999 rezultate për

terheqjes

Pas tërheqjes të E’to, Guardiola: Një nga më të mirët që kam takuar dhe trajnuar në jetën time Në fund të javës së kaluar Samuel E’to lajmëroi se i kishte dhënë fund karrierës si futbollist. Ish-sulmuesi kameruni
Migjen Basha rrëfen arsyen e tërheqjes nga Kombëtarja Shumë pak herë kemi parë futbollistë që të largohen nga Kombëtarja shqiptare dhe të mos bëjnë polemika. Një pjesë e m
Cilat shtete kanë tërhequr njohjen e Kosovës sipas Daçiçit Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq, duke reaguar ndaj pohimeve të ministrit të Jashtëm të Kosovës, Behgjet Pacoll
Amerikanët ua lenë kurdve super armatimin pas tërheqjes nga Siria Komandantët e ushtrisë amerikane, të cilët po planifikojnë largimin e trupave ushtarake nga Siria, kanë rekomanduar që a
Shakira, mesazh emocionues për Pique pas tërheqjes nga Spanja Gerard Pique ka deklaruar zyrtarisht se nuk do të jetë më pjesë e përfaqësueses Spanjolle. Pas këtij vendimi ka qënë
Kush ishin arsyet e tërheqjes, ja çfarë thotë komandat Hoxha Xhezair Shaqiri i njohur si Komandant Hoxha ka dhënë dorëheqje nga posti i bashkëpunëtorit të kryeministrit Zoran Zaev,
Juve drejt tërheqjes nga gara për Canin Juventusi prej kohësh është në ndjekje të mesfushorit të Liverpoolit, Emre Can. Sipas Tuttosport, ende nuk ka përgjig
Shkaku i tërheqjes së Serbisë nga dialogu nuk është vrasja e Ivanoviqit, ka diçka tjetër Sot në media u raportua se pala serbe u kthye në Beograd menjëherë pas marrjes së lajmit për vrasjen e liderit serb, Oli
Interi zbulon arsyen e tërheqjes nga gara për Mustafin Drejtori i Interit, Piero Ausilio ka zbuluar arsyen e tërheqjes nga gara për transferimin e mbrojtësit shqiptar, Shkodra
Pas tërheqjes së Bushatit, kjo është renditja në listën e PD-së në Shkodër Pas tërheqjes nga lista e PD-së e deputetit Helidon Bushati, që ishte në pozicion fitues dhe e Ramiz Çobajt, kryetar deg
Basha zbulon arsyen e tërheqjes se Ramës nga zgjedhjet në Kavajë Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me tërheqjen e Ramës në Kavajë. Ai e konsideron këtë si fitore e çadrës s
“Kavaja arritja jonë e parë”, Rama i kthehet Bashës: Fitore të tilla paç ngahera Pas tërheqjes së kandidatit socialist në zgjedhje e pjesshme të Kavajës, lideri demokrat i është drejtuar demokratëve në
Festë në çadër teksa Rama njoftonte tërheqjen nga zgjedhjet e Kavajës (VIDEO) Protestuesit në çadrën e PD-së e kanë pritur me entuziazëm të madh lajmin e tërheqjes së PS-së nga zgjedhjet në Kavajë.
Ja letra e Thaçit pas tërheqjes nga formimi i për ushtrisë (DOKUMENT) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha sot se është tërhequr përfundimisht nga iniciativa e tij për të formuar Ushtrinë
Ismaili, kundër tërheqjes së ministrave të BDI-së nga qeveria teknike Deputeti i BDI-së, Rexhail Ismaili, i ftuar në një emision në televizionin 21 ka folur rreth situatës aktuale në Maqedon
Ndërron jetë ish-deputeti Gilman Bakalli Ish­-deputeti Gilman Bakalli ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme si pasojë e një sëmundje të rëndë. Bakalli kohët e fun
PBDNJ në Himarë drejt tërheqjes, votat shkojnë për PD-në Pritet që kandidati i PBDNJ, për Bashkinë e Himarës, Fredi Bejleri të tërhiqet nga gara. Ky është një vendim i cili do t
Sa do të rrezikojë Ledioni? (FOTO LAJM) Kur na ndajnë pak orë nga fillimi i Big Brother Albania, moderatori i ka dhëne suport vetes me anë të postimit të një me
Michael Caine drejt tërheqjes nga aktrimi Gjatë një interviste për BBC 2, aktori Michael Caine ka pranuar se është drejt tërheqjes nga kinematografia. Një nga akt
Obama njofton planin e tërheqjes nga Afganistani Presidenti Barak Obama njofton tërheqjen e pothuajse të gjitha trupave amerikane deri në fund të vitit 2016. Në një fjal