999 rezultate për

testimeve

Dita e tretë e testimeve në Premier League, katër persona rezultojnë pozitivë Në Angli presin të rifillojë kampionati, por lajmet që vijnë nga testimi i futbollistëve dhe pjesëtarëve të stafit të kl
Dy raste pozitiv me covid-19 në Premier League pas testimeve të dyta Premierliga po kryen testimet sipas protokollit, në kuadër të planeve për rikthimin në fushat e blerta. Raportimet e
Vetëm 8 raste të reja, si u zgjerua sot harta Ka shkuar në 989 numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë, me 8 raste te reja. Te dhenet e reja
Dalin rezultatet e testeve të dyta te Frankfurt, asnjë i infektuar me koronavirus Skuadra gjermane e Frankfurt ka marrë rezultatet e testeve të dyta ndaj koronavirusit, ku asnjë prej lojtarëve dhe stafi
Maqedonia kryeson për nga numri i testimeve në krahasim me shtetet e Ballkanit Perëndimor Në kohë pandemie, testet për koronavirus dhe respiratorët janë deficitarë në gjithë botën dhe të dyja mund të jenë shpët
I riu u konstatua me COVID 19 pasi u aksidentua, PD apel për shtimin e testeve Ish-deputeti i Partise Demokratike, Bardh Spahia, ka reaguar me anë të një deklarate në Facebook, lidhur me faktin se nj
Farmacistët grekë kundër testimeve masive, rreziku që iu kanoset pacientëve Në Greqi, Shoqata Kombëtare Farmaceutike shprehet kunder testimeve masive. Ajo thekson se në fazën që ndodhet virusi, fa
Rritja më e ulët në tre javë në numrin e të infektuarve, sa ka shkuar sot Ka shkuar në 383 numri i personave të prekur me koronavirus në vendin tonë. Shifrat e reja janë bërë publike sot nga
"Çdo ditë e humbur kushton jetë", Basha i kërkon Ramës të rrisë numrin e testimeve Kreu i PD-së Lulzim Basha nuk heq dorë nga thirrja e tij drejtuar qeverisë për rritjen e numrit të tesimeve. “Për të
''Koha nuk pret'', PD: Çfarë fsheh qeveria me testet për koronavirusin? Partia Demokratike kërkon nga qeverisë që të rrisë menjëherë numrin e testimeve për koronavirusin, duke nënvizuar se ky
95% e intestimeve të huaja në Kosovë bëhen në ndërtim Duke u bazuar në të dhënat zyrtare të Bankës Qendrore të Kosovës (BQK) për vitin 2018 shihet se nga 213.7 milionë euro s
81 milion dollarë për vaksinën kundër virusit Zika Departamenti amerikan i Shtetit dhe Shërbimet Njerëzore kanë marrë 81 milion dollarë nga fondet e projekteve të tjera dh
Testi i torturës kundër iPhone SE (VIDEO) iPhone SE, që pas lançimit të tij është përfolur shumë në lidhje me fortësinë dhe atë çfarë e karakterizon si model. Kët
32 raste të reja me HIV Rreth 32 persona janë identifikuar gjatë 4 mujorit të parë të këtij viti me virusin HIV pas testeve vullnetare të gjakut
F1, Hamilton dominon në shi Lewis Hamilton regjistroi kohën më të shpejtë të ditës së fundit të testimeve në Montmelo të Barcelonës, një ditë që u k
Napoli, probleme me zemrën për Mazzarrin Trajneri i Napolit, Walter Mazzarri, u shtrua mëngjesin e së hënës në një klinikë kardiologjike pranë Avellinos, pas dis