999 rezultate për

testin

Artur Zheji: Rama bashkë me ministrat kanë bërë testin e COVID-19 në një spital privat Gazetari Artur Zheji "360gradë", publikoi një mesazh të fortë të dërguar nga një person, të cilit nuk ia bëri publik emr
Shkencëtarët britanikë shpikin testin që mund të zbulojë të infektuarit përpara se ata të shfaqin simptoma Shkencëtarët në Universitetin e Newcastle kanë zhvilluar një test, që mund të zbulojë kur dikush është infektuar nga kor
Kryemadhi ka një kerkesë për Ramën: Bëje testin e COVID-19! "Le të bëjë testin e koronavirusit, dhe kabineti i tij, të testojë ministrat, mos ka ndonjë të prekur dhe ka frikë e na
E pyesin nëse ka bërë testin e COVID-19, si përgjigjet Rama Kryemininistri Edi Rama vijon të komunikojë masa shtrënguese për të mos përhapur koronavirusin. Mbrëmjen e kësaj të p
Bëri testin e koronavirusit, 8 vjeçarja vdes nga ''simptoma pneumonie'' Një vajzë tetë vjeçare vdiq ndërsa vuante nga symptoma të ngjashme me pneumoninë disa orë pasi bëri një test për koronav
Dritë jeshile! Vaksina kundër koronavirusit kalon me sukses testin e parë Vaksina kundër koronavirusit ka kaluar me sukses testimin e parë tek kafshët në SHBA. Testimi u krye nga ekspertë të Uni
Ylli i Juventusin rezulton poztiv me koronavirus edhe në testin e dytë Blaise Matuidi duhet të mbetet në izolim edhe për 14 ditë të tjera. Këtë e ka raportuar gruaja e tij, Isabelle, në ll
Rama e Basha bien në një mendje për koronavirusin, asnjëri nuk pranon të bëjë testin! Në një kohë që Shqipëria ka kaluar 250 të prekur nga COVID-19, dy liderat politikë në vend, Rama dhe Basha kanë deklarua
Frika nga koronavirusi, a e ka bërë Basha testin? Kryetati i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është shprehur sot se ende nuk e ka kkryer testin ndaj koronavirusit, pasi
Po priste testin e dytë ndaj koronavirusit, vdes 28 vjeçari shqiptar në Itali Një 28 vjeçar shqiptar ka humbur jetën në Trento të Italisë si pasojë e koronavirusit. Mësohet se viktima është Lucja
E quan luftë e mortje, Rama zbulon nëse e ka bërë apo jo testin e koronavirusit Kryeministri Edi Rama në një intervistë për emisionin “Provakacia” të Mustafa Nanos, u pyet nga ky i fundit nëse ka bërë
Merkel nuk ka koronavirus, negative dhe në testin e tretë për COVID-19 Kancelarja gjermane Angela Merkel ka rezultuar negative edhe në testin e tretë për Covid-19. Mediat raportojnë se zëdhën
"Në shtëpi vajzat i përshëndes me dorë", Manastirliu tregon a e ka bërë testin e koronavirusit Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka treguar se pavarësisht se ka pasur takime me Shefin e Urgjencës Kombëta
Shokon vajza nga Tetova, babait në Shkup nuk ia bënë testin për Koronavirus, mund të kishte infektuar të tjerë (VIDEO) Në Tetovë është regjistruar një 69 vjeçar si pacienti i parë me virusin Korona. Ai me Kovid 19 ka patur simptome me t
Maqedonia e Veriut ngre 14 pika testimi në gjithë vendin për koronavirusin Për të mbajtur nën kontroll epideminë e shkaktuar nga koronavirusi, Maqedonia e Veriut ka ngritur 14 pika testimi në të
Beri testin e COVID-19, Meta zbuloi shqetësimin gjatë pritjes së përgjigjes Pak ditë më parë Presidenti Meta bëri testin e COVID-19 për shkak se dyshonte se mund të ishte infektuar me virusin.
Familja nga Vlora e dyshuar me koronavirus: Kemi bërë testin, nuk kemi përgjigje! Mbrëmjen e djeshme u transponuan drejt Tiranës një familje nga Vlora e cila dyshohet se është infektuar me koronavirus.
Chiellini: Kam bërë testin, shpresoj të dalë negativ Aktualisht të gjithë futbollistët e Juventusit janë të izoluar në hotelin e klubit J-Hotel. Që nga momenti që Daniele
"Në fillim e mora me shaka", reagon futbollisti shqiptar me koronavirus Valdrin Mustafa ishte lojtari i parë shqiptar që doli pozitiv me Koronavirus. Ai është i mbyllur në karantinë dhe pr
Ishte në palestër me një të infektuar, Ilir Meta bën testin e koronavirusit Presidenti Ilir Meta në një intervistë për News24 njofton se ka bërë testin e koronavirusit. Ai tha se ishte në një p