999 rezultate për

terhequr

Aurela provokon ndjekësit, me të brendshme pozon nga kuzhina Modelja seksi Aurela Hoxha është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo poston herë pas here foto të ndryshme si nga model
"Kështu thonë legjendat", disa tradita për t’ju shtuar pasurinë Një nga arsyet kryesore që çon në grindje familjare apo në ndarje të çifteve është gjendja e keqe ekonomike. Megjithë
E akuzon për Photoshop në foton me bikini, Luana i kthehet si rrallëherë ndjekëses (FOTO LAJM) Një ndër vajzat shqiptare më të suksesshme, por në të njëjtën kohë edhe më të sulmuar është Luana Vjollca. Moderatorj
Infermieri shqiptar i vjedh paratë në bankë pacientit që humbi jetën nga COVID Një infermier 41-vjeçar shqiptar me iniciale D.R, që banonte në Boltiere (Bergamo) vodhi ATM-në nga një pacient 66-vjeça
"Duket e turpshme por është shejtan", deklarata e vajzës së ish-deputetes shqiptare (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Ada Deda
Rama flet pa bërë asnjë studim: Listat e hapura i donte populli Kryeministri Edi Rama ka mbajtur fjalën e tij nga Kuvendi ditën e sotme. Ndër të tjera ai ështe shprehur se me 30 kor
Ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, i moshuari që po bën namin në Tik Tok (VIDEO) Në më pak se tre muaj një gjysh 87-vjeçar ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në aplikacionin TikTok, pavarësisht s
Sipas Kiara Titos, këto janë bikinit më trend të kësaj vere (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Kiara Tito ka treguar me postimet e ndryshme se shumicën e kohës ka zgjedhur ta kalojë pranë detit
Publikon fotot me bikini, Armina zbulon si e thërret Shkëlzen Berisha me përkëdheli (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve jo vetëm me stilin e veçantë, por dhe format fizike. Bloge
Çfarë po ndodh? Ibrahimovic "ngacmon" hapur moderatoren e sportit (FOTO LAJM) "Edhe kjo stërvitje shkoi, të shijojmë këtë perëndim dhe pak relaks… përgatituni sepse pas pak e keni ju radhën!" Ka
"Kështu thonë", disa tradita për t’ju shtuar pasurinë Një nga arsyet kryesore që çon në grindje familjare apo në ndarje të çifteve është gjendja e keqe ekonomike. Megjithë
Rajoni turistik italian gjen mënyrën ideale për të tërhequr turistë: Përgjysmohen çmimet! Rajoni turistik i Italisë, Siçilia ka vendosur të përgjysmojë çmimet e fluturimeve për të tërhequr turistët në përfundim
Shumë ndryshe, Getoari zbulon nga karantina si duket me flokë të gjata (FOTO LAJM) Koha e gjatë në vetizolim dhe mungesa e stilistëve të flokëve i ka bërë të gjithë njerëzit të gjejnë një sërë mënyrash p
Është përfolur për lidhje me sheik, motra e Encës sapo e pranoi publikisht? (FOTO LAJM) Motrat Haxhia janë padyshim një ndër dyshet e motrave më të njohura dhe më të komentuara në median rozë. Enca dhe Uin
Nga milioner në i varfër brenda pak minutash, çfarë i ndodhi qytetarit që shkoi të marrë ndihmën ekonomike Një burrë në Indiana të Shteteve të Bashkuara të Amerikës shkoi të tërhiqte pagesën prej 1700 dollarësh të akorduar nga
Hamza: PDK nuk ka tërhequr projektligjet Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Bedri Hamza ka mbajtur konferencë për media pas seancës së Kuvendit të Kosovës në
Ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, i moshuari që po bën namin në Tik Tok (VIDEO) Në më pak se tre muaj një gjysh 87-vjeçar ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në aplikacionin TikTok, pavarësisht s
I vdesin dy familjarë nga koronavirusi, ish-kampionia e botës tërhiqet nga gara Ish-kampionia e botës në boks, Rose Namajunas është tërhequr nga përballja me Xheslika Andrade, që do të zhvillohej në p
Përvec kampionatit, koronavirusi i prish punë Liverpoolit edhe në merkato Timo Werner mund të qëndrojë në RB Leipzig sezonin e ardhshëm në mes të kaosit në mbarë botën të shkaktuar nga koronavir
Plane të mëdha për emisionin e ri, Roza Lati heq dorë akoma pa filluar (VIDEO) Pak kohë më parë Roza Lati njoftoi se do të sillte në ekran një emision të ri. Roza shprehej entuziaste për këtë proj