999 rezultate për

terek

Kjo do të jetë fanella e Barcelonës për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Është zbuluar fanella e re e parë e Barcelonës për sezonin e ardhshëm 2019/20, me një ndryshim të dukshëm nga ajo e këti
Balaj shënon gol në Rusi, por nuk i bën shumë punë Terekut Terek Grozny i shqiptarëve ka arritur që të marrë një tjetër fitore në javën e fundit të kampionatit në Rusi, por që nuk
Odise Roshi asist në barazimin e Terek, Balaj në "hije" (VIDEO) Odise Roshi ka qenë protagonist ditën e sotme në Rusi në barazimin që Terek Grozni mori në transfertë kundër ekipit të A
Balaj dy gola në fitoren e Terek Grozni (VIDEO) Shqiptarët vijojnë të jenë protagonistë te Terek Grozni në fazën përgatitore në Rusi, teksa mbrëm fituan 3-1 në miqësor
"BBR", kur Shqipëria dhe Kosova bashkohen në Rusi Ata nuk janë as BBC dhe as MSN, por janë treshja "BBR" që përfaqësojnë Shqpërinë dhe Kosvën në Rusi. Po flasim për Bekim
Berisha zyrtarisht një futbollist i Terekut Bernard Berisha është tashmë zyrtarisht një lojtar i Terek Groznit. Mesfushori nga Kosova prej ditësh kishte kompletu
Berisha prezantohet te Terek Grozny Bernard Berisha tashmë zyrtarisht është futbollist i skuadrës së Terek Groznyt. Ylli i Përfaqësueses së Kosovës ka pu
Zbulohet arsyeja pse Bernard Berisha u transferua te Terek Grozny Mediat ruse bëjnë të ditura detaje interesante në lidhje me transferimin e Bernanrd Berishës te Terek Grozny. Në një a
Zbulohet super paga e Bernard Berishës tek Terek Grozny Shtohet kolonia e shqiptarëve te skuadra ruse e Terek Grozny. I fundit që i është bashkuar këtij ekipi është Bernard Ber
Super dyshja Balaj-Roshi, fieraku shënoi golin e vitit (VIDEO) Ata u transferuan në fillim të sezonit në Rusi dhe kanë arritur që të bëhen që në 6 muajt e parë protagonistë në skuadrë
Rrëfimi i veçantë i Balaj-t: Me Roshin ishim pranë firmës me PSG-n Bekim Balaj është protagonistë gjatë këtij sezoni me skuadrën e Terek Grozny. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare po shkë
Super Balaj, shënon dopietë në Rusi për Terek Groznyi (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë po kalon një formë fantastike. Bomberi kuqezi ka shënuar dy gola për Terek Groznin k
Odise Roshi shënon gol që në ndeshjen e parë me Terek Grozni (VIDEO) Odise Roshit i janë dashur vetëm dy ditë për t’u bërë protagonist me skuadrën e Terek Groznit. Mesfushori firmosi për ek
Ja për sa para u transferua Bekim Balaj në Çeçeni Futbollisti shqiptar Bekim Balaj është larguar nga Rijeka dhe ka firmosur në Rusi me klubin e Terek Groznit. Lajmi u kon
Zyrtare/ Bekim Balaj transferohet në Rusi Në sezonin e ardhshëm Bekim Balaj do të luajë në një tjetër kampionat. Sulmuesi kuqezi ka postuar në Instagram një foto
Luani këtë ndeshje të premten, është e trukuar Të gjithë ata që janë të apasionuar pas vendosjes së llotove, rusët kanë një propozim për ju. Ndeshja e kampionatit rus