16-ave në Champions Lea
Testohet në Rumani sistemi që do të parashikojë tërmetet 4 orë para se të regjistrohen Universitetin Politeknik i Bukureshtit në Rumani pritet të testojë një sistem që mund të parashikojë tërmetet, të paktën
Testohet për herë të parë VAR-i në Shqipëri, çfarë po ndodh në "Elbasan Arena" (VIDEO) Në “Elbasan Arena” po luhet sfida mes Partizanit dhe Laçit por një vëmendje të madhe në këtë takim ka tërhequr testimi