Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

terreni

Era dhe terreni i vështirë, zjarrfikëset në luftë me flakët në Shëngjin Një zjarr ka përfshirë mbrëmjen e sotme një zonë në Shëngjin pranë lagjes Sake. Policia dhe zjarrfikësit kanë shkua
Mbeti e bllokuar në terrenin e vështirë, shpëtohet alpinistja në Vlorë Një alpiniste 31-vjeçare e cila ishte bllokuar prej tre orësh në malin e Çikës në Vlorë është shpëtuar më në fund. Op
Cungu: Fitore e madhe, por terreni ishte problematik Trajneri i skuadrës së Kukësit, Armando Cungu tha pas ndeshjes me Kastriotin se fitorja ishte e merituar, por fusha isht
Rashica: Terreni ishte shumë i vështirë, ja kujt ia dedikoj golin Edhe pse shënoi një gol spektakolar, Milot Rashica nuk ka qenë shumë i lumtur për përfundimin e takimit. Për barazimin a
E habitshme, ky është fshati që rritet me 2 centimetra në vit Së fundmi shkencëtarët kanë zbuluar se një fshat i vogël në Mbretërinë e Bashkuar po rritet çdo dy centimetra çdo vit dh
Ademi përplaset me Xhaçkën: Të kanë dhënë foto të tjera, ti s’e njeh terrenin Ndërkohë që Voltana Ademi e ka konsideruar në përkeqësim situatën e krijuar nga shkarkimet e HEC-eve në zonat e përmbytu
Starova: Teuta luajti shpejt, i favorizoi edhe terreni Trajneri i Partizanit, Sulejman Starova në përfundim të ndeshjes ka thënë se Teuta luajti shpejt, dhe i favorizoi edhe t
Meta Show, Presidenti bën gati terrenin për dhuratën tjetër ndaj grekëve Pasi LSI kundërshtoi publikisht marrëveshjen Bushati-Kotzias, ku sipas këtij të fundit Shqipëria pranon zgjerimin e ujër
Daja i pakënaqur me terrenin e Lushnjes por i lumtur me fitoren Skënderbeu u rikthye te fitorja, që i mungonte që nga sfida me Kukësin, duke mposhtur Lushnjën me rezultatin 1-3, në ‘Ro
Gazetarja shqiptare kthehet nga terreni por habitet me makinën e saj Një gazetare e sportit në Radio Televizionin e Kosovës, Qeqa Krelani, pas kthimit nga Anglia ku ishte për punë, e ka gj
Riaktivizohet vatra e zjarrit në Klos, kërkohet ndërhyrje nga ajri Është riaktivizuar vatra e zjarrit në fshatin Patin të Klosit. Flakët e zjarrit po rrezikojnë seriozisht kurorën e g
Inter dhe Spalleti caktojnë prioritetin numër një të merkatos Mesfushori i Arturo Vidal i Bayern Munich, është ëndrra e Interit dhe Luciano Spallettit. Siç raportohet nga sport P
Zjarr masiv në pyjet e Bulqizës, terreni i thyer vështirëson ndërhyrjen Një zjarr masiv ka rënë në Bulqizë në një zonë të pyllëzuar në Njësinë Administrative në Zerqan. Burime zyrtare nga
SHËNIM/ A po përgatitet terreni për mosdekretimin e Xhafajt? Ndërkohë që pritet dekretimi nga Presidenti Nishani të ministrave të rinj zëvëndësues të emëruar nga vetë kryeministri R
Nis puna në stadiumin "Qemal Stafa" (FOTO) Stadiumi kombëtar në Tiranë duket se nuk është më një ëndërr pasi ka nisur seriozisht puna për ndërtimin e tij. "Spor
Nis ngritja e gardhit me gjemba në kufirin me Greqinë Gardhi me tela me gjemba, i gjatëj 1.5 kilometra, po ngrihet në të dy anët në kampin e parë të refugjatëve në kufirin me
Zjarr masiv në pyjet e Mallakastrës Rreth orëve të vona të së enjtes një zjarr masiv ka përfshirë një masiv pyjor me pisha në fshatin Riban te Mallakastrës.
Nisin punimet për ndërtimin e terrenit sportiv në Mateç (FOTO LAJM) Komuna e Likovës nisi sot punimet për ndërtimin e terrenit të hapur sportiv në shkollën fillore "Kultura" në fshatin Mat
PD: Qeveria i'a ka dalë ti lëshojë terrenin krimit Partia Demokratike edhe një herë tjetër i është rikthyer situatës në vend, me theks të veçantë tek krimi. Sipas PD, krim
Sekuestrohen sërish armë në Lazarat (FOTO-LAJM) Policia e Shtetit bëri sot publike rezultatet e operacionit të zhvilluar mbrëmë në vendin e quajtur "Arrët e Xhafere" në