999 rezultate për

teper

Çfarë sëmundjesh paralajmëron djersitja e tepërt Djersitja dhe të mirat e saj Djersitja është një mënyrë e eleminimit të lëngjeve të tepërta nga organizmi dhe
I plakur dhe me disa kg tepër, bëhet "i gjallë" Fatos Nano (FOTO LAJM) "Ritakohem çdo herë me të njëjtin mall dhe intensitet me mikun tim sa me vlera po aq dhe të mençur..." Deputeti Lefte
Ukraina mposht Spanjën, Gjermania bllokohet mes spektaklit nga Zvicra (VIDEO) U luajtën mbrëmjen e sotme 5 sfidat e vlefshme për Ligën e Kombeve, ku nuk mungoi spektakli dhe surprizat. Ukraina e
Pas Alonsos, Lampard përplaset edhe me Kante Chelsea ishte padyshim skuadra qē shpenzoi më shumë në merkaton e kësaj vere, që zyrtarisht u zhvillua në vjeshtë d
Pasi konfirmoi lidhjen, Bebe Rexha flet për herë të parë për të dashurin "misterioz" (FOTO LAJM) Është folur shumë pak në lidhje me jetën private të Bebe Rexhës, pasi ajo është munduar gjithmonë që ta mbajë atë larg v
Do bëjë namin, publikohet balada e Fifit dhe Ermal Fejzullahut (VIDEO) Dyshja e famshme e muzikës, Ermal Fejzullahu dhe Fifi, kanë bashkuar forcat dhe lajmin e kanë dhënë kohë më parë, por so
Pranoi publikisht se është gay, zbulohet i dashuri yll i Gabriel Garko (FOTO LAJM) Aktori dhe modeli i njohur italian, Gabriel Garko pohoi para pak ditësh se është gay para miliona shikuesve të emisionit
Konkurenti i ri në Përputhen pritet me ngacmime: I ke buzët e bëra (FOTO LAJM) Berat Behramaj është konkurrenti më i ri në “PërPuthen”. Ardhja e tij në emision nxiti interesimin e vajzave, të cila
Ylli holandez i Romës huazohet te Leipzig Pasi dështoi të merrte Milon Rashicën nga Werder Bremeni, Leipzig arriti të siguronte një përforcim për krahët e sulmit.
Mbipesha rrit moshën, mëso ndikimin e kilogramëve të tepërt në tru Në një studim të fundit ndërsektorësh, studiuesit analizuan ndikimin e obezitetit në tru dhe zbuluan se truri i njerëzve
Thumbimeve në distancë iu vjen fundi, Solskjaer-Mourinho sfidohen sot në fushë Pas thumbimeve të shumta në distancë gjatë këtyre javëve më në fund është koha për t’u përballur në fushë. Natyrisht në
Ky tualet kushton 23 milion dollar, gati në 2024 Kur vjen çështja tek teknologjia e avancuar, NASA di si të ruajë diferencën me të tjerët. Kjo, edhe kur bëhet fjalë për
Aksident në Kamëz, automjeti përplaset me shtyllën e ndriçimit Një aksident automobilistik ka ndodhur në Kamëz, ku dyshohet se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin e drejtimit të m
"Na kujtojnë pasanikë", Elton Deda reagon ashpër ndaj vendimit për muzikën Muzikanti, Elton Deda ka treguar nëpërmjet një statusi në Facebook se sa pesimist është bërë për të ardhmen e muzikës, s
Alban Skënderaj i del në mbrojtje sekretares së Lleshajt: Më shqetëson mentaliteti Elena Pici është emëruar javën e kaluar si sekretare e Përgjithshme në Ministrinë e Brendshme pas dorëheqjes së Plarent
U shfaq papritur me fustan, ky është klipi i Gashit që po flasin të gjithë (VIDEO) Që Gashi është një artist guximtar dhe vizionar e dinim, por që do arrinte deri aty sa të shfaqej me fustan në videoklip
Tottenham - Everton, dueli i strategëve Mourinho-Ancelotti Për herë të 11-të në historinë e kampionatit anglez Tottenham Hotspur dhe Everton e nisin edicionin e ri pikërisht me nj
E bukur dhe provokuese, 25 vjeçarja shqiptare që kërkon të dashur në televizion (FOTO LAJM) Patjetër një emision ku të rinjt njihen live për tu dashuruar dhe krijuar lidhje do të bënte mjaft zhurmë, e për më tepë
Tepër i stresuar dhe i inatosur, shikoni si e godet topin te reklamat Messi (VIDEO) Lionel Messi është rikthyer në stërvitje em Barcelonën. Ai sot ka stërvitur vetëm pasi që ende nuk e ka bërë testin e
Drejtëpërdrejtë/ Marrëveshja në Uashington, Thaçi në konferencë urgjente me mediat Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka njoftuar se do të dalë ditën e sotme në një konferencë për mediat, posaçërisht për