999 rezultate për

testit

Biden testohet sërish për COVID-19, ky është rezultati i testit Kandidati i demokratëve për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka rezultuar përsëri negativ në t
Mbyllet procesi i parë i garës për hetues të BKH, skualifikohen 229 kandidatë Mbyllet procesi i shqyrtimit të aplikantëve fillestarë për tu bërë pjesë e Byrosë Kombëtare të Hetmit. Përmes një njo
Anëtari i stafit me COVID-19, komisioneri Oliver Varhelyi karantinohet në banesë Komisioneri për Zgjerimin e BE, Oliver Varhelyi është karantinuar në shtëpi, pasi një anëtar i stafit të tij u testua po
Rikthehen akuzat për përdhunim ndaj Ronaldos? Modelja amerikane i nënshtrohet testit mendor Cristiano Ronaldo rikthehet sërish në qendër të vëmendjes lidhur me akuzat për përdhunim. Sipas mediave spanjolle, çë
Almeda Abazi dhe i biri bëjnë testit për Covid-19: Nuk ndihemi mirë (FOTO LAJM) Aktorja Almeda Abazi është tepër e hapur me ndjekësit e saj në rrjete sociale dhe i bën thuajse çdo ditë pjesë të përdit
Heqja e PCR testeve në kufi, betejë në Qeveri mes LSDM-së dhe BDI-së Komisioni për Sëmundje Infektive ka diskutuar për përshpejtim të procedurave për heqjen e PCR testit me vendet e rajonit
Në të parin doli pozitiv, del përgjigja e testit të dytë për yllin e Realit Pas kryerjes së analizave PCR tek anëtarët e ekipit të Real Madridit pas kthimit të tyre nga qyteti San Sebastian, ku ba
Suarez zbarkon në Itali (VIDEO) Luis Suarez do t’i nënshtrohet testit të gjuhës italiane për t’u pajisur me pasaportë italiane. Luis Suarez ka mbërri
Kërkohët heqja e testit negativ gjatë kalimit kufitar mes Maqedonisë dhe Kosovës Oda Ekonomike e Maqedonisë Veri-Perëndimore (OEMVP) dhe Oda e Afarizmit të Kosovës kërkojnë nga pushtetarët të heqin tes
Aktori turk që "çmendi" shqiptarët përfundon sërish në spital Aktori i njohur turk, Kivanç Tatlitug përmes postimeve të tij në Instagram bëri të ditur në prill se për shkak se kishte
Pas testit për koronavirus, Kivanç Tatlitug shkon sërish në spital Aktori shumë i njohur turk, Kivanç Tatlitug muajin e kaluar u shtrua në spital pas një gjendje aspak të mirë shëndetësor
Humbi ndeshjen me Leipzig për shkak të koronavirusit, del përgjigja e testit të dytë për yllin e Atleticos Angel Correa ka rezultuar negativ për koronavirusin, në testin e dytë që ka bërë. Futbollisti i Atletico Madrid, kish
Ministrja Anila Denaj i nënshtrohet testit për Covid-19, zbulohet përgjigjia! Ministrja e Financave, Anila Denaj i është nënshtruar tamponit për të parë nëse është infektuar apo jo me Covid-19.
Melo aksidentohet me Ferrari, ishte nisur të festonte në Paris Javët e fundit tek Barcelona të Arthur Melos të blerë tashmë nga Juventus për sezonin e ardhshëm janë më të vërtetë komp
Bëni gati valixhen! Shtetet evropiane ku lejohet hyrja e shtetasve shqiptarë Shqiptarët nuk lejohen të udhëtojnë në Hungari, Island, Luksemburg, Holland, Rumani, Spanjë, dhe Suedi, sipas përditësim
Dolën pozitivë me COVID-19, rezultati i testit të dytë të Djokovic dhe bashkëshortes (FOTO LAJM) Novak Djokovic dhe bashkëshortja e tij Jelena Djokovic kanë rezultuar negativ me Covid-19, pas testit të dytë të kryer s
Flet autorja e testit të Letërsisë: Nuk mund të hesht më, më donte të vdekur! Si rrallë herë më parë, pas një testi të rëndësishëm për maturanët si "Gjuhë-Letërsia", pati një protestë masive, kritik
COVID 19: Vdesin edhe dy persona në Kosovë, për njërin pritet rezultati i testit Kanë vdekur edhe dy persona me COVID-19 në Kosovë, duke çuar numrin e përgjithshëm në 39. "Klinika e Pulmologjisë e Q
Edmond Budina: E vërteta jonë rreth testit të koronavirusit Pak ditë më parë, kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Twitter, bëri publik lajmin se vëllezërit Edomond dhe Robe
"A e di Ministria e Arsimit se nuk rrethohemi nga oqeane?", Fuga analizon pyetjen e testit të Gjuhë-Letërsisë A e di ministria e arësimit se Shqipëria nuk rrethohet nga oqeane !!! ------------------------ Gomarlliqet e pyetjes t