999 rezultate për

territor

Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm në gjithë
Diell dhe ulje e lehtë temperaturash, si do jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm në gjithë
Java nis me ulje të lehtë temperaturash, si do të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm në gjithë
Ulen temperaturat, si do të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm në gjithë
Diell por temperatura të ftohta, ky është parashikimi i motit Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm në gjithë
Temperatura deri në 24 gradë Celsius, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm në gjithë
Java nis me diell dhe rritje temperaturash: Si do të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm në gjithë
Reshje dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell me reshje në të
Java nis me reshje, rrezik për përmbytje në këto zona Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell me reshje në të
MOTI/ Java e dytë e shkurtit me reshje intensive, zonat që rrezikojnë përmbytje Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, në orët e vona të mbrëmjes të ditës së Diel mbi vendin tonë dep
Gëzojuni fundjavës, të hënën nisin rrebeshet e shiut Edhe të shtunën e të dielën do t'i gëzohemi motit me diell, deri të hënën kur pritet të nisin shirat sërish. Sipas meter
A do të vazhdojë moti me diell gjatë fundjavës? Ja kur pritet të rinisin shirat Edhe të shtunën e të dielën do t'i gëzohemi motit me diell, deri të hënën kur pritet të nisin shirat sërish. Sipas meter
Çadrën mos e ndani, por çfarë ndodh sot me temperaturat Sipas MeteoAlb alternime kthjellimesh dhe vranësira të herë pas here mbizotërojnë motin në vendin tonë, ku në zonat veri
Lajçak: Shkëmbimi i territoreve Serbi-Kosovë është ide shumë e rrezikshme Përkundër pandemisë Covid-19, masave shtrënguese dhe krizës ekonomike, Ballkani Perëndimor mbetet një çështje e rëndësis
Reshje të dendura dhe ulje temperaturash, si pritet të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i paqëndrueshëm duke sjellë reshje në të gjithë territorin. Në zonat veri-p
Marca: Ndeshja Spanjë-Kosovë mund të luhet në territorin spanjoll Gazeta e njohur spanjolle, Marca, ka shkruar sërish për ndeshjen e futbollit në mes të Spanjës dhe Kosovës. Ndeshja
Kosnett: SHBA nuk do të detyrojë Kosovën të pranojë marrëveshje të padëshiruar Ambasadori amerikan, Philip Kosnett ka folur rreth marrëveshjes finale mes Kosovës dhe Serbisë. Në një intervistë të dhë
12 miljet i japin Greqisë 13 000 km2 territor të ri, Dendias falenderon Ramën në fjalimin e tij Ministri i Jashtëm i Greqisë Nikos Dendias mbajti një fjalim shpjegues para deputetëve grekë në lidhje me vendimin për t
Ministri grek trondit Shqipërinë: 12 miljet në Jon na japin 13 000 km2 territor të ri Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Dendias ka mbrojtur në Parlament projekt-ligjin e qeverisë së Mitsotakis-it për zgje
Bie bora e parë në Shkup e Tetovë, sonte priten reshje të borës në të gjithë territorin Reshjet e dëborës pritet të ketë në orët e natës në gjithë territorin e vendit, posaçërisht në pjesën perëndimore të ven