999 rezultate për

terroristeve

Pjesë e grupit të terroristëve, kush janë 4 emrat e kapur nga policia Ditën e sotme, policia bëri të mundur kapjen e një grupi terroristësh duke parandaluar kështu sulmin ndaj lëvizjes opozi
Zbulohet droga e terroristëve: Të mban zgjuar dhe të fokusuar Veprimet e kriminelëve, nga ato më brutalet, vrasje e masakra e përdhunime, sipas ekspertëve shpeshherë pasohen me marrj
Vranë dy ushtarakë shqiptarë, Dule kundër hetimeve ndaj terroristëve të MAVI-t Vangjel Dule është shqetësuar nga rihapja e hetimeve për masakrën e Peshkëpisë, ku një grup terroristësh grekë nga organ
Momenti kur policia arreston njërin prej terroristëve pasi v*au 49 myslimanë (VIDEO) Kanë dalë pamjet e momentit të arrestimit të njërit prej terroristëve që kryen dy sulme sot në dy xhami në Zelandën e Re
Zbulohet një varrezë masivë në zonën e terroristëve Një varrezë masive me dhjetra trupa është gjetur në territorin që ka qenë i kontrolluar nga grupi militant "Shteti Islam
Gruaja që iu bashkua terroristëve nuk pranohet në SHBA Një grua që la Alabaman për t’u bashkuar me grupin terrorist – ISIS në Siri, nuk është qytetare e SHBA-së. Duke qenë
Alarm në Gjermani, policia dhe ushtria në kërkim të katër terroristëve Aeroportet më të mëdha në Gjermani janë vënë në gjendje të lartë gatishmërie, pasi u pikasën nga policia katër persona t
E rëndë, stadiumi i Barcelonës shenjestër e terroristëve (FOTO LAJM) Sulmet terroriste të vitit 2017 në Barcelonë lanë të vdekur 16 persona dhe qindra të lënduar, por kjo ngjarje sipas medi
Egjipt, ish-presidenti Morsi hiqet nga lista e terroristëve Gjykata më e lartë e apelit në Egjipt ka hequr mbi 1500 persona nga lista zyrtare e terrorizmit në vend, përfshirë edhe
Ndeshja Angli - Tunizi, plani i terroristëve që dështoi për të sulmuar Ndeshja e mbrëmjes së sotme do të jetë midis Anglisë dhe Tunizisë ashtu si 20 vite më parë në Botërorin e Francës. S
BE detyron rrjetet sociale të dorëzojnë mesazhet e terroristëve Komisioni Europian po tenton të detyrojë kompanitë teknologjike, pavarësisht vendit ku i kanë selitë e tyre në Bashkimin
Media iraniane jep alarmin: Shqipëria në shenjestrën e terroristëve Një shkrim i frikshëm është bërë sot në Iran Neës update përsa i përket rrezikut që i kanoset Shqipërisë nga sulmet terr
Kërcënimi i terroristëve për Kampionatin Botëror, nxjerrin posterin e Messit me gjak në sy (FOTO) Grupi terrorist i njohur si ISIS, vazhdon të bëjë propagandë për sulmet terroriste që mund të ndodhin në Kampionin Botër
Barcelona mesazh terroristëve: Unë nuk kam frikë! Pas sulmit të tmerrshëm në Barcelonë ku mbetën të vdekur 14 persona, mijëra njerëz janë ngritur dhe në shenjë proteste k
Nis vajtimi i terroristëve për Lavdërimin “Kasapi i Kaçanikut” u raportua se u vra sot gjatë një sulmi amerikan kundër të ashtuquajturit “Shteti Islamik” (ISIS) n
Super komandot, Britania nis gjuetinë me specialet e SAS kundër terroristëve (FOTO LAJM) Autoritetet britanike kanë nisur një "gjueti" të mirëfilltë ndaj bashkëpunëtorëve të mundshëm të të riut që hodhi veten
SULMI/ Londinezët mesazh terroristëve, ja çfarë i shkruajnë (FOTO LAJM) Një ditë pas sulmit terrorist i cili tronditi Londrën, pasi 5 persona humbën jetën dhe rreth 40 të tjerë mbetën të plago
Erdogan akuzon Merkelin për mbështetje të terroristëve Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan ka akuzuar kancelaren gjermane, Angela Merkel se po mbështet terroristët.
Assad mbron Trumpin: U ndaloi hyrjen terroristëve Presidenti i Sirisë, Bashar Assad, ka thënë se urdhri ekzekutiv i presidentit të SHBA-ve, Donald Trump, për t'u ndaluar
Brenda burgut famëkeq të Guantanamos (FOTO LAJM) Janë shënuar plot 15 vite nga hapja e burgut të Guantanamos Obama dështoi ta mbyllte këtë burg, pavarësisht se kishte