999 rezultate për

terheqe

Studim, djemtë tullac perceptohen si më tërheqës dhe më atraktiv Tullac dhe të suksesshëm: Studimet pretendojnë se këta meshkuj janë më atraktiv. Sipas një studimi të bërë në Univers
Ish-oficeri i KFOR-it thotë se do të detyrojë Norvegjinë të tërheqë njohjen e Kosovës Norvegjezi Christian Kash, ish oficer i KFOR-it i cili ishte i ngarkuar për marrëdhënie me publikun, ka deklaruar se “Fl
Maskë në kushte shtëpie me efekte tërheqëse si të botoksit Përveç kirurgji plastike, edhe përzierja e mëposhtme e përbërësve natyralë do t’ju ndihmojë në qëllimin tuaj. Do të d
Eliona shpërthyese me bikini në bregdet (FOTO LAJM) Është një nga aktoret shqiptare më tërheqëse në Shqipëri. Eliona Pitarka po vazhdon pushimet, kësaj radhe ka shkuar n
Kida ende me pushimet, provokon fansat me fotot e rradhës (FOTO LAJM) Kida është një nga këngëtaret më të dashura nga të rinjtë e Shqipërisë por jo vetëm. Ajo numëron dhjetra këngë në repert
Ky robot mund të tërheqë një avion (VIDEO) Roboti katërkëmbësh, në gjendje të tërheqë një miniaeroplan prej tre tonësh, është italian. I dizenjuar për të ndihmu
Jenniffer Lopez çmend fansat me klipim e ri ( FOTO & VIDEO) Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez sapo ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor të titulluar “Medicine”.
Këto janë 10 sportistet më tërheqëse, mes tyre një shqiptare (FOTO LAJM) Vajza të bukura nuk ka vetëm në pasarelat e modës, por edhe në garat sportive. Të shumta janë sportistet, që përveç a
Valverde: Lierpool? Do jetë një ndeshje tërheqëse dhe e vështirë Valverde beson se do ta kenë të vështirë në gjysmëfinale kundër Barcelonës. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde,
Pse kaq shumë gra të zgjuara dhe tërheqëse, janë ende “single”? A keni menduar ndonjëherë pse kaq shumë gra të zgjuara dhe atraktive janë ende single? Pse disa nga miket apo koleget
Kush është deputeti që mban në Kuvend foton e Agim Ramadanit Para pak ditësh u shënua 20 vjetori i rënies heroike të Agim Ramadanit. Por, për Daut Haradinajn vepra e ish-komandan
Del përgjigja: Pse gratë e zgjuara dhe tërheqëse janë vetëm A keni menduar ndonjëherë pse kaq shumë gra të zgjuara dhe atraktive janë ende single? Pse disa nga miket apo koleget
Pse personat e bukur e kanë të vështirë të gjejnë dashurinë? Një studim i kryer në Universitetin e Harvardit zbulon se njerëzit që janë më tërheqës fizikisht kanë më pak shanse për
Zëri i Amerikës: A do ta tërheqë Presidenti Trump SHBA-në nga NATO-ja? Sipas një njoftimi të gazetës New York Times, Presidenti Donald Trump u tha disa herë ndihmësve vitin e kaluar se ai don
Njihuni me brazilanen që shoqëron Ronaldinhon (FOTO LAJM) Ronaldinjo ka mahnitur anëembanë botën kur kishte topin në këmbë. Tashmë i tërhequr nga futbolli i luajtur, ish-ylli bra
Si e mashtrojnë serbët popullin e tyre: Amerikanët tërhiqen nga Kosova Teoritë konspirative po vazhdojnë të jenë prezentë në debatet televizive në Boograd. Së fundmi, një analist i këtij s
Kjo është gjyshja më tërheqëse në botë, i bën gjithë njerëzit të kthejnë kokën (FOTO LAJM) Një gjyshe jashtëzakonisht shumë seksi ka zbuluar sekretin e rinisë së saj, që e bën të duket si motra e dy vajzave të r
Serbia i kërkon zyrtarisht Zaevit që të tërheqë njohjen e Kosovës Kryeministrja serbe Ana Brnabic ka vazhduar me politikën e shtetit serb kundër shtetësisë së Kosovës, sidomos në çështje
Kjo është gjyshja më tërheqëse në botë, i bën gjithë njerëzit të kthejnë kokën (FOTO LAJM) Një gjyshe jashtëzakonisht shumë seksi ka zbuluar sekretin e rinisë së saj, që e bën të duket si motra e dy vajzave të r
Tërheqëse dhe me syze të shtrenjta, gruaja e El Chapos shfaqet në gjyq (FOTO LAJM) Ditën e djeshme nisi në New York seanca gjyqësore ndaj lordit të drogës, Joaquin Guzman, i njohur me nofkën “El Chapo”.