999 rezultate për

testeve

Shifrat alarmuese të COVID-19, Meta letër Ramës e Manastirliut për pandeminë Presidenti i Republikës Ilir Meta i ka dërguar një letër me propozime ministres së Shëndteësisë Ogerta Manastiliut, krye
Pozitiv me Covid-19, mjeku tregon gjendjen e Salah Skuadra e Liverpoolit pranoi një lajm aspak të mirë të premten në mbrëmje, pasi sulmuesi i tyre Mo Salah doli pozitiv me
A do mbyllet sërish Shqipëria? Rama tregon pritshmëritë Kryeministri i vendit, Edi Rama, gjatë një komunikimi me gazetarët ditën e sotme, ka folur në lidhje me pandeminë dhe ma
OBSH miraton testin që zbulon COVID-19 brenda 30 minutash Organizata Botërore e Shëndetit ka miratuar të premtën, testin e dytë të shpejtë, i cili tregon nëse je i infektuar apo
Heqja e PCR testeve në kufi, betejë në Qeveri mes LSDM-së dhe BDI-së Komisioni për Sëmundje Infektive ka diskutuar për përshpejtim të procedurave për heqjen e PCR testit me vendet e rajonit
Muriqi zbarkon në Paideia, i nënshtrohet testeve mjekësore te Lazio Vedat Muriqi ka mbërritur në klinikën e Paideia për t’iu nënshtruar testeve mjekësore te Lazio. Muriqi kompletoi tran
Maqedonia jep lajmin e rëndësishëm për shqiptarët Në mbledhjen e sotme të Komisionit për Sëmundje Infektive në Maqedoni është rekomanduar heqja e PCR testeve negative për
Ibrahimovic rezulton pozitiv me koronavirus Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Skuadra e Milanit iu nënshtrua testeve për k
Prag ndeshja me Legean, dalin rezultatet e testeve për futbollistët e Dritës Futbollistet e FC Dritës dalin negativë për Covid-19. Kanë dalë negativë të gjitha testet për Covid-19 të klubit futb
Muriqi zbarkon në Romë, i nënshtrohet testeve mjekësore (VIDEO) Vedat Muriqi sapo ka mbërritur këtë mëngjes në qendrën mjekësore të Lazios, aty ku do t’i nënshtrohet kontrolleve të det
Muriqi do ti nënshtrohet testeve mjekësore te Lazio ditën e hënë Vedat Muriqi do të jetë lojtar i skuadrës së Lazios. Lazio kanë arritur marrëveshje personale me Vedat Muriqin tash e
8 viktima dhe 142 raste të reja në Kosovë Kosova ka regjistruar të premten 142 raste të​ reja me koronavirus, pas marrjes së​ 466 mostrave. Institu
Reali do ti nënshtrohet për herë të tretë testeve ndaj Covid-19, një lojtar ende i infektuar Futbollisti i Real Madridit, Mariano Diaz, është ende i infektuar me Koronavirus. Sipas medias spanjolle "El Chiringu
Rezultatet e testeve radiologjike të Dybala, rrezikon mungesën kundër Lyon Paulo Dybala mund të jetë mungesa e madhe e Juventus për ndeshjen ndaj Lyon. Juventus do të ketë punë të vështirë në
Dalin rezultatet e testeve ndaj covid-19 te Fenerbahce Skuadra turke, pjesë e së cilës është edhe sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, është testuar për COVID-19, para rifillimit
Dalin përgjigjet e testeve për koronavirus në Premier League Në 1195 teste për koronavirusin që janë bërë në Premier League asnjë nuk ka dalë pozitiv. Analizat për lojtarët dhe staf
Dalin rezultatet e testeve të covid-19, Tirana merr frymë lirisht Tirana mund të marrë frymë lirish pas ndeshjes së fituar me Bylisin. Bardheblutë u detyruan t’u nënshtroheshin testeve,
Dalin rezultatet e testeve ndaj koronavirusit për Berishën dhe shokët e skuadrës Para se kjo të ndodhë, duhet që futbollistët dhe stafet të kryejnë testet për COVID-19, nga dy herë, si dhe analizat e g
Inter del me njoftim zyrtar: Asnjë i infektuar me koronavirus Stafi dhe lojtarët e Inter iu janë nënshtruar testeve për koroanvirus, dhe sot gjatë ditës janë bërë të ditura rezultate
Koronavirusi në Serie A, dalin pozitivë 2 futbollistë të Parmës Parma ka njoftuar se dy nga lojtarët e tyre janë izoluar, pasi kanë rezultuar pozitiv në koronavirus. Komunikata nga