999 rezultate për

terry

John Terry i fiksuar me Ferrarin, koleksion me vlerë prej 4 milion paund (FOTO LAJM) John Terry ka përmbushur ëndrrën e tij të fëmijërisë duke zotëruar një garazh të mbushur me Ferrari me vlerë rreth 4 mil
Terry flet me siguri: Mount do të jetë kapiteni i Anglisë Legjenda e futbollit anglez, John Terry ka befasuar me deklaratën e tij në lidhje me mesfushorin, Mason Mount. Sipas
Ulërimat e Contes përmes telefonit bënë xhiron në rrjet, për Terry është një "deja vu" (VIDEO) Antonio Konte mungoi në pankinën e Interit në dy ndeshjet e fundit, si shkak i dënimit të marrë për protestat ndaj gjyqt
Terry pranë ekipit të njohur, detyra e parë si trajner John Terry është duke u konsideruar si trajner i ardhshëm për skuadrën angleze Bournemouth, raporton “Daily Mail”. Le
30 qendërmbrojtësit më të mirë në histori të Premierligës Legjenda e Chelseas, John Terry ka fituar çmimin e qendërmbrojtësit më të mirë në histori të Premierligës para Rio Ferdi
Terry këshillon Chelsean të transferojë Sanchon Legjenda e Chelsea, John Terry, ka dhënë disa këshilla për ish skuadrën e tij. Terry ka shprehur mendimin se ish skua
I preu gishtin të dashurës, arrestohet babai i yllit të futbollit (FOTO LAJM) Babai i futbollistit të njohur, John Terry u arrestua nga policia, pas një grindje me të dashurën e tij. Mediat britanik
Nis lufta për tu ngjitur në Premier League, Terry Lampard, dhe Bielsa sfidojnë njëri-tjetrin Ka përfunduar ndoshta një nga sezonet më të bukura në historinë e Championship kategoria e dytë angleze. Norwich dhe
John Terry flet pas veprimit të Kepa Arrizabalaga në Carabao Cup John Terry e ka komentuar veprimin e Kepa Arrizabalagas në EFL Cup. Terry ka thënë se veprimi i portierit spanjoll ës
John Terry var këpucët në gozhdë Legjenda e futbollit anglez dhe skuadrës së Chelsea, John Terry ka lajmëruar tërheqjen nga futbolli i lujtuar nëpërmjet
Ancelotti me fjalë të mira për Terryn (FOTO LAJM) Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti i ka kushtuar një dedikim John Terryt për pensionimin e tij duke thënë se për të “is
Zyrtare: John Terry pensionohet nga futbolli John Terry ka njoftuar në Instagramin se ka vendosur që të pensionohet nga futbolli në moshën 37-vjeçare. Edhe pse dë
Joh Terry rikthehet përsëri te Chelsea Edhe pse dëshironte të vazhdonte karrierën e tij si lojtar, John Terry duke t se do të pensionohet dhe të marrë rolin e
Legjenda e Chelseat: Hazard është në nivelin e Messit dhe Ronaldos Ish-kapiteni i Chelseat, John Terry, beson se ylli belg i të kaltërve, Eden Hazard, ka ende hapësirë për t’u përmirësuar
Sarri hap dyert e Chelseat për John Terry-n Trajneri i Chelset, Maurizio Sarri ka treguar sot se John Terry do të kthehet në klub si pjesë e stafit të trajnerëve.
John Terry refuzon t'i bashkohet Spartak Moskës Ish legjenda e Chelseat, John Terry ka humbur një mundësi të luaj për Spartak Moskën, pavarësisht se kishte pasur një of
Trondit legjende e Chelseat: Te United ka plane kundër Mourinhos Jose Mourinho është shëndërruar në një nga trajnerët më të kritikuar në Angli. Së fundmi portugezi është përsëri në s
John Terry transferohet në Rusi ? John Terry pritet të nënshkruajë një kontratë njëvjeçare me klubin rus, Spartak Moscow. Siç raporton Sky në Itali mb
Legjenda e Chelseas shijon pushimet në plazhet e Portugalisë (FOTO LAJM) Ish-lojtari i Chelseas, John Terry ndodhet me pushime në plazhet e Portugalisë së bashku me familjen e tij. Ai është
John Terry me post të ri, zëvendëson Steven Gerrard John Terry u largua nga ekipi i Aston Villas në fund të qershorit pasi i mbaroi përfundimisht kontrata me klubin anglez.