999 rezultate për

terheq

Modelja poston foto "bombastike", Neymar nuk i reziston dot (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Natalia Baruliç, njihet për shoqërinë e ngushtë që ka me yllin brazilian, Nejmar, me të cilin ka pozua
Deputeti tërheq vëmendjen në Kuvend, flokët kapelon dhe baluket e ndara në mes (FOTO LAJM) Me djegien e mandatëve nga ana e opozitës, në Kuvendin e Shqipërisë u futën kandidatë pa lidhje me politikën dhe jetën p
I njohur për vajzat e kaçurrelat, kryetarja i tërheq vëmendjen deputetit "donzhuan" Kostaq Papa është deputet i opozitës së re, i cili u fut në Kuvend pas djegies së mandateve nga deputetët. Ai u bë i
Po mblidhte kanaçe, policia bashkiake tërheq zvarrë qytetarin rom (VIDEO) Disa pamje të rënda janë bërë publike mbrëmjen e djeshme në rrjete sociale. Në video duket momenti i tensionit mes p
Qytetarët nisin protestën: Edhe serbi si ka tërheq femrat zvarrë si Veliaj e Rama Ditën e djeshme në orët e para të mëngjesit, u shemb Teatri Kombëtar. Sot, ka nisur protesta e thirrur nga Aleanca p
Tërheqje zvarrë dhe britma, si "shpërtheu" situata mes protestuesve dhe policisë Nuk ka qenë aspak e qetë situata të "Myslym Shyri" ditën e sotme. Vetëm pak minuta më parë, policia ka ndërhyrë me fo
Dhunë e tërheqje zvarrë, efektivëve të policisë u mungon numri identifikues Menjëherë pas shembjes së Teatrit Kombëtar, në vend kanë nisur protestat e qytetarëve por dhe artistëve. Sipas një nj
Armina Mevlani nuk i le vend imagjinatës, tërheq vëmëndjen me daljen pa reçipeta (FOTO LAJM) Armina tani ja ka marrë dorën si të tërheq vëmëndjen dhe herë pas here surprizon fansat. E kësaj radhe, Armin aka ven
Të forta dhe tërheqëse, cilat ushtri në botë kanë vajzat më të bukura (FOTO LAJM) Gratë kanë qenë pjesë e ushtrive gjatë shumë shekujve, në shumë kultura dhe kombe. Ato kanë luajtur shumë role në us
Zhvillime të reja nga Holanda, vendimi për anulimin e sezonit drejt tërheqjes Vendimi për anulimin e sezonit 2019/20 të Erevidisie nuk është pritur mirë nga shumica e klubeve, raportojnë mediat e nd
Tashmë e njeh gjithë bota, Marina dhe Visjani tërheqin vëmëndjen e vogëlushes "Ova" (FOTO LAJM) "Yedinci Kogustaki Mucize" ose në shqip "Mrekullia në qelinë e 7", është një prodhim turk për të cilin po flasin të gjit
Rajoni turistik italian gjen mënyrën ideale për të tërhequr turistë: Përgjysmohen çmimet! Rajoni turistik i Italisë, Siçilia ka vendosur të përgjysmojë çmimet e fluturimeve për të tërhequr turistët në përfundim
Rama e pranon tërheqjen nga padia ndaj "BILD": Kaluam aq bukur, sa e lashë! Rama e pranoi sonte se është tërhequr mbrapsht nga padia që kishte bërë plot bujë ndaj gazetës dhe portalit gjerman "Bil
Anxhelina Hadërgjonaj nuk ndalet, tërheq vëmëndjen me poza provokuese nga karantina (FOTO LAJM) Artistët shqiptarë tashmë janë tejet aktivë në rrjetet sociale, pasi qëndrojnë të izoluar për shkak të pandemisë coronav
Shumë ndryshe, Getoari zbulon nga karantina si duket me flokë të gjata (FOTO LAJM) Koha e gjatë në vetizolim dhe mungesa e stilistëve të flokëve i ka bërë të gjithë njerëzit të gjejnë një sërë mënyrash p
Është përfolur për lidhje me sheik, motra e Encës sapo e pranoi publikisht? (FOTO LAJM) Motrat Haxhia janë padyshim një ndër dyshet e motrave më të njohura dhe më të komentuara në median rozë. Enca dhe Uin
Nga milioner në i varfër brenda pak minutash, çfarë i ndodhi qytetarit që shkoi të marrë ndihmën ekonomike Një burrë në Indiana të Shteteve të Bashkuara të Amerikës shkoi të tërhiqte pagesën prej 1700 dollarësh të akorduar nga
Hamza: PDK nuk ka tërhequr projektligjet Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Bedri Hamza ka mbajtur konferencë për media pas seancës së Kuvendit të Kosovës në
Ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, i moshuari që po bën namin në Tik Tok (VIDEO) Në më pak se tre muaj një gjysh 87-vjeçar ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në aplikacionin TikTok, pavarësisht s
Para dhe pas detyrës, përpara jush ushtaraket më tërheqëse në botë (FOTO LAJM) Ushtria dhe policia janë cilësuar deri vonë si “sporte” të rënda për gratë dhe kryesisht aktivizoheshin burrat. Por k