999 rezultate për

test

Reperi u arrestua se shau mbretin, protestuesit "ndezin" Spanjën Policia dhe protestuesit spanjollë janë përplasur për të tretën natë rradhazi mes indinjatës që ka shkaktuar arrestimi i
Test psikologjik: Përgjigju kësaj pyetjeje për të kuptuar ç'ka më shumë rëndësi për ty në jetë Mund të mësoni shumë për veten tuaj, thjesht duke iu përgjigjur një pyetjeje të thjeshtë të këtij testi psikologjik.
Shkodranët nuk "mahniten" nga Rama: Jemi të përmbytur, kjo është absurde Ditën e sotme kryeministri Edi Rama u prit me protesta në qytetin e shkodrës. Rama vizitoi qytetin pasi sot atje nisi
Testoni logjikën: Cili nga fëmijët mendoni se ka shkaktuar rrëmujën? (FOTO LAJM) Cili nga fëmijët mendoni se ka shkaktuar rrëmujën? Nëse nuk arritët ta gjenit, ne e kemi përgjigjen për ju. Shfle
Coca-Cola nis testimin e shishes së parë prej letre Coca-Cola pritet të nxjerrë në treg shishe prej letre, si një përpjekje për të eliminuar tërësisht paketimin plastik nga
Shifra alarmante! Kaq viktima e kaq të infektuar u shënuan në 24 orët e fundit COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3994 testime, 740 të shëruar, 1152 raste të reja dhe 12 humbje jetë në 24 orët e fund
Pronari i lë trashëgiminë marramendëse qenushes së tij Është një histori e një kafshe shtëpiake me të vërtetë e përkëdhelur, Lulu, një lloj qeni kufiri 8 vjeçar. Ajo ishte
Shifra rekord infektimesh, 15 viktima në 24 orët e fundit COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 4083 testime, 683 të shëruar, 1143 raste të reja dhe 15 humbje jete në 24 orët e fund
Frika nga Covid-19, Koreja e Jugut teston dhe qentë Të gjitha macet dhe qentë që mbahen në shtëpi në kryeqytetin e Koresë së Jugut do të testohen për Covid-19. Testimet do
Specialisti i shëndetit sulmon ashpër Rakacollin: E paaftë! Specialisti i Shëndetit Publik Erion Dasho ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku hedh akuza ta rënda ndaj qe
Shifra rekord! Kaq raste të reja e kaq viktima u shënuan sot në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 4539 testime, 656 të shëruar, 1130 raste të reja dhe 13 humbje jete në 24 orët e fund
Gazetari shqiptar: Sa herë që protestojnë, qytetarët tradhtohen Emisioni “As pro as Kundër” në ABC me Robert Aliaj, mbrëmjen e sotme u fokusua tek “Revolta”, se sa protestojnë shqipta
Testoni veten: E gjeni peshën e saktë? (FOTO LAJM) Nëse nuk arritët ta gjenit, ne e kemi përgjigjen për ju: Macja + Miu = 10, Qeni + Miu = 20; Qeni+Macja = 24. Macja
Rekord! Shifra alarmante të infektuarish me COVID-19 në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3974 testime, 585 të shëruar, 1052 raste të reja dhe 14 humbje jete në 24 orët e fund
Rekord i zi! Mbi 1000 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3849 testime, 581 të shëruar, 1007 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundi
Pikat ku duhet të drejtoheni për të kryer testin e shpejtë ndaj COVID-19 Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se tashmë testimi i shpejtë ka nisur në 4 pika të reja në Qe
Sistemi VAR edhe në Shqipëri, ja kur nisin testimet Futbolli shqiptar po ecën me ritëm galopant, skuadrat tona pjesëmarrëse në kompeticionet e Europës nuk e shohin më si ut
Kjo kompania po bën miliona duke ndihmuar nxënësit të kopjojnë në teste Ndoshta nuk ju kishte shkuar asnjëherë nëpërmend, por erdhi dita, kur kopjet për provim të blihen. Quhet “chegging” dhe
Studentët kundër provimeve online, paralajmërojnë protesta Mijëra të rinj që po kërkojnë prej javësh hapjen e auditorëve kanë dalë edhe kundër zhvillimit të provimeve online. “
Në muajin e fundit të shtatzënisë, Aferdita Dreshaj i nënshtrohet testit të Covid-19 (FOTO LAJM) Duke qenë se kohët e fundit ka udhëtuar shumë dhe për të parandaluar çdo rrezik të mundshëm gjatë shtatzënisë, këngëtarj