999 rezultate për

tepruar

E rëndë në Prizren, vajza tenton të vetëvritet pse mbeti shtatzënë me të fejuarin Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Prizren vetëm dy ditë më parë. Një vajzë ka tentuar vetëvritet, duke konsumua
Vuani nga djersitja e tepruar? Këto janë zgjidhjet më të mira tërësisht natyrale Një nga funksionet primare të djersës është të ulë temperaturën e trupit. Në trupin e njeriut mund të numërohen nga 2 de
E keni tepruar me alkoolin? Tashmë mund ta shihni edhe në smartphonin tuaj Të gjithëve na nodh që të konsumojmë alkool dhe shpesh herë mund ta teprojmë në ndonjë festë apo party. Tashmë është
Infermieri kosovar: Qytetarë, jeni duke e tepruar shumë Fitim Havolli, infermier në Klinikën Infektive ka reaguar pas rasteve të shumta të vdekjeve dhe infektive nga koronaviru
"E kam tepruar me operacionet", habit maturantja më e bukur në Shqipëri (FOTO LAJM) Xhoi Fusha është 19 vjeçarja e cila në qeshor të vitit të kaluar u shpall maturantja më e bukur në Shqipëri. Dhe me t
Nuk e linte Marinën të punonte? Reperi sqaron të vërtetën e xhelozisë së tepruar Ndër çiftet më të komentuar të faqeve rozë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po shijojnë disa ditë pushime në Dubai. Pas
"Burri nuk zihet me mua, dashuri e tepruar", gruaja arabe kërkon divorcin Një grua në Emiratet e Bashkuara Arabe ka kërkuar divorcin sepse burri i saj tregon “dashuri të tepruar” duke e ndihmuar
Guxim i tepruar, burri hakmerret ndaj pitonit të frikshëm Shumë nuk do të guxonin t’i afroheshin një gjarpri mbi 4 metra të gjatë dhe rreth 22 kilogramë, por ky nuk është rasti i
Luana i kthehet Marinës: E ke tepruar! Marina Vjollca ka disa jav që ndodhet në Amerikë së bashku me bashkëshortin e saj, reperin e njohur Getoar Selimi dhe po
Bjondia le nam duke ecur me taka në akull (VIDEO) Shumë femra preferojnë që edhe në temperatura minus të mbathin take, por vajza në videon më poshtë e ka tepruar. E na
Shenjat që tregojnë se jeni duke e tepruar me sheqerin Nuk është sekret se sheqeri gjendet në thuajse çdo gjë që e konsumoni, bile edhe në ato ushqime që fare se prisni. Gj
La nam në Dance With Me, Rashel përdridhet e tregon asetet (VIDEO) Mbrëmjen e sotme ka nisur Dance With Me. Ka qenë Seldi ai që ka kërcyer mbrëmjen e sotme këngën e Elvana Gjatës, hiti
Loja e tepruar e Putinit në Ballkan dhe përgjigja e guximshme e Greqisë dhe Maqedonisë Nga Christopher R. Hill Politika e jashtme e Kremlinit duket se mbështetet gjithnjë e më tepër në supozimin se
Si të ruheni nga djersitja në këto ditë përvëluese Në këto ditë të nxehta djersitja është shumë e shpeshtë, por për disa persona kthehet në një problem të përsëritur. Një
Guximi i tepruar i Rita Orës, shfaqet “topless” në Manchester (FOTO LAJM) Rita Ora shquhet për natyrën e saj të guximshme dhe faktin që shpeshherë ekspozohet më shumë sec duhet. Kështu ka ndo
Një tmerr i vërtetë, arsyeja pse nuk duhen përdorur tharëset e duarve në lokale Në përgjithësi, në banjot e qendrave tregtare, lokaleve apo club- eve të natës letrat e duarve janë zëvendësuar me tharë
Djersitja e tepërt në verë, si ta parandaloni Në verë djersitja është shumë e shpeshtë, për disa persona kthehet në një problem të rëndë. Një faktor që ndikon në djer
“Le nam, të shkoi numri i këmbës 45”, Morena lë nam me photoshop (FOTO LAJM) Morena Taraku vazhdon të shfaqet atraktive në rrjetet sociale. Morena ka një numër te madh të ndjekësve në rrjetet socia
Kjo është arsyeja e tmerrshme pse nuk duhet të thani duart në lokale Në përgjithësi, në banjot e qendrave tregtare, lokaleve apo club- eve të natës letrat e duarve janë zëvendësuar me tharë
"K*rvat janë bërë të zgjuara", shpërthen Adelina Ismaili (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj Val Krasniqi p