999 rezultate për

terrorizuar

Kushëriri tregon çfarë tha i mbijetuari i vetëm, Ramë Lala: Është i terrorizuar Tetë anëtarët e familjes Lala humbën jetën për shkak të tërmetit të së martës, ndërsa i vetmi i mbijetuar i kësaj familj
Tërmeti shkund Vlorën, shihni pasojat në banesa (FOTO LAJM) Vlora gjatë natës është tronditur nga një tërmet i fuqishëm, i cili ka terrorizuar banorët. Mësohet se epiqendra ka q
Monaco e "terrorizuar" nga merkato e verës, përgatit blindimin Joao Moutinho, një nga lojtarët më interesantë në Europë, është në listën e futbollistëve që mund të largohen me paramet
Dëshmia tronditëse: Kur fëmijët iknin të babai ktheheshin të terrorizuar Dy shoqet e ngushta të Fildes Hafizit, me profesion prokurore kanë reaguar dhe kanë dëshmuar në gjykatë për marrëdhënie
Tmerr në resortin turistik në Turqi, humb jetën një person e plagosen shumë të tjerë Një person i armatosur me armë zjarri ka terrorizuar pushuesit në një resort turistik në Turqi duke hapur zjarr në mes t
Ish-fituesi i BB rrëfen ngjarjen te “Myslym Shyri”: Si u shpëtova plumbave Fituesi i një prej edicioneve të “Big Brother” Arbër Çepani me anë të një statusi në ‘Facebook” ka komentuar ngjarjen që
Gjermani, shqiptarët masakrojnë burrin në sy të gruas e fëmijëve Tre persona të maskuar janë futur në një banesë rreth orës 21.50 të mbrëmjes së djeshme në Dortmund të Gjermanisë, përme
Policia arreston "anonymous" nga Durrësi që kishin terrorizuar Tepelenën (FOTO LAJM) Goditet grupi që kryente vjedhje lokalesh dhe banesash në Tepelenë, Memaliaj dhe Këlcyrë. Pas një pune intensive të krye
Ja çfarë thotë pengmarrësi që vrau katër pengje Personi që mori peng pengjet dhe vrau disa prej tyre, duke terrorizuar Francën dhe të gjithë botën, Amedy Coulibaly kish
Tenton vetëvrasjen, vajza shpëtohet në momentet e fundit (VIDEO) Një vajzë është shpëtuar në momentet e fundit nga ana e zjarrëfikësve pas një tentative vetëvrasjeje. Vajza kineze ka te
Tritol ndaj një lokali në Gjirokastër Një shpërthim është regjistruar orët e para të mëngjesit të sotëm në një bar-kafe në Gjirokastër. Mësohet se dy persona