999 rezultate për

terror

U zunë për parkimin, i riu në Kukës merr armën e terrorizon qytetin Policia ka vënë në pranga një të ri i cili pas një sherri për parkimit ka qëlluar me armë zhurmuese në ajër. Policia
Kush është serbi që kërcënoi Albin Kurtin dhe i quajti shqiptarët terroristë Kandidati për kryeministër nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është kërcënuar përmes llogarisë në Twitter,
Detajet e para: Terror në Elbasan, shpërthen bombola e tund dy herë qytetin Dy shpërthime të fuqishme janë ndjerë mbrëmjen e sotme në Elbasan duke shkaktuar panik tek banorët. Ndërkohë që ende
5 ditë luftime, dhjetra të vdekur, Turqia thërret urgjent ambasadorin e SHBA-ve Forcat e ushtrisë turke gjetën trupat e 13 qytetarëve të marrë peng dhe më pas të ekzekutuar gjatë një operacioni ushtar
Terrorizoi Kukësin me të shtëna, kush është autori që ecte me fishekë në gojë Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga konflikti në Kukës ku nuk munguan as armët e zjarrit. Mësohet se zanafilla e k
Terror në Fier! Hajdutët me armë në dorë i hyjnë në shtëpi 65 vjeçarit, plagoset 1 person Mbrëmjen e sotme në Fier, në fshatin Reskovec ka ndodhur një grabitje ku kanë mbetur i plagosur një shtetas. Bëhet fj
Terrorizoi qytetarët duke qëlluar me armë zjarri, kapet 62 vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një 62 vjeçar i cili në gjendje të dehur ka qëlluar me armë zjarri në ajër. Sipas poli
Terrorizohen durrsakët, i riu nga Fieri zbraz karikatorin në ajër Një 31-vjeçar nga Fieri, është arrestuar nga policia e Durrësit pasi ka terrorizuar qytetarët duke qëlluar me armë zjarr
Terror në Gjirokastër, brenda 2 orësh grabiten nga maskat 3 biznese Mbrëmja e djeshme janë grabitur 3 biznese në Gjirokastër. Burimet bëjnë me dije se vjedhjet kanë ndodhur në harkun k
Frikë e terror në Lezhë, dy shpërthimet misterioze alarmojnë banorët (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në Lezhë, banorët të tmerruar kanë lënë banesat e tyre pasi kanë dëgjuar dy shpërthime të fuqishme në p
Digjet gjatë natës makina e oficerit të Antiterrorit Eshtë përfshirë nga flakët makina e oficerit të Antiterrorit në Librazhd gjatë natës. Mësohet se mjeti është në pron
Qëlluan me armë në ajër duke terrorizuar banorët, arrestohen dy persona Policia e Lezhës ka arrestuar dy persona, të cilët qëlluan me armë zjarri në ajër duke terrorizuar edhe banorët. Ngjarja
Terrorizoi banorët, kush është i riu nga Vlora që ngriti në këmbë FNSH-në Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë e cila mund të kishte përfunduar në tragjedi. Burimet zyrtare saktësojnë se i
Arrestohen 8 persona në Maqedoninë e Veriut të dyshuar për terrorizëm Ministria e Brendshme e Maqedonisë arrestoi tetë terroristë në Shkup dhe Kumanovë në aksionin e policisë dhe Agjencisë s
Hapën rrugën nga pylli, ujqërit terrorizojnë fshatin (VIDEO) Një tufë ujqërish ka terrorizuar një fshat të tërë në rajonin Burzian të Bashkortostan, Rusi. Kanë qenë fshatarët që
Ky është 45 vjeçari që terrorizoi Elbasanin mbrëmjen e djeshme Personi në foto është 45-vjeçari që terrorizoi Elbasanin ditën e djeshme. Për 12 orë me radhë ai kërcënoi qytetin me arm
Rama i quajti terroristë, përgjigjet Partia Demokratike Kryeministri Rama e krahasoi opozitën me terroristët e Boko Haram që përdor fëmijët si kamikazë duke i quajtur ata si ar
Protesta në selinë e PS-së në Shkodër, Rama: Akt terrorist Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër ndaj protestës së dhunshme të zhvilluar mesditën e kësaj të shtune në Shkodër.
Tirana nën terror! Çfarë nuk u pa në kamera nga protesta e natës së sotme(FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme u mbajt nata e dytë e protestës për Klodian Rashën, i cili u vra 3 ditë më parë në Tiranë nga një efekt
Sulmi terrorist me 86 viktima, gafa e gjykatësit i siguron lirinë dy shqiptarëve Artan Hënaj dhe Maksim Celaj kanë rifituar lirinë pas 4 vitesh. Ata ishin të akuzuar për tragjedinë në Nisë të Franc