999 rezultate për

teste

MAQEDONI/ 29 të vdekur, 1069 raste të reja dhe 1242 të shëruar nga Covid-19 Numri i të shëruarve gjatë ditës së sotme ka qenë më i lartë se i të infektuarve. Kështu nga 3 012 testime të kryera
Skandaloze! 1 300 njerëzve gabimisht u është thënë se kanë Covid-19 Më shumë se 1,300 njerëzve gabimisht u wshtw thwnë se kanë Covid, për shkak të gabimit në testime dhe gjurmime. Ky sk
Nesër protestë në Shkup për barazinë e flamurit shqiptar me atë maqedonas Shqiptarët e Maqedonisë së Veriut pak më ndryshe do të shënojnë këtë 28 Nëntor. Për nesër në ora 14 e 30 minuta ësht
Shifrat alarmuese të COVID-19, Meta letër Ramës e Manastirliut për pandeminë Presidenti i Republikës Ilir Meta i ka dërguar një letër me propozime ministres së Shëndteësisë Ogerta Manastiliut, krye
Mbyllet fasoneria në Përmet, 150 gra dalin në protestë 150 gra punonjëse të një fasonerie në Përmet kanë protestuar ditën e sotme përpara Bashkisë se Përmetit pasi ju është mb
Manastirliu nga Kuvendi: Në dhjetor vijnë testet e shpejta, mos hajdeni vonë në spitale Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu bëri një ekspoze të punës në sektorin e shëndetësisë g
Më në fund një lajm i mirë për Liverpool, e konfirmon Klopp: Salah ka rezultuar negativ nga Covid-19 Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, tha se Mohamed Salah ka rezultuar negativ në testimet e bëra dhe do të bëj prap te
U dëmtua me Kombëtaren, mësohet sa do të mungojë Bonucci Qendërmbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci do jetë jashtë fushës për rreth 20 ditë meqenëse pësoi lëndim gjatë kohë
Pozitiv me Covid-19, mjeku tregon gjendjen e Salah Skuadra e Liverpoolit pranoi një lajm aspak të mirë të premten në mbrëmje, pasi sulmuesi i tyre Mo Salah doli pozitiv me
Pse nuk bëhen testime masive? Rama: Nuk e kemi ne në dorë! "O burra testime, testime është nxitur edhe nga industria përkatëse për të shitur më shumë teste..." Kryeministri Edi
Mozzik dhe Getinjo i bashkohen protestës së Labit (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, ka kundërshtuar masat e reja antiCOVID-19 dhe për ditën e nesërme paralajmëroi sëris
Kur do vijnë testet e shpejta në Shqipëri? Flet drejtori i OBSH për Europën Drejtori i OBSH për Europën Dr. Hans Kluge në konferencën e përbashkët me ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu k
Masat e reja, organizohet protestë për ditën e premte Një thirrje për protestë po shpërndahet në rrjetet sociale për të kundërshtuar masat e reja anti-Covid të Qeverisë së Ko
Gjashtë futbollist të Salzburg infektohen me Covid-19 Skuadra e njohut evropiane, Red Bull Salzburg, ka njoftuar se 6 futbollistë të saj kanë rezultuar pozitivë në testet e C
Policia bastis Lazion, klubi falsifikoi testet e Covid-19? Një hetim ka filluar në Itali kundër klubit të futbollit Lazio, ku ata dyshohet se kanë falsifikuar testet e koronavirus
Mjeku shqiptar: Paturpësi! Po shiten 100 €, teste që kushtojnë 6 € I ftuar në Tempora në RTV Ora, mjeku Erion Dasho u shpreh se ka persona që ankohen për vonesën e tamponit dhe t’u thuash
A do mbyllet sërish Shqipëria? Rama tregon pritshmëritë Kryeministri i vendit, Edi Rama, gjatë një komunikimi me gazetarët ditën e sotme, ka folur në lidhje me pandeminë dhe ma
Studentët nuk heqin dorë, vijon dita e dytë e protestës Studentët kanë vijuar edhe sot protestën kundër zhvillimit të mësimt online e nisur dje në ditën e parë të vitit të ri a
Të revoltuar dhe pa maska, çfarë po ndodh në protestën e studentëve (FOTO LAJM) Po vijon protesta studentore pëballë ministrisë së Arsimit ku theksojnë se mësimi online nuk është efektiv. Të tjerë
Mjeku demaskon çmimet e testit të COVID-19 në Shqipëri: Normë fitimi mbi 1000% Mjeku infeksionist Erion Dasho, përmes një postimi në facebook, ka publikuar çmimin e një testi të shpejt COVID-19 në in