999 rezultate për

testet

Gjermania merr vendim: Testi i Covid-19 me detyrim, nëse vini nga këto vende Kush do të vijë në Gjermani nga një vend që ndodhet në listën me 130 vende të konsideruara si zona rreziku duhet të test
Doni të udhëtoni drejt Gjermanisë? Tashmë kjo mund të realizohet, por ka një kusht Shqipëri, Kosovë, Serbi, Turqi, SHBA, etj.: Kush do të vijë në Gjermani nga një vend që ndodhet në listën me 130 vende t
Zbulohet çmimi i tamponit për COVID-19 në rrjetin laboratorik të spitalit Amerikan, Alnet Rrjeti laboratorik Alnet nga e hëna pritet që të fillojnë me marrjen e analizës së gjakut që do të përdoret për testet s
Teste serologjike në spitalin Amerikan, mësoni në vetëm dy orë nëse jeni infektuar (VIDEO) Ministria e Shëdetësisë njoftoi pak ditë më parë se testi serologjik, apo thënë ndryshe tamponi ndaj koronavirusit mund
MSH merr vendimin: Tamponi ndaj koronavirusit të kryhet edhe në spitale private Ministria e Shëndetësisë njofton se Komiteti i Ekspertëve ka vendosur që testimet sereologjike, që mundësojnë të kuptosh
Gjermania nuk i njeh testet për Covid-19 që bëhen në Kosovë Ambasada e Kosovës në Gjermani ka njoftuar se testet e koronavirusit të kryera në Kosovë nuk njhen nga shteti gjerman.
Gjermania nuk i njeh testet për COVID-19 që bëhen në Kosovë Në njoftim thuhet që nëse vendoset për kthim në Gjermani, do të detyroheni që të lajmëroheni tek institucionet kompetent
Në Kosovë testet ndaj covid-19 së shpejti edhe në privat Me propozimin e Ministrisë së Shëndetësisë, Qeveria e Republikës së Kosovës ka miratuar një sërë masash për luftimin e p
Sane zbarkon në Munih për testet mjekësore Leroy Sane po kompleton transferimin te Bayern Munich. Anësori gjerman ka udhëtuar drejt Mynihut në mëngjesin e ditës
Pritet të kryejë testet mjekësore te Bayerni, Sane nuk do të luaj me Cityn në Champions Futbollisti, Leroy Sane pritet që sot të arrij në qytetin e Munchenit dhe nesër të bëj testet mjekësore. Pasi të përf
Pasardhësi i Neuer finalizon kalimin te Bayern, përfundon testet mjekësore Portieri 23-vjeçar tani ka kaluar formalitetet, siç ishin testet mjekësore Nübel nënshkroi një kontratë pesë-vjeçare
Ylli brazilian i Barcelonës zbarkon në Torino, gati për testet mjekësore (VIDEO) Mesfushori i skuadrës së Barcelonës, Arthur, ka zbarkuar në qytetin e Torinos, ku edhe pritet të kryej testet mjekësore,
Testet e covid-19 te PSG, 3 futbollistë pozitiv Te Paris Saint Germain po bëhen gati të nisin stërvitjen në kuadër të përgatitjeve për sezonin e ri, ndërkohë që të gjit
Qentë mund ta detektojnë koronavirusin nëpërmjet nuhatjes në nënsqetulla Hunda e një qeni është 100 milionë herë më e ndjeshme sesa ajo e njeriut, sipas revistës shkencore ‘Science magazine’. S
Koronavirusi prek edhe Tottenhamin, nuk zbulohet emri i të infektuarit Klubi i Tottenhamit konfirmoi këtë të mërkurë se një pjesëtar i tij ka rezultuar pozitiv me Koronavirus. Është rasti i v
Klubet e Premier League i paguajnë testet familjarëve të futbollistë që kanë qenë të infektuar me koronavirus Klubet e Premier League u kanë thënë lojtarëve dhe stafit që janë rikthyer të punojnë për "Projektin Rifillimi" se ata d
Dy lojtarë të Fulham dalin pozitiv në testet ndaj koronavirusit EFL ka njoftuar se në raundin e fundit të testimeve janë testuar për COVID-19 plotë 1030 persona, përfshirë futbollistë
Manastirliu jep detaje për testet serologjike: Janë testuar më shumë se 1300 persona Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në një postim në facebook ka njoftuar se puna për tes
Po përgatitej për rikthim në fushë, në testet ndaj koronavirusit dalin 8 lojtarë pozitivë Mexico City - Me koronavirusin e ri (COVID-19) janë infektuar tetë lojtarë të ekipit meksikan të ligës së parë Santos La
Mbetet në izolim, dalin testet për Ministrin e Shëndetësisë Ministri i Shëndetësisë i Maqedonisë së Veriut, Venko Filipçe, ka marrë sot rezultatet e testimit të COVID-19, sipas të